Şimdi Ara

İpad Air açılmıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
906
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba, tam 1 yıl önce İpad-im bir yandan film indirdiğim bir yandan da internette dolaştığım için bir anda dondu ve kapandı, yaklaşık 10 dakika sonra yeniden açıldı ve yarım kalmış işimi devam ettirirken yine kapandı ve bir daha hiç açılmadı. O zamanlar evde hazır bir internet olmadığı için bilgisayara bağlayıp sorunu çözemedim. yaklaşık 3 ay sonra bilgisayara bağlayıp Itunes-dan format atarak ve ya başka bir yol deneyerek sorunu çözmeye çalıştım, ancak çabalarım başarısız oldu çünki bilgisayar Ipad-i tanımadı. Bu işlemi gerçekleştire bilmem için de, Ipad-de biraz şarj olmalıydı ancak kapandıktan sonra topladığı şarjı kısa bir süre içerisinde bitiyordu ve ben de tekrar tekrar şarja takıyordum ve en sonda hiç şarj almadı. Şunu da belirtem gerekir ki, şarj cihazım yaklaşık 2 yıllıktı ve bir hayli eskimişti, bazen şarj arasında şarj işlemi duruyordu ve kabloyu oynatıp yeniden başlatıyordum. Sonuç itibarile ikili bir yanılgı içerisindeyim: sorun tablette mi yoksa şarj cihazında mı ? Şarj cihazındaysa yenisi alıp sorunu çöze bilirmiyim ?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.