Şimdi Ara

İPAD AİR 2 GMAİL SORUNU YARDIMMM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
192
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar yeni ipad air 2 aldım ve ilk kez ios yazılımı kullanmaya başladım. .App store dan gmail mail uygulamasını indirmek istediğimdehttp://i.hizliresim.com/VXEYlj.png böyle bir uyarı veriyor. Defalarca denedim fakat olmadı sebebi ne olabilir? İOS a çok yabancıyım çok basit bişeyse dalga geçmeyin :D

edit: Aynı sorunu başka uygulamalarda da veriyor örneğinhttps://appsto.re/tr/Wa7fx.i bunda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi polimiksin -- 30 Kasım 2015; 23:53:20 >

• Bahsettiğiniz problem bende de mevcut fakat hala çözebilmiş değilim bir çözüm olursa konunuza yazarsanız sevinirim.
  • app store hesabınla çıkış yap tekrar dene.birde saat otomatik mi ona bak. bazen hata olabiliyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: InternationalWarranty

app store hesabınla çıkış yap tekrar dene.birde saat otomatik mi ona bak. bazen hata olabiliyor

dediklerinizi yaptım fakat yine olmadı. Yani gmail uygulaması çok mühim değil de 1 2 uygulamada daha böyle oldu ve daha başkalarında da olacak gibi ve bu can sıkıcı bir durum cihazı yeni aldım sonuçta. Yardımcı olabilecek arkadaş varsa çok makbule geçer.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MustafaOzcelik

Bahsettiğiniz problem bende de mevcut fakat hala çözebilmiş değilim bir çözüm olursa konunuza yazarsanız sevinirim.

inş çözüm buluruz da buraya yazarım hocam yeter ki basit bir şey olsun. Yeni cihazda böyle bir sıkıntı yaşamak canımı sıktı açıkçası. Sırf böyle problemler yaşamamak için ios alayım tableti dedim daha ilk günden olana bakın :(
  • Arkadaşlar yardım edebilecek yok mu ? Urunu iade etmeyi dahi düşünüyorum sinir oldum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.