Şimdi Ara

iPad Air 2 Apple Store'da Stoklara Girdi. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
53
Cevap
1
Favori
2.229
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: yarkan88

bu eğitim olayı nedir?

mesela açıköğretim okuyanlar bundan yararlanabiliyor mu?

Yanılmıyorsam %4 falan indirim vardı fakat ipad lerde en fazla 99 lira indirim oluyordu, bilgisayarlarda ise 300 küsür kadar olması lazım. Havale + eğitim indirimini denk getirenler güzel kar ediyor.

Bildiğim kadarıyla geçerli.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

bu eğitim olayı nedir?

mesela açıköğretim okuyanlar bundan yararlanabiliyor mu?

Site uzerinden direk aliniyor olmasi lazim

• yazdım çevrimiçi destekten tam emin değildi arkadaş. açıköğretim öğrencisi yararlanabiliyor mu dedim olabilir diye cevap verdi :D
  • quote:

yazdım çevrimiçi destekten tam emin değildi arkadaş. açıköğretim öğrencisi yararlanabiliyor mu dedim olabilir diye cevap verdi :D

En Son kontrol sistemi bile yoktu. İsteyen herkes eğitim indirimi ile alabiliyordu fakat işte şans ya, bize vurur o kontrol.

• Ipad air 2 umduğumuzdan farklı çıkınca: Gelecek on yılı domine edecek 2gb ramli ax8 işlemci ve 3 çekirdekli yeni nesil ipad ios 9la en az 2 yıl içinde tüm tabletleri atıl duruma düşürecektir.

1-Sizce air 2'den önceki tabletlerin ios 9'la geleceği nedir? Örneğin eski nesil tabletler herşeye rağmen yıllarca işlevseldi. Retina için en fazla 2-3 yıl ömür biçiliyor.

2-Peki bir tablet kullanıcısı olarak mini retinanin 8 de stabil kalmasınin ilerleyen dönemlerde apple storedaki uygulamalar açısından sakıncası var mı?

3-Retina almak bu aşamada mantıklı mıdır yoksa devir artık air 2 nin mi?

4-Fiyat olarak önümüzdeki günlerde beklentiniz nedir?
    Teşekkür ederim
  • Bu fiyatlara göre şöyle bir analiz yapılabilir.

Apple 16 gb satmamak için fiyatını yükseltmiş.64 Gb İpad Air2'nin fiyatını artırmayarak direk 64 gb'ye yöneltiyor.Aynı şekilde İpad Air 2 128 gb'ninde fiyatını yükseltilmemiş.

Apple'nin tek amacı 64 ve 128 GB'ye odaklanmak.Şimdi bakıyorum İpad Air 2 128 gb Fiyatı Eğitim Mağazasında 1.850 lira gibi komik bir ücreti var.Firma ücretleri düşürmüş.Geçen sene 1.860 lira gibi bir rakama sahipti...

http://store.apple.com/tr-edu/buy-ipad/ipad-air-2

Bunlarda Air2 Eğitim Mağazası Fiyatları

16 GB İpad Air 2 1.391 Lira - Havale 1.335 Lira
    64 GB İpad Air 2 1.659 Lira - Havale 1.593 Lira
    128 GB İpad Aİr 2 1.928 Lira - Havale 1.851 Lira

4G Modelleri

16 GB İpad Air 2 LTE +4G 1.746 Lira - Havale 1.676 Lira
    64 GB İpad Air 2 LTE +4G 2.015 Lira - Havale 1.934 Lira
    128 GB İpad Air 2 LTE +4G 2 2.283 Lira - Havale 2.192 Lira

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TulparHAN -- 24 Ekim 2014; 14:32:13 >

• people are strange kullanıcısına yanıt
    Merhaba :)
    Sadece 16 GB olan modelde fiyar artışı var.diğer Modelerde fiyar artışı yok.Özellikle eğitim mağazasında hiç artış yok.2.192 liraya İpad Air 2 128 gb + Hücresel alabiliyorsun.
  • ulan ya tam çıksın alıcam diyorum
  • merhaba. ipad air'de geçen sene 64 gb var mıydı? onu hatırlamıyorum ben. ne kadardı fiyatı indirimden önce?
  • quote:

Orijinalden alıntı: people are strange

merhaba. ipad air'de geçen sene 64 gb var mıydı? onu hatırlamıyorum ben. ne kadardı fiyatı indirimden önce?

2100 veya 2150 di galiba

• Beyler konuyla pek alakası yok ama iş bankası havale ücreti kesiyor muydu ? Kesiyorsa ne kadar kesiyordu, havale ile ipad almayı düşûnüyorum da.

• Acaba iPhone 6 ile uyumlu olması açısından uzay grisi mi alsam, beyaz-gri mi alsam. Senelerdir iPad'im siyahtı, gına geldi. Ama iPhone ile aynı renk olsa da güzel olur gibi.
  • quote:

kurye ile ilgili herhangi bir sıkıntı çıkmaz arkadaşlar.

rahat olun.

adamlar kredi kartını bile başkasına teslim ediyorlar, bunu mu etmeyecekler? ben bugüne kadar kardeşimin, yengemin, arkadşaımın adına gelen bir sürü koli teslim aldım, hiçbir sıkıntı da çıkmadı.

at hırsızına benziyorsanız belki kurye vermekte tereddüt edebilir ama öteki türlü alırsınız.

75tl 75tl'dir.

Abi çok yaşa sen :D at hırsızına benziyosanız demiş :D gülmekten gözümden yaş geldi okurken

• quote:

Orijinalden alıntı: neo2004

quote:

merhaba. ipad air'de geçen sene 64 gb var mıydı? onu hatırlamıyorum ben. ne kadardı fiyatı indirimden önce?

2100 veya 2150 di galiba

o cellular modeliydi sanırım. onun 64gb fiyatı değişmemiş, doğru.

o halde 64gb'nin wifi modelinin de değişmemiştir.

16'ya olmuş olan...
  • quote:

Orijinalden alıntı: tyrant1907

quote:

kurye ile ilgili herhangi bir sıkıntı çıkmaz arkadaşlar.

rahat olun.

adamlar kredi kartını bile başkasına teslim ediyorlar, bunu mu etmeyecekler? ben bugüne kadar kardeşimin, yengemin, arkadşaımın adına gelen bir sürü koli teslim aldım, hiçbir sıkıntı da çıkmadı.

at hırsızına benziyorsanız belki kurye vermekte tereddüt edebilir ama öteki türlü alırsınız.

75tl 75tl'dir.

Abi çok yaşa sen :D at hırsızına benziyosanız demiş :D gülmekten gözümden yaş geldi okurken

• arkadaşlar selam. bu ürün aracılığında ilk defa apple store'dan alışveriş yapacağım da daha önce yapan varsa bi kaç sorum var
    1-) Eğitim indirimi sadece internet için mi yoksa mağazada da geçerli mi ?
    2-) Internetten alırsak istanbul içi kargo kaç gün içinde ulaşır teşekkürler...
  • Cihaz o kadar hoşuma gittiki iphone 6 64 gb'ı satıp bundan alıp taka telefonmu kullansam diye düşündüm bir an.
  • quote:

Orijinalden alıntı: jemalskywalker

arkadaşlar selam. bu ürün aracılığında ilk defa apple store'dan alışveriş yapacağım da daha önce yapan varsa bi kaç sorum var
    1-) Eğitim indirimi sadece internet için mi yoksa mağazada da geçerli mi ?
    2-) Internetten alırsak istanbul içi kargo kaç gün içinde ulaşır teşekkürler...

ilk soruna bir şey diyemiyorum.

2. soru için ise; ürün stoklarda ise, sabah veya öğlene kadar verdiğin sipariş, bir sonraki gün elinde olur.
  • people are strange kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Geçen sene 16,32,64,128 GB Modelleri vardı.

Tek Tek Fiyat Bilmiyorum Fakat Durum Şöyşe,

128 GB Almak İstiyordum Bu yüzden ezberledim Fiyatlarını

128 GB Wifi 2.000 Milyar Peşin,1.920 Havale - 1.860 tl indirimli bu civarda olması gerekiyor.128 GB Cellular ise 2.300 Küsür Peşin,2.225 Lira Havale fiyatı olması gerekiyor.Yani en pahalısı şimdiki gibi 2.300 küsürlü bir rakam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: White Aura

Merhaba,

Geçen sene 16,32,64,128 GB Modelleri vardı.

Tek Tek Fiyat Bilmiyorum Fakat Durum Şöyşe,

128 GB Almak İstiyordum Bu yüzden ezberledim Fiyatlarını

128 GB Wifi 2.000 Milyar Peşin,1.920 Havale - 1.860 tl indirimli bu civarda olması gerekiyor.128 GB Cellular ise 2.300 Küsür Peşin,2.225 Lira Havale fiyatı olması gerekiyor.Yani en pahalısı şimdiki gibi 2.300 küsürlü bir rakam.

teşekkürler.

dediğim gibi heralde 16'da bariz bir artış var.

32gb üretselerdi iyi olacaktı ama neyse artık.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.