Şimdi Ara

İpad 7 mi İpad Mini 5 mi ÇOK ÖNEMLİ BENİM İÇİN

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.171
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Alacağım cihaz çocuklarım için sonradan kalem alıp boyama ve oyun ile youtube arasında olacak
    Boş kaldığım zamanlar da netflix izlerim.
    Uzun ömürlü olması taraftarıyım , bu yüzden Samsung S5e alacaktım vazgeçmiştim

Şimdi soruma gelirsem

ipad 7 128GB 2889 TL
    Yoksa İpad Mini 5 64GB 2999 TL

Fikirlerinize çok ihtiyacım var

• eğer ekran boyutu sorun olmayacak ise bence mini 5. Çünkü mini 5 de A12 var 7 serisinde A10 işlemci var. Ayrıca mini 5 daha uzun ömürlü olur. Eğer büyük ekran seviyorsanız 7 serisi daha uygun olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: LacWer

eğer ekran boyutu sorun olmayacak ise bence mini 5. Çünkü mini 5 de A12 var 7 serisinde A10 işlemci var. Ayrıca mini 5 daha uzun ömürlü olur. Eğer büyük ekran seviyorsanız 7 serisi daha uygun olur
    hocam adam boyama yapacağım youtubede, netfilixde gezeceğim demiş sen A12, A10 diyorsun. Ben sizin yerinizde olsaydım ki zaten bende air3 64 gb aldım iade edeceğim 3900 TL.. Onun yerine ipad 7 128 gb alacağım. Uzun ömürlü ve büyük boy en iyi seçim bu. İşlemci ayrıntısına çok takılma o ipadin en ölü 3-4 senesi var. 2 yıl sonra satarsın üst modele geçiş yaparsın.

bak burada speed test yapılmış daha bir çok örnek var;
    https://www.youtube.com/watch?v=kTifuDuRxx4

• 3 Aydır İpad Mini 5 kullanıyorum memnunum tavsiye ederim donanım olarak iyi ve güncel bir cihaz almış olursunuz tavsiye ederim yazılım olarakta uzun süre güncel kalır
  • Ben ipad mini 5 i öneririm hocam ekranı biraz küçük kalabilir ama ipad 7 nin ekranından daha iyi bir ekranı var ayrıca işlemcisi de daha iyi sadece ekranı küçük

• Şu an bu yazıyı mini 5 ten yazıyorum. Çok güzel bir cihaz. A12 işlemci olması cezbetti beni. Uzun yıllar kullanabileceğiniz bir tablet. Kesinlikle mini 5 derim.

• İpad 7 tavsiye ederim mini çok küçük kalıyor

• Benim gibi film izlemek ve dergi okumak içinse önceliğiniz, ipad 7 daha mantıklı....Bir de şöyle birşey var, son gelen güncelleme ile beraber artık safari ile internet deneyimi bilgisayar gibi oldu. Mouse desteği de geldi. Eğer evde labtop tarzı birşey yoksa büyük ekranlı bir ipad bunun yerine geçebiliyor.... Mini ile yapılamaz mı tabii ki yapılır tabii ki ama büyük ekranlısı varken küçük ekranlısını almak yine sizin tercihiniz belirleyecek... Ben 4 ay önce 2.El ipad air2 aldım, şu an çok memnunum... Çocuk da uzaktan eğitimini bununla sağlıyor.

• Karargahx kullanıcısına yanıt
    Amaç sadece oyun oynanmak oyun da pubg filan değil roblox ve minecraft oyunları Netflix ve YouTube başka bir işlem olmayacak

Bir de kalem olursa boyama yaparlar başkasına gerek yok evde zaten yeterince PC var ilerde ki maddi durumuma göre aldıkları mı satar en kötü yeni modele geçerim

Sabah kartona ölçü alıp kalıp çıkardım çocuklar büyükten yana oldu belki ben kullansam küçük alırdım ama gerçekten de ufak kalıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Karqasa -- 19 Mayıs 2020; 11:28:43 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Büyük iyidir :) İşleriniz sağlığınız iyi olsun ileride kendinize bir mini alırsınız ( taşınabilir olsun bir tane de derseniz):)

• mtan M kullanıcısına yanıt
    Hocam öncelikle sağolun benim için düşündüğünüzün 2 katı sizinle olur inşallah

İşim gereği tablet kullanamıyorum video editleme üzerine çalışıyorum

MacBook ile daha rahatım bu konu da

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.