Şimdi Ara

SATILMIŞTIR---IPAD 4.NESİL CELLULAR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
730
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık Tablet Marka #Apple iPad Kapasite #16 GB #WIFI+4G LTE
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Merhaba cihazı 2013 sonuna doğru Kadıköy Gold PC'den almıştım şimdiye kadar herhangi bir sorun çıkarmadı.

Cihazın wifi, internet & cellular çekim gücü, ekran, dokunmatik vs. hiçbir sorunu yoktur. Garantisi bitmiştir. 16GB ve 4.5G simkart takılabilen modelidir. IOS son sürüm yüklüdür.

Kutusu, faturası, kitapçığı, iğnesi, bir adet 2.el kılıf, bir adet yan sanayi şarj aleti ve iki adet ekran koruyu film yanında verilecektir.

Cihazımdan oldukça memnunum, çoğunlukla maç izlemek ve iddaa oynamak için duruyordu gerçekten işine yarayacak birine gitmesi taraftarıyım.

Takas seçeneğim yalnızca Ban yememiş sorunsuz Playstation 4 cihazlarla üzerine para vererek anlaşırız. Cihazın satış fiyatı ---'dir.

İletişim için PM'lerinizi bekliyorum. Her gün PM'leri kontrol etmeye çalışıyorum iş sebebiyle geç yazarsam şimdiden kusura bakmayın... Saygılarımla...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oolumbakgitt -- 9 Eylül 2017; 10:47:45 >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.