Şimdi Ara

İPAD 4.Nesil Alacaklar ve Fiyat Araştırması Yapanlar [ ANA KONU ] (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
497
Cevap
13
Favori
42.837
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • kliksadan aldıgım ipad 4 geldi bilkom garantili olarak bir sıkıntı yok kendi adıma karlı bir alışveriş oldu.
  • arkadaşlar bende ıpad almak istiyorum yardımcı olur musunuz?
    bu konuda resmen bilgi fakiriyim
    çünkü ilk defa tablet almayı düşünüyorum
    tablette kafama takılan bir sürü soru var özellikle ıpad ve ıpad minide hafıza olayı yani 16 -32-64 olmasının çok bir önemi var mı . ben harici disk kullanıyorum. yani ıpad den çektiğimiz foto vb müzikleri harici diske kopayabiliyorum sanırım??
    ben en çok wifi den yararlanarak evde ve dışarıda mağaza-cafe bulunduğum yerlerde çok sayıda wifi var bunlardan yararlanarak kullanmak istiyorum . yine uzakta olan arkadaş vb kişilerle görüşme amaçlı facebbok twiter ve özelliklede skype den görüşme yapmak istiyorum ön kamera hd diyorlar ama net bi açıklama göremedim. kamera 5mp kalitesi ne boyutta?
    3g li olması çok mu önemli?
    birde ıpad lerde 2-3 ve 4. nesil var ama mini de 2-3 ve 4. nesil yada retina yazmıyor yani hangisi yeni anlayamıyorum?
    sizin anlayacağınız ıpad konusunda bilgi fakiriyim
    yardımcı olursanız çok sevinirim?
    birde uygun fiyata aldıgınız yada sürekli olumlu görüş alan hangi sitelerden almamı tavsiye edersiniz

• Komusumuz almayı dusunuyormus ipad araştırırmısın dedi araştırayım dedim

MD513TU/A

bu modeli almak istiyor.

version a 1458 mi 1460 mı orasını bilmem

ama

MD513TU/A

i phone lardan bildigim kadar bu yazması lazım arkasında. yani paralel ithalat fln istemiyort

Benim arastırmalarım sonucu

hepsiburada : 1159
    hizlial: 1149 TL

ama forumda 1099 TL ye mediamarkt da satıldı fln demişler

Hangi kartı olduğunu bilmiyorum. Nakit de veyahut kart ile en uygun nerden alabiliriz.

kliksa fln farketmez
  • Dün vatandan aldım ipad4 16gb wifi 1200 tl kampanya varmış fiyat gayet iyi geldi bana.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kancelik22

arkadaşlar bende ıpad almak istiyorum yardımcı olur musunuz?
    bu konuda resmen bilgi fakiriyim
    çünkü ilk defa tablet almayı düşünüyorum
    tablette kafama takılan bir sürü soru var özellikle ıpad ve ıpad minide hafıza olayı yani 16 -32-64 olmasının çok bir önemi var mı . ben harici disk kullanıyorum. yani ıpad den çektiğimiz foto vb müzikleri harici diske kopayabiliyorum sanırım??
    ben en çok wifi den yararlanarak evde ve dışarıda mağaza-cafe bulunduğum yerlerde çok sayıda wifi var bunlardan yararlanarak kullanmak istiyorum . yine uzakta olan arkadaş vb kişilerle görüşme amaçlı facebbok twiter ve özelliklede skype den görüşme yapmak istiyorum ön kamera hd diyorlar ama net bi açıklama göremedim. kamera 5mp kalitesi ne boyutta?
    3g li olması çok mu önemli?
    birde ıpad lerde 2-3 ve 4. nesil var ama mini de 2-3 ve 4. nesil yada retina yazmıyor yani hangisi yeni anlayamıyorum?
    sizin anlayacağınız ıpad konusunda bilgi fakiriyim
    yardımcı olursanız çok sevinirim?
    birde uygun fiyata aldıgınız yada sürekli olumlu görüş alan hangi sitelerden almamı tavsiye edersiniz

4. Nesil en yenisi. Mini ekran boyutu ufak a5 işlemci var bildigim kadarıyla ipad 4 te ise a6. 4 için konuşuyorum ön kamera HD ve görüntü kalitesi görüntülü aramalarda falan gayet güzel. Geçtiğimiz haftasonu vatanda kampanya vardı bende ondan yararlandım ama her pazar %25 indirim oluyor sanırım inceleyebilirsin. 3G sürekli bağlantı ihtiyacı duymuyorsan gerekli değil dediğin gibi cafeler ve cogu yerde wifi zaten mevcut.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Bende dün Vatandan 64GB lık Ipad 4 Wifi yi, 1391 e aldım
  • quote:

Orijinalden alıntı: atoprak

Bende dün Vatandan 64GB lık Ipad 4 Wifi yi, 1391 e aldım

Magazadan mı aldınız? Web de stokta yok gorunuyordu ve fiyat gercekten iyi hayırlı olsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • aynı soru isaretini bende yasıyorum. onumuzdeki hafta isviçre'ye gidicem. avrupa birligine uye olmadigi icin orada biraz daha ucuzlar.. az once apple'in sitesinden kontrol ettigim kadariyla ipad 4 retina ekranlı 16GB olarak 450 euro yani 1060 TL. hazır boyle ucuza yakalamisken almali mıyım yoksa 5i beklemeli miyim? birde bir daha isvicreye gelir miyim gelmez miyim bilemiyorum
  • quote:

çok iyi fiyat.
  • Hayırlı olsun hocam , gerçekten çok iyi fiyata almışsınız
  • 16GB wifi + 4G en ucuz nerde var acaba?
  • quote:

ben yaklaşık bir buçuk ay önce aynı fiyata 32 gb aldım.
    fiyatlar düşüyor hızla..
  • Apple ürünü hiç kullanmadım.

Ipad 2 Wifi ile Ipad 4 Wifi arasında kararsızım.

Yeğenime karne hediyesi alıcam.... Büyük fark var mı aralarında?
    Ipad 2 alsam pişman olurmuyum? Hatırı sayılır bir fark varsa Ipad 4 alırım..

Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Miller57

Apple ürünü hiç kullanmadım.

Teşekkürler.

Ipad 4 daha uzun ömürlü olur hocam ipad 2 16 gb 900 e satılıyor ipad 4 16 gb 1100 e bulunabiliniyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Miller57

Apple ürünü hiç kullanmadım.

Teşekkürler.

Ben 4-5 ay önce paraf kampanyasıyla ipad 2 wifi almıştım bana 650 liraya gelmişti. Ancak piyasa fiyatları gerçekten yüksek, 800-900'den aşağı pek yok. Eğer sadece wifi olacaksa 200 lira daha verip Ipad 4 wifi almak daha mantıklı eğer parafın yaptığı gibi büyük bir kampanya vs. olmazsa. Ben de şuan Ipad 2'yi satıp Ipad 4 wifi+4G almayı düşünüyorum çünkü her zaman wifi bulamıyorum ve akıllı telefonum da yok şuan.

işlemcisi rami falan bence çok farketmez ama retina ekranı, kamerasıyla vs. şu piyasa şartlarında ipad 4 daha mantıklı.

• quote:

senin mesajı görünce
    vatana girdim stokta yok tabi
    şansıma bir vatanı arayayım dedim
    caddedekinde 1 adet varmış ayırttım gittim aldım.

1140 liraya alacaktım pupa dan 16gb lık
    bu fiyat inanılmaz oldu.
    32gb ı 1444tl aynı yerde %37 indirimli
    64gb 1391 e aldık

cayır cayır bir sıcak fırsat olmuş
  • Evet,
    Capacity de ki Vatan NB den aldım ..

Teşekkürler iyi dilekleriniz için ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: filips

quote:

senin mesajı görünce

bu fiyat inanılmaz oldu.
    64gb 1391 e aldık

valla bende inanamadım ... nerde diye sordugumda Capacity de ki Vatanda var oldugunu söylediler... gittim baktım lakin dogru çıktı .. son ana kadar "kesin 3ncü nesil Ipad, yanlışlık olmuştur" demedim değil..
    Sizede hayırlı olsun ...

@Gokmeeen.979797
    Teşekkürler

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: filips

quote:

senin mesajı görünce

bu fiyat inanılmaz oldu.
    64gb 1391 e aldık

valla bende inanamadım ... nerde diye sordugumda Capacity de ki Vatanda var oldugunu söylediler... gittim baktım lakin dogru çıktı .. son ana kadar "kesin 3ncü nesil Ipad, yanlışlık olmuştur" demedim değil..
    Sizede hayırlı olsun ...

@Gokmeeen.979797
    Teşekkürler

yaklaşık 2 saat kadar önce msjınızı okuyup bulunduğum ildeki vatan'ı hiç umudum olmadığı halde aradım ve 1 adet kaldığını söylediler. koşa koşa gidip aldım. sayenizde ben de 1390tl ye 64gb ipad4 aldım :))
    teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kratostol -- 14 Mayıs 2013; 22:10:48 >

• Merhaba arkadaşlar, ipad3 ile ipad4 arasındaki farkları özetlemem gerekirse, -işlemci -ön kamera çözünürlüğü -bağlantı tipi -arka kamera aydınlatması.

Açıkcası yeni olan cihazı almak doğru olsa da gene de maliyet sınırlı olunca birşeyleri kısıtlamak gerekiyor.

Alacağım cihazdan beklentim, yüksek depolama alanı (64gblık modellere bakıyorum), güzel internet hızı, pek oyun oynayan biri değilimdir fakat merak edip birşeyleri yüklediğimde de kasmaması. Mümkünse de 3g olması.

64 gb ipad 3 3G 1400tl. 64gb ipad 4 wifi de aynı fiyat. s3 ümle interneti paylaşma imkanım olabilir fakat evde kullandığımız 3g turkcell data hattını dışarda da kullanma imkanım da olacak. Sormak istediğim ipad 4 olsun diye 3g den vazgeçmeye değer mi? senede bir hatta 7 ayda bir yenilendiğini biliyorum fakat ipad3 çok çabuk eskir mi diye de korkuyorum. Performans açısından 3 üzer mi?
    Paylaş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi absem -- 14 Mayıs 2013; 22:24:24 >

• 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.