Şimdi Ara

iPad 4 mü Galaxy Note mu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
4
Cevap
0
Favori
424
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Apple - iPhone - iPad >> iPad >> iPad 4 mü Galaxy Note mu
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    846 Mesaj
    Arkadaşlar iPad 4 almayı düşünüyorum işlemcisi,rami vb. iyi ama kasma donma benzeri şeyler yoktur her iki modeldede diye düşünüyorum.Neyse işte galaxy note 8.0'ın işlemcisi,ram'i,çekirdeği vb. daha iyi araştırdım iPad 4 diyorlar ama birde buraya sormak istedim.Benim için önemli olan oyun,internet falan. iPad'de appstore samsungda googleplay var hangisinde daha çok ve daha güzel oyunlar var. Apple Samsung'u davaya falan veriyor ve hep samsung kazanıyor.Bir de bu açıdan kararsız kaldım.Siz hangi modeli önerirsiniz nedenleryle açıklar mısınız?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DelirteJackson -- 10 Haziran 2013; 15:52:20 >

|
    |
    iPad Mini bile Note 8.0'dan iyiyken senin bunu sorman değişik olmuş.

Not: Davalardan sana ne arkadaşım Sen cihazını al, kullan. İsterse bütün davaları kazansın, kaybetsin seni ilgilendirmez. Benim şahsi görüşüm böyle. O marka bana gerekli yazılım desteğini veriyorsa benim işim olmaz cihazın arkasında yazan markayla.
    |
    |
    6884 Mesaj
    Hocam note 10.1im var ama kasiyor maalesef.kotu mu degil spen harika ama iPad 4 bir tik onde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
Reklamlar
Orjinal Laptop Yedek Parça
SEO
Canlı Tv izle
Mobilya Takımları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,203
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.