Şimdi Ara

İPAD 4 İOS 7.1 Performans?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
580
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

İPAD 4/64 GB İOS 6.0 KULLANIYORUM.İOS 7.1'E GEÇMEYİ DÜŞÜNÜYORUM.PERFORMANS VE ŞARZ DURUMU NASILDIR ,İPAD 3 VEYA İPAD 4 SAHİBİ ARKADAŞLAR YORUM YAZABİLİR Mİ?TŞK...

• quote:

Orijinalden alıntı: Lyclordx

İyi Günler Arkadaşlar,

İPAD 4/64 GB İOS 6.0 KULLANIYORUM.İOS 7.1'E GEÇMEYİ DÜŞÜNÜYORUM.PERFORMANS VE ŞARZ DURUMU NASILDIR ,İPAD 3 VEYA İPAD 4 SAHİBİ ARKADAŞLAR YORUM YAZABİLİR Mİ?TŞK...

Kardeş yemin ediyorum foruma aynen bu konuyu açmak için girmiştim bi baktım senin konun en üstte bendede 16 gb lık versiyonu var.7.1 kurulu olan birisi cevaplayabilir mi lütfen.Çünkü 4s iem kurdum şarj süresinde ve performansında düşme oldu.ipadimede bunun olmasını istemiyorum açıkcası.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ukurtulustekin

quote:

İyi Günler Arkadaşlar,

Kardeş yemin ediyorum foruma aynen bu konuyu açmak için girmiştim bi baktım senin konun en üstte bendede 16 gb lık versiyonu var.7.1 kurulu olan birisi cevaplayabilir mi lütfen.Çünkü 4s iem kurdum şarj süresinde ve performansında düşme oldu.ipadimede bunun olmasını istemiyorum açıkcası.

iPad 3 var bende gayet akıcı Spotlight kasmakta bazen o kadar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Ipad 3 kullaniyorum, airplay mirror kullanabilmek icin ios6 dan 7.1 e guncelledim. Yeni ozellik felan geldi, performans olarak fark yok. Ama sarj suresi de biraz dustu. Biraz tercih meselesi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi desarc -- 22 Nisan 2014; 19:35:20 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • desarc D kullanıcısına yanıt
    İPAD 3 VE İPAD 4 ARASINDA PERFORMANS OLARAK FARK VAR .YANİ İPAD 3 DE HAFİF KASMA VE ŞARZ AZALMA OLABİLİR AMA İPAD 4 DE İOS 7.1 NASIL.İPAD 4 SAHİBİ OLAN BİRİ VARSA BİLGİ VERİRSE HARİKA OLUR..TŞK
  • Ipad 4 te ram ayni fakat islemci daha hizli, ipad3 te bile kasma yok, bence gonul rahatligiyla kurabilirsiniz.

• İpad4 16gb ios 7li kullanıyorum buyrun ?

• aklın varsa kurma. Pişman olursun benden demesi. Ben oldum sen olma
  • quote:

Orijinalden alıntı: Neeceeeeeep ▲

İpad4 16gb ios 7li kullanıyorum buyrun ?

Herhangi bir performans düşmesi var mı birde batarya sürenizde bir düşme oldu mu? Yoğun kullanımda batarya kaç saat gidiyor?

• quote:

Orijinalden alıntı: Ken Block43

aklın varsa kurma. Pişman olursun benden demesi. Ben oldum sen olma

Neden böyle dediniz ne gibi eksileri var ?

• Ken Block43 kullanıcısına yanıt
    Ken Arkadaş İPAD 4 İOS 7.1 Mİ KULLANIYORSUN.DETAY VERSEN.KİMİ DİYO GAYET İYİ SORUN YOK FALAN SEN DE TAM TERS BİR İFADE KULLANIYORSUN.BU NASIL Bİ İŞDİR YAW.YA İYİDİR YA KÖTÜ!
  • quote:

Orijinalden alıntı: ukurtulustekin

quote:

Orijinalden alıntı: Ken Block43

aklın varsa kurma. Pişman olursun benden demesi. Ben oldum sen olma

Neden böyle dediniz ne gibi eksileri var ?

klavyelerde takılma. şarj sorunları var. ayrıca ikonlar için bile geçilmez
  • quote:

Ken Arkadaş İPAD 4 İOS 7.1 Mİ KULLANIYORSUN.DETAY VERSEN.KİMİ DİYO GAYET İYİ SORUN YOK FALAN SEN DE TAM TERS BİR İFADE KULLANIYORSUN.BU NASIL Bİ İŞDİR YAW.YA İYİDİR YA KÖTÜ!

yahu hocam kötü kötü. Şarj performansı kötü. ios 6 da iken 14 saati görürdüm. ios 7 de 12 saati zor görüyorum. Pişman olursun geçme
  • Ken Block43 kullanıcısına yanıt
    HOCAM SENDE İPAD 4 MÜ İPAD 3 MÜ VAR
  • quote:

İyi Günler Arkadaşlar,

İos 6 kadar hızlı çalışmıyor ama gayet güzel bence
  • tcdd4242 kullanıcısına yanıt
    Peki Şarz nasıl gidiyor.Ciddi bir fark var mı hocam
  • Arkadaşlar elimde iphone 4 var. 16 gb olan versiyonu. Bu son güncellemede de , önceki sürümde de facebook 10 saniye de açılıyordu hala 10 saniye de açılıyor. Messenger 6-7 saniye de, foursquare yine keza öyle. Bu iphone 4 ler mi böyle yoksa bendeki cihazda mı sorun var anlamadım ben. ?
  • quote:

HOCAM SENDE İPAD 4 MÜ İPAD 3 MÜ VAR

ipad 4
  • Ben şarjı 3 günde bir takıyorum sadece sosyal ağ amaçlı kullanıyorum ara sırada küçük hill climb gibi oyunlar oyunuyorum büyük oyun oynadığım zamanlarda olmuyor deği gta gibi.
  • Lyclordx kullanıcısına yanıt
    Bi fark yok ben öyle devasa bir fark göremedim

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.