Şimdi Ara

Ipad 4 A1460 64 GB

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
181
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    1 Ipad 4 A1460 64 GB
    Cihaz yurt dışı cihazı. Ben arkadaşımdan aldım, film falan izlerim düşüncesi ile ancak kullanmıyorum. Atıl olarak durmasın diye satıyorum.

Ekran camı aldığımda çatlaktı. Altını çizerek söylüyorum, ekran camı. Ekranın kendisi orijinal ve sorunsuzdur, buna kefilim. Ekran camını kendim değiştirdim. İki ayrı parça oldukları için değiştirmesi kolay.

Ekranda kılcal çizikler vardır ama göze batan bir durum yok. Dokunmatik sorunsuz çalışıyor, kefilim. Çizikleri olabildiğince fotoğrafladım. Darbe veya göçük yoktur. Bütün tuşları çalışıyor. Pil sağlığına bir uygulama ile baktım, %80 olarak görünüyor. En son 3 gün önce şarj edip, ardından güncelleme yaptım ve kullanmadan bıraktım, şuan şarjı %90.

64 GB simkartlı modeldir ancak kayıtsız olduğu için simkart ile kullanılamaz.

Sadece cihaz verilecektir. Fiyat olarak sahibinden.com üzerinde en uygun 64 GB olan modele göre 250 TL daha uygun yazdım. Pazarlık yapmak isteyen arkadaşlardan ricam, o ilan sahibi ile iletişime geçip onu satın alsınlar. Fiyat sondur.

Ipad 4 A1460 64 GB Ipad 4 A1460 64 GB Ipad 4 A1460 64 GB Ipad 4 A1460 64 GB Ipad 4 A1460 64 GB Ipad 4 A1460 64 GB Ipad 4 A1460 64 GB Ipad 4 A1460 64 GB Ipad 4 A1460 64 GB Ipad 4 A1460 64 GB
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.
    Fiyat : 500 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : İstanbul Kargo Ücreti : Gönderici Öder Kargo Şirketi : MNG Kargo İlan Durum : Satışa Açık

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Merhaba Cihazınız İpad 3 nesil modeldir bilginiz olsun
  • carso kullanıcısına yanıt
    Cihaz satıldı ancak model numarası (A1460) ile ararsanız 4. nesil olduğu apple sitesinde de yazıyor.

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.