Şimdi Ara

Ipad 3 Hakkında Acil Yardım Lütfen !!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
86
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar merhaba öncelikle . 2012 sonlarına doğru Ipad3 aldım kendime ve bu zamana kadar da sorunsuz kullandım . Resmen el bebek gül bebek baktım niye bilmiyorum çok düskünüm ona :D . Neyse ama simdi son zamanlarda bozulduğunu ve nedense kapanacağını hissediyorum . Ios 9'da ve 10'a yükseltilmiyor bu yüzden çoğu uygulama güncellenmiyor ve yeni uygulama indiremiyorum bu çok sıkıntı yaratıyor bana . Bunu halletmenin bir yolu var mı acaba ?
    Diğer en en önemli konu ise bugün öğlen arka plandan oyunu kapatıp youtube açtım ve ekran öyle dondu kaldı ne geri atılabiliyor nede baska bir sey yapılıyordu . Ama ses kısmak istediğimde o görüntüde geliyor Siri'de çalısıyordu . Kilit düğmesine basılı tuttum ekran karardı ve o dakikadan beri açamadım ıpad'i . Ama hala Siri çalısıyor yani home tusuna basılı tutunca açılıyor Siri'ye söyleyebiliyorum ama cevabı neredeyse 5 dakika sonra falan geliyor . Ne yapmam gerekiyor bilgisi olan varsa lütfen lütfen yardımcı olsunn . Bozulacak diye ödüm kopuyor sarjının bitmesini beklemeyi ve tekrar sarja takmayı deneyeceğim o da olmazsa mecbur Apple servis göndereceğim sanırım :( .

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.