Şimdi Ara

iPad Modelleri Bilgi Paylaşım Kulübü--- {ANA KONU} (823. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
19.777
Cevap
249
Favori
518.927
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 821822823824825
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Dolar yüksek tamam da fiyatların bu kadar yükselmesi de tam fırsatçılık.Bu gidişle Apple artık nal toplar

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Apple sitesine girip bakim dedim,bakmaz olaydım,İpad fiyatları uçmuş.

Yeni ipad almak büyük sıkıntı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar ios 12 verilecek tarihi belli oldu bu günceleme tamamen bizleri ilgilendiriyor neden dersinizhttps://www.apple.com/tr/ios/ios-12/
    hepsi burada yazıyor yani bizim ipadler uçacak
    ayrıca ios verilcek tarihte 17 Eylül

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi efem-35 -- 12 Eylül 2018; 23:31:43 >
  • efem-35 kullanıcısına yanıt
    Hocam emin msn? Elimizdeki ipad de çöp olmasın?? Dolardan gözleri dönmüş bunların.Yeni ipad almamız için alicengiz oyunu yapmasınlar?..

• quote:

Orijinalden alıntı: Germiyanlı

Hocam emin msn? Elimizdeki ipad de çöp olmasın?? Dolardan gözleri dönmüş bunların.Yeni ipad almamız için alicengiz oyunu yapmasınlar?..

kendi sitesinde ios12 güncelemesi için şu yazıyı dikkate almak lazım hocam
    alıntı:
    İster iPhone kullanın isterseniz iPad, iOS her zaman çok daha hızlı ve duyarlı bir deneyim sağlamak için geliştirildi. Ve şimdi kamerayı açmak veya klavyeyle yazmak gibi günlük şeyler de her zamankinden daha hızlı. Aygıtınızda bir çırpıda yaptığınız işler için bile birçok iyileştirme söz konusu. Üstelik bu geliştirmeler, iPhone 5s ve iPad Air modellerinden itibaren, geçmişte çıkan tüm aygıtların performanslarını iyileştiriyor.

• bugün itibariyle ipad fiyatları
    https://www.mediamarkt.com.tr/tr/category/_ipad-644526.html
    http://www.vatanbilgisayar.com/apple/tabletler/
    en düşük ipad'e yüzde 47 zam yapıldı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi efem-35 -- 13 Eylül 2018; 13:33:53 >
  • efem-35 kullanıcısına yanıt
    İpad pro almayı düşünüyordum.Bu fiyatlarla artık hayal oldu.Yurtdışından getirelim diyecem de,pasaport kaydı filan derken,yurtişçinden pek farkı olmayacak gibi

• betanın son güncelemesi dün gece gelmiş şimdi kontrol ettim bende çıkmıyor sizde durum nasıl ...

• Bende de görünmüyor.Enteresan bir durum

• Ben beta güncellemesi yapamadım

Var mı halleden??

• ipad mini4 ' ime ios 12 günceleme geldi 1.27gb
    3 saat sonra yüklerim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi efem-35 -- 17 Eylül 2018; 20:41:1 >
  • iPad Air ve Mini 2 cihazlarına IOS12 kuranlar yorum yapabilir mi güncelleyelim mi?

• biraz önce ipad mini4 ios 12 yükledim toplam 30 dakikada yükledi ilk dikkatimi çeken tablet hızlanmış, siriye yeni özellikler gelmiş kişisel komut yapabiliyorsunuz ibookta birçok yenilik olmuş beğendim evdekinler elimden aldı yarın fabrika ayarlarına dönerim .....
    tabletteki hantal hımbılık kalmış görünüyor...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi efem-35 -- 17 Eylül 2018; 22:49:17 >
  • AirSupport kullanıcısına yanıt
    Air hala yavaş hiçbir değişiklik göremedim. Apple iOS 12'yi iPhone için yapmış gibi 6/6S'te ciddi hızlanma ve akıcılık varken benim Air ise çöp olmuş durumda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Leon -- 18 Eylül 2018; 2:19:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AirSupport

iPad Air ve Mini 2 cihazlarına IOS12 kuranlar yorum yapabilir mi güncelleyelim mi?
    Mini 2'ye yükledim, hızlanma bariz ama hata vs var mı o kadar kullanamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: steven_stiffler

Mini 2'ye yükledim, hızlanma bariz ama hata vs var mı o kadar kullanamadım.

Alıntıları Göster
    Hocam bende mini 2 var, iOS 9.3.3 yüklü. 10 saate yakın pil performansı var. Sizce 12'ye geçmeli miyim ? Yoksa götürdüğü kadar bu sürümde kalmalı mıyım ? Siz olsanız ne yapardınız?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi stanco -- 18 Eylül 2018; 20:40:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: stanco

Hocam bende mini 2 var, iOS 9.3.3 yüklü. 10 saate yakın pil performansı var. Sizce 12'ye geçmeli miyim ? Yoksa götürdüğü kadar bu sürümde kalmalı mıyım ? Siz olsanız ne yapardınız?

Alıntıları Göster
    Ben 9’da kalırdım. 10 biraz sorun yapıyordu, o yüzden 12 toparladı benim için şimdilik. Ama 9’tan memnunsanız geçmeye gerek yok bence.

• quote:

Orijinalden alıntı: steven_stiffler

Ben 9’da kalırdım. 10 biraz sorun yapıyordu, o yüzden 12 toparladı benim için şimdilik. Ama 9’tan memnunsanız geçmeye gerek yok bence.

Alıntıları Göster
    Aynen ben de olsam 9'da kalırdım.

• iPad Air'i ios 9.3.5 te bırakmıştım, gayet memnunum. Air 2'yi de ios 11.4.1'e güncelleyip bıraktım, eski sürümü ios 10.3.5e göre daha hızlı ve batarya performansı da iyi..

• frux kullanıcısına yanıt
    yeni sürüme geçince,hep stabilite ve batarya kaybı oluyor..Eski sürümde kalmak daha iyi

• 
Sayfa: önceki 821822823824825
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.