Şimdi Ara

iPad Modelleri Bilgi Paylaşım Kulübü--- {ANA KONU} (818. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
19.774
Cevap
252
Favori
518.182
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 816817818819820
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Myhunter

Hocam bahsettiğiniz uygulama ile pile baktım da Very Bad diyor yaw
    ocakta aldığım ipad 2017 ye %5 çok düük diyor ondan önce sattığım mini 3 e bile çok kötü demiyordu hocam hergün şarj ederdim mini 3 ü. sizin cihaz ne ve kaç yıllık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: josh-r

ocakta aldığım ipad 2017 ye %5 çok düük diyor ondan önce sattığım mini 3 e bile çok kötü demiyordu hocam hergün şarj ederdim mini 3 ü. sizin cihaz ne ve kaç yıllık.

Alıntıları Göster
    Benim cihaz ipad 3 hocam.Normal kullanımda 10 saat şarjı gidiyor.Pil kötü olsa daha az olurdu.Ondan ötürü şaşırdım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Myhunter

Benim cihaz ipad 3 hocam.Normal kullanımda 10 saat şarjı gidiyor.Pil kötü olsa daha az olurdu.Ondan ötürü şaşırdım.

Alıntıları Göster
    doğrudur hocam genelde doğru gösteriyor çoğu kişide tabi 2-3 şarj dan sonrada değişebilir. kalibre olabilir.
    ipad 2017 ile mini 3 aynı yazlımla aynı kullanım koşullarında. ipad 2017 yi neredeyse 3 günde bir mini 3 ü hergün şarj ediyordum.
  • iPad 2017 128 GB uzay grisi
  • iPad ve iphone6 telefona ios12 kurdum, gayet iyi şimdilik. Telefonda pek birşey dğeişmedi ama ipadde denetim masası ve daha birçok değişiklik var.

• İlk nesil ipad mini sahibiyim. Maşallah hala çalışıyor , sosyal medya ve twitch , youtube gibi video uygulamaları kullanıyorum idare ediyor beni.
    ama şöyle bir olay var ios 9'da kaldı artık güncelleme gelmiyor.
    O zaman biraz daha fark vererek ipad mini 2 alabiliyordum ama ne gerek var hepsi aynı demiştim.
    Şimdi pişmanım aslında , mini 2 hala güncelleme alıyor. Keşke o zaman farkını verip mini 2 alsaydım...
  • quote:

Orijinalden alıntı: KNTLG

İlk nesil ipad mini sahibiyim. Maşallah hala çalışıyor , sosyal medya ve twitch , youtube gibi video uygulamaları kullanıyorum idare ediyor beni.
    ama şöyle bir olay var ios 9'da kaldı artık güncelleme gelmiyor.
    O zaman biraz daha fark vererek ipad mini 2 alabiliyordum ama ne gerek var hepsi aynı demiştim.
    Şimdi pişmanım aslında , mini 2 hala güncelleme alıyor. Keşke o zaman farkını verip mini 2 alsaydım...

2017 iPad düşünebilirsiniz, Hale’n satanlar var fiyatıda gayet uygun. Ben 2018 aldım 128gb olanı, video basıyorum içine. 2017 olanla arasında pek fark yoktu. Sizin için hafıza problem değilse 32 gb 2017 model’i tavsiye ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hie -- 5 Haziran 2018; 21:59:37 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hie

iPad ve iphone6 telefona ios12 kurdum, gayet iyi şimdilik. Telefonda pek birşey dğeişmedi ama ipadde denetim masası ve daha birçok değişiklik var.

Sizin İpad modeli nedir başkan? İos 12 hız ve performans için dizayn edilmiş deniyor.Öyle mi gerçekten?

• november27 N kullanıcısına yanıt
    Oldukça hızlı, tavsiye ederim. Şuan iPhone ile bağlandım foruma, hem iPad hem telefon yükledim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İos 12 sürümün şarj süresi nasıl beyler?

Air 1'i güncellesek mi? Şarj süresi için ss atabilirseniz çok makbule geçer

• quote:

Orijinalden alıntı: Germiyanlı

İos 12 sürümün şarj süresi nasıl beyler?

Air 1'i güncellesek mi? Şarj süresi için ss atabilirseniz çok makbule geçer
    ios 12 daha developer beta 1 de hocam public beta çıkmasını bekleyin bence.
    https://forum.donanimhaber.com/ios-12-ana-konu--133026104-21#133230056
    takip edin
  • quote:

Orijinalden alıntı: josh-r

ios 12 daha developer beta 1 de hocam public beta çıkmasını bekleyin bence.
    https://forum.donanimhaber.com/ios-12-ana-konu--133026104-21#133230056
    takip edin

Alıntıları Göster
    Çok teşekkürler

Dediğiniz gibi tam sürümü bekliyecem

• quote:

Çok teşekkürler

Dediğiniz gibi tam sürümü bekliyecem

Alıntıları Göster
    önemli değil hocam
    tam sürüm olmasada public betayı beklemekte fayda var.
    ben kullanıyorum public betaları yıllardır. kendi adınıza kayıt olup kendinize ait bir profil oluyor. garantilik bir durum olursa sıkıtı olmaması açısından önemli yüklenen develeloper profili kimin belli değil.

• Hocam İşin gerçeği beta nasıl yüklenir hiç bilmiyorum O sebepten pek uğraşmıyorum

• quote:

Hocam İşin gerçeği beta nasıl yüklenir hiç bilmiyorum O sebepten pek uğraşmıyorum
    hocam
    public beta için
    https://beta.apple.com/
    dan hesabınızla giriş yapıp mevcut sürümünüzü itunes ile yedekledikten sonra profili indirip kuruyorsunuz bir kere
    kurduğunuz versiyon profiline beta güncellemeri gelince yükleme uyarısı verip yeni versiyona geçiyorsunuz. sürüm update i gibi.
  • Air2 yi kaçta bırakayım şu an 11.3 yüklü.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Physicist_Emre

Air2 yi kaçta bırakayım şu an 11.3 yüklü.
    İos 12 beta kesinlikle yükleyip deneyin.Hız ve performans olarak baya övüyorlar.Memnun kalmazsanız tekrar 11'e dönersiniz zaten.

• Myhunter kullanıcısına yanıt
    Şarj süresi düştü malesef.

Beta olmamış.

• Arkadaşlar ıpad 4 üm kırıldı.İçindeki resimlere nasıl ulaşabilirim.En son 17 de yedeklendiğini gördüm ıcloud comda.Ancak resimler gözükmüyor

• İcloud'da görünmiyorsa birşey yapamazsınız üstad.Bilgisayara bağlayınca,hafızaya ulaşabileceğiniz bir sistem araştırın derim.Tamir servislerinde böyle birşey olabilir sanki

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 816817818819820
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.