Şimdi Ara

iPad Modelleri Bilgi Paylaşım Kulübü--- {ANA KONU} (816. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19.777
Cevap
249
Favori
518.934
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 814815816817818
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yerinde olsam Pro alırdım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: melih06

1200 liraya iPad Pro 9,7” yurtdışı çıkışlı 2.el mi yoksa 1400 liraya 2 yıl garantili iPad 2018 mi almalıyım. Güçleri nerdeyse aynı sayılır, ancak Pro ekran ve hoparlör gücüyle ön planda. Diğeri ise en son sürüm dolayısıyla uzun süre güncelleme alır ve 2 yıl garanti.

Pro al hocam. ipad 2018 işlemci gücüyle proyu Az bir farkla geçiyor fakat grafik işlemci konusunda da pro ipad 2018’i açık ara farkla geçiyor. Daha iyi görüntü, daha iyi ses, ekran kalitesi konusunda daha tatminkar

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sanal Bilim Adami S kullanıcısına yanıt
    november27 N kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler tavsiye için. 1200’e almak istediğim iPad Pro’nun dokunmatiğinde sorun varmış, 150 liraya tamir ediliyormuş. iPad 2018 alacağım. 66 lira n11 kupon veriyor, bonus da varsa 1389 liraya geliyor 32gb WiFi modeli.

• quote:

Teşekkürler tavsiye için. 1200’e almak istediğim iPad Pro’nun dokunmatiğinde sorun varmış, 150 liraya tamir ediliyormuş. iPad 2018 alacağım. 66 lira n11 kupon veriyor, bonus da varsa 1389 liraya geliyor 32gb WiFi modeli.
    Elden alırken mi sorunu söyledi? Gene vicdanlıymış.Bazıları hiçbirşey söylemeden satıyor.Sorunu evde anlıyorsun,sonra da uğraş babam uğraş

• quote:

Orijinalden alıntı: Germiyanlı

Elden alırken mi sorunu söyledi? Gene vicdanlıymış.Bazıları hiçbirşey söylemeden satıyor.Sorunu evde anlıyorsun,sonra da uğraş babam uğraş

Hayır. Telefonla arayıp bilgi verdi. Şu an zaten ilanı güncel, 1200 yapar diyordum ancak en son 1250 dedi ve arızasının sonradan çıktığını belirtti. 8 aylık tablette arıza çıkabiliyor demekki. Apple artık global garantiyi de kabul etmediği için mecburen tamir görecek. Hiç riske girmeyip 1529 TL -66 n11 kupon ve 75 n11 bonus avantajıyla 2 yıl garantili iPad 2018 aldım.

• melih06 M kullanıcısına yanıt
    Güle güle kullanın

• quote:

quote:

Hayır. Telefonla arayıp bilgi verdi. Şu an zaten ilanı güncel, 1200 yapar diyordum ancak en son 1250 dedi ve arızasının sonradan çıktığını belirtti. 8 aylık tablette arıza çıkabiliyor demekki. Apple artık global garantiyi de kabul etmediği için mecburen tamir görecek. Hiç riske girmeyip 1529 TL -66 n11 kupon ve 75 n11 bonus avantajıyla 2 yıl garantili iPad 2018 aldım.

Alıntıları Göster
    Hayırlı olsun hocam, sanırım aynı satıcıdan ürünü aldık. 55 tl indirim ve 75 tl bonustan yararlanıp aldım bende cuma akşamı,hala kargolanmadı.

Kılıf olarak ne düşünüyosun hocam ? aexpresten aldım ben bi kılıf o da kargolanmadı hala.

• quote:

Orijinalden alıntı: exclbr

Hayırlı olsun hocam, sanırım aynı satıcıdan ürünü aldık. 55 tl indirim ve 75 tl bonustan yararlanıp aldım bende cuma akşamı,hala kargolanmadı.

Kılıf olarak ne düşünüyosun hocam ? aexpresten aldım ben bi kılıf o da kargolanmadı hala.

Alıntıları Göster
    Kampanya filan mı yapmışlar acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: Myhunter

Kampanya filan mı yapmışlar acaba?

https://urun.n11.com/ipad-ve-tablet/ipad-32-gb-wifi-6genmr7f2tua-mr7g2tua-mrjn2tua-P249193992

Ben buradan aldım hocam,kampanya için ise bilgim yok Bu arada tablet geldi,şimdilik bir sorunla karşılaşmadım.

• exclbr kullanıcısına yanıt
    Cevap için teşekkür ederim hocam ipadiniz hayırlı olsun

• İos 11.3 yapan arkadaş varsa yorum alabilir myiz?

• quote:

İos 11.3 yapan arkadaş varsa yorum alabilir myiz?
    ios 11.4.6 public beta kullanıyorum ipad 2017 32 gb wifi cihazımda
    sıkıntı yok şuan
  • josh-r J kullanıcısına yanıt
    Maşallah ustam sen baya level atlamışsın :) 11.3 yeni geldi yahu

• developer lar dahada önden gidiyor hocam
    beta herkeze açık
    beta.apple.com da :)
  • Bugün fiyatı uygun diye iPad sipariş ettim Hepsiburada üzerinden, üretim kodu “MP2F2TU/A” idi. Koddaki TU kısmına güvenip Apple Türkiye garantilidir diye düşündüm de sonradan içime kurt düştü. Yardımcı olabilecek var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Silent Guardian

Bugün fiyatı uygun diye iPad sipariş ettim Hepsiburada üzerinden, üretim kodu “MP2F2TU/A” idi. Koddaki TU kısmına güvenip Apple Türkiye garantilidir diye düşündüm de sonradan içime kurt düştü. Yardımcı olabilecek var mı?
    TU kodlu cihazlar TR garantilidir.Yani bir sıkıntı yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu iPad 6. Jenerasyona hangi iPadlerin kılıfı uyar beyler? 5. Jenerasyon uyar mı ki?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Silent Guardian kullanıcısına yanıt
    Evet uyar

• quote:

Orijinalden alıntı: josh-r

ios 11.4.6 public beta kullanıyorum ipad 2017 32 gb wifi cihazımda
    sıkıntı yok şuan

Alıntıları Göster
    Hocam çok teşekkür ederim.Şarj süresi normal değil mi bir sıkıntı yok?

• quote:

Hocam çok teşekkür ederim.Şarj süresi normal değil mi bir sıkıntı yok?

Alıntıları Göster
    bence sıkıntı yok hocam
    ipadi 2-3 günde bir şarj ediyorum
  • 
Sayfa: önceki 814815816817818
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.