Şimdi Ara

iPad Modelleri Bilgi Paylaşım Kulübü--- {ANA KONU} (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
19.774
Cevap
252
Favori
518.182
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ender

bu soruyu sormamıs ol... tabiki 4g

teşekkür ederim acemiliğime say
  • quote:

başlık vatana millete hayırlı olsun...

ipad2 wifi kullanıcısı iken satıp ipad3 4g aldım... cihazdan memnunum... jailbreak olayıda yakında cıkarsa çok iyi olacak....

öncelikle igo yada sygic gibi olan ücretsiz navigasyon programı mevcut mu ipad3 için... ? denemek için.....
    genel kullanım olarak ipad2 den bir farkını şu an göremedim ekran cozunurlugu haric... ekran cozunurlugunu ön plana cıkartan uygulamalar yaygınlastıkca cok daha fazla yorum yapılabilir....
    bir başka konuda bluetooth klavye kullanma ısteği bu urun ıcın neden istenir onu anlamıyorum... ha bluetooth klavye sadece yazma sekmelerınde değilde iconlar arası geçiştede işe yarasa o zaman tamam bir şekilde anlarım ama bu haliyle sadece elince web sayfası yazma kısmına gideceksinde sonra klavye işlevselliğini kullanacaksın... bu cok anlamsız geliyor bana ekstradan kendıne hammeliye yaparsın...
    cok ısınıyo denıldı ama bana ısısını hiç fark edemedim.. acaba cihaza cok fazla uygulama acıncamı oluyor bilemiyorum tabiki...
    ipad3 e uygun film veya dizi siteleri varmı bu konuda yardımcı olacak varsa sevinirim...
    bu urunlerde ozellıkle 4g desteklı olan urunlere neden arama ve aranma ozellıgı koymalar onu anlamış değilim sadece yazılımsal kısıtlama durumu... 3.parti firmalar ipad1 de yapabilmişlerdi ama onlarda artık ipad2 ve ipad3 de yapamıyorlar sanırım....

aklıma gelenler bunlar...

igo nun ücretsiz amerika versiyonu var. onu deneyebilirsin

• Arkadaşlar ipad için Office benzeri önerebileceğiniz ucuz veya ücretsiz bir program varmı? Çok tşkler..
  • quote:

Orijinalden alıntı: raskolnikov77

Arkadaşlar ipad için Office benzeri önerebileceğiniz ucuz veya ücretsiz bir program varmı? Çok tşkler..

bedava olanları denedim. hiç biri tam uyumlu değil. çoğu işlevi yerine getiremiyorsun. oldukça da basitler. paralı olanlarını denemedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: multiTYRT

quote:

bu soruyu sormamıs ol... tabiki 4g

teşekkür ederim acemiliğime say

biz bir şey görmedik..
    bu arada ipad den direct online dizi ve film izlemek isteyen arkadaşlar cinemakina )) konusuna bakabilirler..
  • bu arada ünlü wallpaper sitesi interfacelift sırf retina ekran uyumlu wallpaperler de koymaya başlamış..muhteşem
    retina için uygulama ve oyunları da appstore de great apps for new ipad bölümünde bulabilirsiniz...
  • arkadaşlar new ipad im için arkadaşım smart cover almış

ürün çalışmıyor. urun iade suresınıde gecırmıs anladıgım kadarı ıle (lımango dan almıs sanırım)

çalışması için yapılaak birşey varmıdır yoksa at çöpe gitsin mi :D
  • kılıf almamış mı ? çalışmıyor derken.. kılıf nasıl calısması gerekıyor
  • kılıf almış
    smart cover almış
    ama kılıfı taktığınızda
    ipad i uyku moduna almıyor gerıde açmıyor.
    çalışmıyor yanii...
  • 2 sorum war. 1.si ipad'e jailbreak yapmak istemiyorum.ipodda kullandığm hesap abd hesabı (türkiyede kredi kartı istıodu bnde kredi kartı yok) jailbreak yapmadn nası uygulama satın alcm başka yolu yok mu ? 2.si yeni ipad wifi+4g modelin'de mikro sim kart takmadan gps bağlantısı haritada yer bulma fln yapılıyor mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yusufqunes -- 11 Mayıs 2012; 18:11:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: venedik

kılıf almış
    smart cover almış
    ama kılıfı taktığınızda
    ipad i uyku moduna almıyor gerıde açmıyor.
    çalışmıyor yanii...

Bozuksa 2 yıl asgari süresi vardır.. 1 haftaya tabi değilsin..
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakansant

Word,excel açmak için
    quickoffice pro uzun süre işinizi görür,17 $ filandı,
    Daha ucuzu da
    Usb sharp pro var,3 $ bu da,yukardaki kadar olmasa da kullanışlıdır.

Teşekkürler..
  • quote:

Orijinalden alıntı: yusufqunes

2 sorum war. 1.si ipad'e jailbreak yapmak istemiyorum.ipodda kullandığm hesap abd hesabı (türkiyede kredi kartı istıodu bnde kredi kartı yok) jailbreak yapmadn nası uygulama satın alcm başka yolu yok mu ? 2.si yeni ipad wifi+4g modelin'de mikro sim kart takmadan gps bağlantısı haritada yer bulma fln yapılıyor mu?

Cevap 1 :)
    Yeni bir kartsız abd hesabı oluşturmalısınız
    Cevap 2
    Malesef hayır
  • quote:

Arkadaşlar ipad için Office benzeri önerebileceğiniz ucuz veya ücretsiz bir program varmı? Çok tşkler..

Smart Office 2
    9.99 $ dan kısa süre için ücretsiz oldu,
    Quickoffice kadar başarılı değil ama işe yarıyor👍
  • quote:

Orijinalden alıntı: yusufqunes

2 sorum war. 1.si ipad'e jailbreak yapmak istemiyorum.ipodda kullandığm hesap abd hesabı (türkiyede kredi kartı istıodu bnde kredi kartı yok) jailbreak yapmadn nası uygulama satın alcm başka yolu yok mu ? 2.si yeni ipad wifi+4g modelin'de mikro sim kart takmadan gps bağlantısı haritada yer bulma fln yapılıyor mu?

iTunes Gift Card ile isterseniz satabilirim size.
  • quote:

quote:

Smart Office 2
    9.99 $ dan kısa süre için ücretsiz oldu,
    Quickoffice kadar başarılı değil ama işe yarıyor👍

Tskler indirmeye çalışıyorum ama bekliyor indirme kısmında herhalde indirir bir ara :)
  • Vodafone'dan verdiğin New iPad ler Bilkom garantisi altındamı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrhusnu

Vodafone'dan verdiğin New iPad ler Bilkom garantisi altındamı?

hayır
  • Diğer konularda sorularımı cevaplayan "hakansant" ve diğer arkadaşlara çok teşekkür ederim.

the new iPad'in ara bir ürün olduğu söyleniyor. ekşi'de çok iyi yorumlar da var ama ister istemez olumsuz olanlara daha bir ayrı yaklaşıyorum. Sorum şu, ben iPad'i asla depolama aracı olarak kullanmayacağım. Dropbox'ım var zaten. twitter'dı, pinterest'ti, flickr'dı, tüm social ağlara bağlanmak için, TV olmayan odamda TV izlemek için ve uyku öncesi film, müzik, radio (TuneIN Radio) işini tamamlamak adına kullanacağım. Bu cihaz bu işleri başarı ile yerine getirir mi? Filmlerde mobile cihazlarda 1080p takıntım yoktur. 1080p'yi bir tek HD monitörümde izlemeye çalışırım, zaten çok iyi bir pc'm var. Kısacası şu new iPad beklentilerimi fazlası ile karşılar mı? RAM yetersizliğinden twitter'da paylaşılan fotoğrafları açarken KENDİNİ KAPATMA, uygulamadan ATMA, uygulamanın açıldığı an KAPANMA gibi sorunları var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MİY1988 -- 14 Mayıs 2012; 10:56:09 >

• quote:

Şuan normal.

Tşkler indi
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.