Şimdi Ara

İpad 2 videolar açılmıyor!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
13.739
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İpad 2 de bir süredir video izleyemiyorum. Youtube dialymotion vk vimeo hiçbirinde videolar açılmıyor. " video şu ana kullanılamıyor " veriyor.

Youtube uygulamasında da işlem tamamlanamadı çıkıyor.

Sorunu nasıl dzeltebilirimm

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşlar aynı sorun bende de oldu,webteizle adresinden izleyebildiğim dizileri izleyemiyorum.Cihaz ipad 2 5.0.1 jb'li.Youtube'da video açınca da işlem tamamlanamadı diye uyarı veriyor..Ne yapmam gerekir bi fikri olan var mı?
  • Arkadaşlar sorunu çözdüm belki aynı sorunu yaşayan olursa diye paylaşmak istedim.Ayarlar>Genel>Sıfırla>Ağ Ayarlarını Sıfırla yaparak fabrika ayarlarına döndürdüm sorunsuz bi şekilde izleyebiliyorum..
  • quote:

Orijinalden alıntı: ugrtrkgvn

Arkadaşlar sorunu çözdüm belki aynı sorunu yaşayan olursa diye paylaşmak istedim.Ayarlar>Genel>Sıfırla>Ağ Ayarlarını Sıfırla yaparak fabrika ayarlarına döndürdüm sorunsuz bi şekilde izleyebiliyorum..

Hocam cok sagol, ip4 te yaptim duzeldi. 1 gundur videolar acilmiyordu :))

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Arkadaşlar sorunu çözdüm belki aynı sorunu yaşayan olursa diye paylaşmak istedim.Ayarlar>Genel>Sıfırla>Ağ Ayarlarını Sıfırla yaparak fabrika ayarlarına döndürdüm sorunsuz bi şekilde izleyebiliyorum..

+1
  • Olmadı

• Yedek alip guzel bi restore yap dostumm

• Mariachi@ kullanıcısına yanıt
    Hocam yok olmadı galiba modem zyxel nir çok arkadaşta yaşıyormuş sorunu

• Aynı sorunu yaşıyorum:( bilgisayar, samsung telefon açıyor ama ipad ve iphone youtube, ligtv app. Vs yi acmıyor

• Bende de aynı sorun var

• quote:

Tşk.İşe yaradı ( ipad3)

• quote:

Orijinalden alıntı: 7nbitirdin

quote:

Hocam cok sagol, ip4 te yaptim duzeldi. 1 gundur videolar acilmiyordu :))

Hocam çok sağol. iPad Air 2 var. 1 haftadır hiç video izleyemiyordum. 4 yıl önce verdiğin taktik hala çalışıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pavon -- 1 Mart 2017; 1:21:22 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.