Şimdi Ara

İPAD 2 - 32 GB 3G + WİFİ (TR GARANTiLi)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
432
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satilacak Cihaz Türü : iPad 2 32GB Wifi + 3G
    Satilacak Cihaz Adedi : 1

Cihazin Sim Kilit Durumu & Satin Alinan Ülke : Sim Kilitsizdir , Türkiye Bursadan satin alinmiştir.
    Satiş Yöntemi : Elden
    Cihazin Garanti Durumu : Garantisi var
    Cihaz İcin İstenilen Karsilik : 1500 TL
    Cihaz ile Birlikte Verilecekler : Şarj cihazı, Kulaklık
    İletişim Bilgileri :

İsim / Soyisim : Semih ERTAN
    Yaşadigi Şehir : Istanbul/Üsküdar
    GSM : 532 206 01 94
    E-mail: semih.fb@gmail.com

Merhaba Cihazı bir ziyaretimde arkadaşım ile bursadan almıştım İstanbul dönüşü kutusunu getirmeyi unuttum fakat fatura fotokopisini aldım kontrol edilebilir. Uluslar arası garanti yada kayıt sorunu yok 4,5 aylık çok temiz satma nedemim ihtiyaç değil 64 Gb almak istediğim içindir. Herhangi bir sorun vs hatta çizik bile yoktur ciddi alıcı arkadaşlar gelip kontrol edebilirler. fazla oyun yüklü aynı anda HDMI bağlantısı ile media player olarakta kullanıyorum 32 yetersiz kaldı bana hem film hem oyunlar ilgilenen arkadaşlar arayabilir mail atabilir.
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

İPAD 2 - 32 GB 3G + WİFİ (TR GARANTiLi)

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• cihaz kayıtlımı
  • quote:

Orijinalden alıntı: susella

cihaz kayıtlımı

Bu kadar ayrıntılı yazılmış ve tüm soruların cevaplarını içeren bi ilana sorulabilecek en tuhaf soru sanırım bu olmalı ...
  • :) cihaz zaten türkiyeden satın alınma yurt dışından gelmediki jeilbreak falan yapmadan sim kartımı takıp kullanıyorum 1 gb internet paketim ile

• quote:

Orijinalden alıntı: _2FAST4U_

quote:

cihaz kayıtlımı

Bu kadar ayrıntılı yazılmış ve tüm soruların cevaplarını içeren bi ilana sorulabilecek en tuhaf soru sanırım bu olmalı ...

onu gördümde cihaz simkilitsizdir yazısı kafamı karıstırdı nolmuş yani sormusum hemen tersliyosunuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: djorkaeff

:) cihaz zaten türkiyeden satın alınma yurt dışından gelmediki jeilbreak falan yapmadan sim kartımı takıp kullanıyorum 1 gb internet paketim ile

bende bilgisayarımı satıyorum ozmana kadar satılırsa ve sizin ipadınız satılmamıssa tekrar rahatsız ederım tesekkurler
  • Rica ederim kısmet o zaman :)

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: _2FAST4U_

quote:

cihaz kayıtlımı

onu gördümde cihaz simkilitsizdir yazısı kafamı karıstırdı nolmuş yani sormusum hemen tersliyosunuz

Terslemekle ne alakası var arkadaşım . Bak adam ayrıntılı şekilde yazmış nedir ne değildir diye .
    quote:

Orijinalden alıntı: djorkaeff

Satilacak Cihaz Türü : iPad 2 32GB Wifi + 3G
    Satilacak Cihaz Adedi : 1

Cihazin Sim Kilit Durumu & Satin Alinan Ülke : Sim Kilitsizdir , Türkiye Bursadan satin alinmiştir.
    Satiş Yöntemi : Elden
    Cihazin Garanti Durumu : Garantisi var
    Cihaz İcin İstenilen Karsilik : 1500 TL
    Cihaz ile Birlikte Verilecekler : Şarj cihazı, Kulaklık
    İletişim Bilgileri :

İsim / Soyisim : Semih ERTAN
    Yaşadigi Şehir : Istanbul/Üsküdar
    GSM : 532 206 01 94
    E-mail: semih.fb@gmail.com

Merhaba Cihazı bir ziyaretimde arkadaşım ile bursadan almıştım İstanbul dönüşü kutusunu getirmeyi unuttum fakat fatura fotokopisini aldım kontrol edilebilir.Uluslar arası garanti yada kayıt sorunu yok 4,5 aylık çok temiz satma nedemim ihtiyaç değil 64 Gb almak istediğim içindir. Herhangi bir sorun vs hatta çizik bile yoktur ciddi alıcı arkadaşlar gelip kontrol edebilirler. fazla oyun yüklü aynı anda HDMI bağlantısı ile media player olarakta kullanıyorum 32 yetersiz kaldı bana hem film hem oyunlar ilgilenen arkadaşlar arayabilir mail atabilir.
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.