Şimdi Ara

.ipa dosya yükleme yöntemleri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
26.567
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    .ipa dosyalarını iTunes üzerinden yükleyemiyorum, hata veriyor. Hesabımın USA hesabı olması neden olabilir mi bilmiyorum.
    ipa dosyalarının iTunes'ten başka bir yöntemle yüklenmesi mümkün müdür ?
    Şimdiden teşekkürler

• Cihaz nedir
    2G - 3G- yurtiçi - yurtdışı - jb li mi - jb siz mi,
    biraz daha detay lütfen... Free uygulama mı yüklemeye çalışıyorsunuz?
    iTunes dan ipa yükleyemezsen başın dertte demektir... Bir iPhone sahibi olarak...
  • slm bende itunesten oyun program yükleyemiyorum uzun zamandan beri bu sorunu çözemedim 2.2 restore yaptım itunes üzerinden az önce yine aynı aynı 2g kullanıyorum pasaporta kayıtlı yurt dısından geldi ne yapmam lazımm itunesten uygulamayı indiriyor aplication bolumune geliyo selected applications: şeçili ve uygulamalarda secili sync tıklıyorum telefonun ısıgı yanıyor eşzamanlanıyor diyor ve hemen bitiyor yüklenmeden ?????
  • sorunu cozdum arakdaslar uzun aradan sonra itunese tekrar kayıt olun ve uygulamalarınızı indirip kurun
  • quote:

Orjinalden alıntı: babaluga

Cihaz nedir
    2G - 3G- yurtiçi - yurtdışı - jb li mi - jb siz mi,
    biraz daha detay lütfen... Free uygulama mı yüklemeye çalışıyorsunuz?
    iTunes dan ipa yükleyemezsen başın dertte demektir... Bir iPhone sahibi olarak...

Cihaz 3G, turkcell'den alınma ama jb li.. mesela iTabu, NetTv (kırılmış) v.s. yüklemeye çalışıyorum ama olmuyor..
  • Yok mu başka bir ipa yükleme yöntemi acaba ? Farklı bir hesap açmama rağmen iTunes üzerinden olmuyor..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ugur31 -- 14 Nisan 2009; 22:21:35 >
  • app store den free bi uygulama yükle ve çalıştır.uygulamadan çık itunesten atmayı yeniden dene.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Ugur31

Yok mu başka bir ipa yükleme yöntemi acaba ? Farklı bir hesap açmama rağmen iTunes üzerinden olmuyor..

bu yazdigim kirilmis app. lar icin dikkat !!!!!!!!!!!!!!!!!!

cydia>search>mobileinstallation

bunu yükle arkadasim ondan sonra itunes store dan bi free uygulama indir biraz oyna sonra kirlmis app. ini sürükleyerek itunes da app. bölümüne at ve sync et ;) bukadar sonrada keyfine bak
  • Mobile installation dosyasını yükledin mi?

http://forum.donanimhaber.com/m_30120592/tm.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mert -- 16 Nisan 2009; 18:38:23 >
  • Hemen deneyeceğim arkadaşlar, teşekkürler..
  • Evet oldu arkadaşlar, çok teşekkürler
  • arkadaşlar benim iphone 4g ipa uzantısını açmıyor ipa uzantısını açmak için program varmı ?
  • 4G ise çin malı oldugundan açmaması normal.
    yok 4 ise JB siz cihaza .ipa kuramazsınız (mac hariç)
    jb li ise cydia dan app sync kurulu olması gerekir, .ipaya cift tıklayın ıtunesa gidecek
  • ipad 3 için de jb gerekli mi
  • JBsiz 3g ye ipa dosyasını kurabilir miyim ? kurulabilirse nasıl yapılır, yardım edebilecek olan var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: scream321

JBsiz 3g ye ipa dosyasını kurabilir miyim ? kurulabilirse nasıl yapılır, yardım edebilecek olan var mı ?

İtools ile yüklenir ama 3g nin surümüne uyan app bulman lazım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.