Şimdi Ara

Ip tv uyumlu uydu alıcısı tavsiye acil yardım (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
24.069
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • 2 yıl önce hiremco boss aldım 150 tl ye ($ 2,75- falandı) beş para etmez. İnterneti çalışmıyor. küçücük bişey. kanal geçişleri bile çok yavaş. Tamirciye götürdüm. İnternet girişi var ama işe yaramıyor süs dedi. Bence böyle şeyleri biraz para verip dükkandan alıcan.Ya da pahalılarına yönelicen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dirst

quote:

Orjinalden alıntı :akicilevent @ 25 Mart 2018 13:51:19

hdmi girişli eğer olursa hem ip tv yi hemde çanak bağlı uydu alıcısını ayrı girislerle bağlamak istiyorum.

HDMI Bu düşünclerin kesinlikle doğru. Ancak IPTV li uydu alıcı düşüncen yanlış

1- IPTV için 30-40$ android TVBOX lar var. 100$ başlayan Win TVBOX lar var.
    300$ yukarısında Barbone Win TVBOX lar. Ekonomik gücüne göre seçimini yap.

2- Uydu alıcısı. Broadcom CPU lu Enigma cihazların görüntü kalitesini şimdilik hiçbir uydu alıcısı veremiyor.
    Dreambox klon dm800 ikinci el 150 tl . Orjinal dm800 200 ikinci el bulabilirsin.
    Temizi daha 10 yıl iş görür.
    vu+ zero sıfır 400 tl civarı fiyatlar 2000 tl kadar çıkar

Ben 5 yıl önce aldığım klon dm800 ikinci el sıkıntısız kullanıyorum. 65 inch TV de süper net görüntü. en az on yıl daha kullanırım. sadece 6 ay önce yeni bir kumanda masrafım oldu.
    Dreambox 800 var bende de hocam ama 3-4 yildir kullanilmiyor mutfaktaki tv ye uydu alicisi lazim oldu onun kanallarini uydusunu vs nasil yenilerim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• akicilevent A kullanıcısına yanıt
    Hocam konuyu biraz hortlatayim :) 2 senedir kullanıyorsunuz nasıl memnun musunuz yeni çıkan v4 falan alınır mı sizce uzun ömürlü bir ürün müdür

• quote:

Orijinalden alıntı: Dirst

quote:

Orjinalden alıntı :akicilevent @ 25 Mart 2018 13:51:19

hdmi girişli eğer olursa hem ip tv yi hemde çanak bağlı uydu alıcısını ayrı girislerle bağlamak istiyorum.

HDMI Bu düşünclerin kesinlikle doğru. Ancak IPTV li uydu alıcı düşüncen yanlış

1- IPTV için 30-40$ android TVBOX lar var. 100$ başlayan Win TVBOX lar var.
    300$ yukarısında Barbone Win TVBOX lar. Ekonomik gücüne göre seçimini yap.

2- Uydu alıcısı. Broadcom CPU lu Enigma cihazların görüntü kalitesini şimdilik hiçbir uydu alıcısı veremiyor.
    Dreambox klon dm800 ikinci el 150 tl . Orjinal dm800 200 ikinci el bulabilirsin.
    Temizi daha 10 yıl iş görür.
    vu+ zero sıfır 400 tl civarı fiyatlar 2000 tl kadar çıkar

Ben 5 yıl önce aldığım klon dm800 ikinci el sıkıntısız kullanıyorum. 65 inch TV de süper net görüntü. en az on yıl daha kullanırım. sadece 6 ay önce yeni bir kumanda masrafım oldu.
    Hocam son sürüm tanix T3 s905 android 9.0 TV box aldım.

IPTV kullanıyorum maç izlerken yayın kalitesi 1920x1080p gösteriyor ama o kaliteyi vermiyor, Max. 480p verdiği goruntu. Neden olabilir sizce nasıl düzeltebilirim ?

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.