Şimdi Ara

IP TV Tercihiniz?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
2.658
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • herkese merhaba ip tv almak istiyordum kalitesi iyi olan (netim hızlı), donmayan, canlı lig maçları, uefa cl, avrupa kupası + avrupa ligi maçları kısaca çoğu maçı izlemek istiyorum :) yardımcı olabilirimisiniz

• Digiturkplay

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ip tv güvenli olmaz hele yıllık falan üye olup paranı kaptırma..
  • quote:

Orijinalden alıntı: cimbomly

ip tv güvenli olmaz hele yıllık falan üye olup paranı kaptırma..

peki dostum ne önerirsin? diğer türlüde birden fazla uydu servisi var (belirttiğim isteklerim için) bunlarda zaten epey pahalıya patlıyor
    internetten izlediğim yayınlarda atlas tv görüyorum o nasıldır herhangi bir sitesi varmıdır acaba?
  • gördüğün iptv lerin çoüu aynı kaynaktan..bunu araştırırsan öğrenirsin zaten. avrupa maçları için yabancı uyduları kullan..süper lig için ise DT al. imkanım yok dersen internetteki sop ve acestream linklerini kovala ama gene de iptv ye güvenme..
  • quote:

gördüğün iptv lerin çoüu aynı kaynaktan..bunu araştırırsan öğrenirsin zaten. avrupa maçları için yabancı uyduları kullan..süper lig için ise DT al. imkanım yok dersen internetteki sop ve acestream linklerini kovala ama gene de iptv ye güvenme..

iptv alırsam zaten bütçem 1 yıla yetmez max 3 ay alırım
    eğer önerecek olursan hangi iptvyi önerirsin dostum çünkü diğerleri kafamı karıştırıcak biliyorum :))
  • quote:

Orijinalden alıntı: OyunEdit

quote:

gördüğün iptv lerin çoüu aynı kaynaktan..bunu araştırırsan öğrenirsin zaten. avrupa maçları için yabancı uyduları kullan..süper lig için ise DT al. imkanım yok dersen internetteki sop ve acestream linklerini kovala ama gene de iptv ye güvenme..

eğer önerecek olursan hangi iptvyi önerirsin dostum çünkü diğerleri kafamı karıştırıcak biliyorum :))

@61murat61 konuya bekleniyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

ben önermem araştır hocam mümkünse aylık al bulabilirsen :)

• quote:

quote:

quote:

ben önermem araştır hocam mümkünse aylık al bulabilirsen :)

hocam degisik degisik seyler var ilk kez almayi deneyecegim icin daha once kullananlardan ve benim istedigim turden kanallar icin sormak istedim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OyunEdit -- 4 Ekim 2015; 10:11:59 >

• ip tv önerimwww.serverturkiye.org kesintisiz profesyonel yayın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: emmaclub

ip tv önerimwww.serverturkiye.org kesintisiz profesyonel yayın.

Profesyonel diyor zuhaha

• Ben avrupa kaynakli bir yerden aldim kullaniyorum. Lakin, yerli kanallar hep çalinti, çogu linkler boş kapali, malum kanallar bant. 1500 kanal var gozukuyor inanin 1000 tanesi boş.500 kalanin yarisida çift kanal. Bunlarin ana bir kaynagi var, bu ip satanlar da oradan reseller yaparak satiyor ipleri. Ayligi 8e aliyor 15e satiyor. Inanin hicbiri 5 para etmez

• MarquisDeSade kullanıcısına yanıt
    Hocam suan kullanıyor musunuz peki? ben sadece lig maclarını izlemek için satın alacağımda
  • quote:

Orijinalden alıntı: darkwood0

Hocam suan kullanıyor musunuz peki? ben sadece lig maclarını izlemek için satın alacağımda

maalesef hocam çoğu yerden önermedikleri için almaya pek yanaşmadım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.