Şimdi Ara

IP TV İÇİN UYDU ALICI TAVSİYESİ (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
307
Cevap
16
Favori
184.073
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar önerdiğiniz iptv serveri varsa banada özelden pm atarsanız çok sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MG07

Arkadaşlar önerdiğiniz iptv serveri varsa banada özelden pm atarsanız çok sevinirim.
    Sağlam IPTV sağlayıcısı bulabildiniz mı arkadaslar?
    PM atarsaniz sevinirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pm gönderildi arladaşlar

• Kullandığınız en kaliteli iptv sağlayıcısını özel mesajla gönderir misiniz arkadaşlar?
  • Mrb..yaklaşık 2-3senedir iptv kullanıyorum..next machina 3d super receiver ile izliyorum gayet memnunum fakat kendi yüklediğim iptv kanallarını kategorili izleyemiyorum..mesela 3000 kanal var hepsi sıralı..spor,belgesel şeklinde neden izleyemiyorum,yardımcı olursanız sevinirim.

• suhatuna S kullanıcısına yanıt
    novacom s11 var bende forumdan bir arkdaştan almıştım netflix gibi uygulamaları googleplayden indirip telefonda açar gibi açıyorsunuz yada herhangi bir tarayıcıdan hesabınıza giriş yapıp izleyebiliyorsunuz
    http://www.novacom.com.tr/urunler/spybox-s11-ci-4k-turbo/
  • Poseidon88 kullanıcısına yanıt
    Hocam site de fiyat göremedim , fiyat hakkında bilginiz var mı? 🤔

• quote:

Orijinalden alıntı: suhatuna

Mrb 950 tl

• Denizinbabası kullanıcısına yanıt
    2.el gigablue bakabilirsin, vu+ bakabilirsin, formuler iş görür. spybox s11 androiddir ancak favori listene hem uydu hem ip tv sıraya koyabilirsin. en ucuz hali gigablu 800 se 250 tl civarı 2.el işini görebilir
  • S!N@N kullanıcısına yanıt
    apple ios tabanı için en uygun ip tv programı GSE Ip Tv'dir.
  • Arkadaşlar ip tv aldım bir arkadaş telefona kurdu oradan iptvextreme programında kanalları izleyeniliyorum.
    Fakat ben vestel tvmdede bu kanalları izlemek istiyorum.
    Playlisti ss smart ile tvye yükleyeceğim ama extreme iptvdeki play listi bulamıyorum varmı yardımcı olabilecek

• Arkadaşlar banada en kaliteli iptv sağlayicilarini özelden mesaj atabilir misiniz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Herkes birşeyler sormuş nerdeyse hiç doğru düzgün cevap verilmemiş.9 sayfa mesaj okuyup hiçbirşey öğrenemedim, kafam karıştı çorba oldu.Birisi çıkıp "IPTV Rehberi" oluşturmak gibi bir amme hizmeti verse ya vatandaşa.Nedir bu IPTV, gereksinimleri nedir, güncel cihazlar, kurulum, apk yükleme, sağlayıcılar, kullanım vb bilgileri paylaşacak deneyim ve bilgi sahibi insan yok mu? Var elbette ama üşenildiğinden midir yoksa "Aman dillendirip milleti uyandırmayayım, kendime saklayayım" bencilliğinden midir bilemedim.IPTV'yi duyup peşine düşülmesinin yegane sebebinin malum kanalları korsan izleyebilmek olduğunu hepimiz biliyoruz.Yasal olmayan ve cezai yaptırımı olan bu eylemi nasıl en iyi şekilde icra edeceğimizin bilgisini verin kardeşim eğer foruma böyle bir konu açılıp sabitlenmişse.Yıllardır torrentle yatıp torrentle kalkıyoruz zaten, nedir bu korku?
    Bir dolu şey sunduğunu iddaa eden ama aslında hiçbirşey sunmayan ismi lazım değil yayın sağlayıcılarına aylık yok yere ne diye para verelim eğer IPTV'yle işimizi görebiliyorsak.Biri şu konuya el atıp yeşillendirsin lütfen buraları.

• Merhaba arkadaşlar Donma yapmayan bir serverda yayınında donmaması için internet hızımızın en az kaç olması gerek ?
  • Dostlar,
    kullandığınız ve memnun kaldığınız IPTV server varsa özelden paylaşırsanız sevinirim.Teşekkürler
  • kullanıp memnun olduğunuz ip tv yi özelden veya buradan yazar mısınız arkadaşlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: sahnac

apple ios tabanı için en uygun ip tv programı GSE Ip Tv'dir.
    androıd ve ios ıcın ıptv smarters onerırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: suhatuna

merhaba
    https://urun.n11.com/uydu-alicisi/spybox-s11-4k-uhd-combo-aparat-P204907943
  • quote:

Orijinalden alıntı: iamtrippingballs

Herkes birşeyler sormuş nerdeyse hiç doğru düzgün cevap verilmemiş.9 sayfa mesaj okuyup hiçbirşey öğrenemedim, kafam karıştı çorba oldu.Birisi çıkıp "IPTV Rehberi" oluşturmak gibi bir amme hizmeti verse ya vatandaşa.Nedir bu IPTV, gereksinimleri nedir, güncel cihazlar, kurulum, apk yükleme, sağlayıcılar, kullanım vb bilgileri paylaşacak deneyim ve bilgi sahibi insan yok mu? Var elbette ama üşenildiğinden midir yoksa "Aman dillendirip milleti uyandırmayayım, kendime saklayayım" bencilliğinden midir bilemedim.IPTV'yi duyup peşine düşülmesinin yegane sebebinin malum kanalları korsan izleyebilmek olduğunu hepimiz biliyoruz.Yasal olmayan ve cezai yaptırımı olan bu eylemi nasıl en iyi şekilde icra edeceğimizin bilgisini verin kardeşim eğer foruma böyle bir konu açılıp sabitlenmişse.Yıllardır torrentle yatıp torrentle kalkıyoruz zaten, nedir bu korku?
    Bir dolu şey sunduğunu iddaa eden ama aslında hiçbirşey sunmayan ismi lazım değil yayın sağlayıcılarına aylık yok yere ne diye para verelim eğer IPTV'yle işimizi görebiliyorsak.Biri şu konuya el atıp yeşillendirsin lütfen buraları.
    merhaba

herkesın hızı butcesı ev durumu ethernetmı baglıyacak wıfımı baglayacak farklı

ben burada agac oldugu ıcın canagı cekmeyen musterıye verdım 6 aydır turbo ıle butun gun ıptvden ulusal yayın ızlıyorlar

1 defa donuyor demedı

turbonun genelındede arız donma vs sıkayet almadım

spybox s11 ında arıza oranı sıfır

pıyasadakı dıger rakıplerınde ses vermeme sunucu secme sorun varken turboda boyel bır sorun yok ,

iptv ıcın hıremco turbo plus yada butcene gore spybox s11 daha ıyıdır tavsıye ederım

https://urun.n11.com/uydu-alicisi/hiremco-turbo-plus-hd-uydu-alici-P280632220
    https://urun.n11.com/uydu-alicisi/spybox-s11-4k-uhd-combo-aparat-P204907943

Bir dolu şey sunduğunu iddaa eden ama aslında hiçbirşey sunmayan ismi lazım değil yayın sağlayıcısı fırma

n11.comda kablonun lnbnın ustunde İSMİ YAZDIGI ıcın ılanımızı kapattırıyor

sıze sadece cıhaz tavsıye edebılırım .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatihmc -- 7 Eylül 2019; 19:27:23 >

• fatihmc kullanıcısına yanıt
    Ben android telefonuma ve evdeki mini pc'ye KODI kurup 2 dakikada TurkVOD yükleyerek işimi hallettim.Ne telefonda hücresel bağlantıyla ne de minipc de 25 mpbs internette herhangi bir donma yaşamadım.Elimdeki Samsung Smart TV'ye KODI yüklemek istedim ama desteklemiyor.Onu da android box ile çözeceğim hangisini alacağıma karar verebilirsem.

İşin özeti; "para vermeden iptv izlemek istiyorum" diyen varsa KODI adlı programı android işletim sistemli ellerinde olan herhangi bir cihaza yükleyip - telefon, box, linux pc/laptop - daha sonra "TurkVOD" eklentisini kurarak iki dakikada olayı çözebilirler.Tabii verilen bu ücretsiz hizmet nereye kadar sürer ya da üstlerine malum kişiler ne zaman çöküp sonunu getirir bilemiyorum.

NOT: Malum kanalları canlı yayın sırasında henüz izlemedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iamtrippingballs -- 11 Eylül 2019; 6:6:26 >
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.