Şimdi Ara

IP TV İÇİN UYDU ALICI TAVSİYESİ (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
307
Cevap
16
Favori
184.019
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

cihaz modeli nedir

• NEXT 2000 HD

• acey A kullanıcısına yanıt

next forumda paylaşıyorlar üye olup konuları görebilirsin

https://www.next.web.tr/konu/kendi-hazirladigim-iptv-m3u-listesi.23061/

• Android işletim sistemli tvler için uydu alıcısına veya android tv box tarzı cihazlara gerek var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konfor arayışlarınıza bağlı.

• merhabalar. ip tv izleyebileceğim ucuz bir uydu alıcısı almak istiyorum ama kafam karıştı. next'in bir sürü modeli var ne farkları var bilmiyorum. misal sadece wifi mi ağ kablosu da bağlayabiliyor muyuz?

next 2000,

next kanky,

next 2053,

next 64 hd,

next 2000 hd plus gibi seçenekler var

sizce bunların arasından hangisini seçmeliyim.

• scatman_35 kullanıcısına yanıt

next 2000 wifi cihazını tavsiye ederim dahili wifi alıcısı var ethernet kablosuyla , usb wifiyla falan uğraşmıyorsun

ücretli xtream iptv destekliyor 1 yıl free iptv (legal kanallar) ve 1 yıl iks cccam ücretsiz veriyor .

https://www.hepsiburada.com/next-2000-wifi-canakli-canaksiz-dahili-wi-fi-full-hd-uydu-alici-pm-HB00001AST1O

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NewSphere -- 4 Haziran 2022; 17:45:25 >

• NewSphere kullanıcısına yanıt

eyv hocam aslında ethernet kablosu benim için daha uygundu ama çok da önemli değil wifi ile bağlarım artık. teşekkürler

• scatman_35 kullanıcısına yanıt

aslında maddi durumun iyiyse next 2071 alman daha mantıklı olur stalkerda var ethernet girişide var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NewSphere -- 5 Haziran 2022; 10:1:33 >

cevabınızı yeni gördüm dediğiniz gibi next 2071 aldım 2.el kablo ile internete bağladım gayet güzel memnunum

• 1 yıl önce dreamstar aldım içinden yerli yabancı bit sürü tv kanalaı netflix filan çıktı ama bir sene sonra hepsi kayboldu acaba ne yapmam lazım

• Direkt bodoslama dalayım; bu bahsedilen 10.000 kanal içinde digitürk, d-smart'ın kanalları da var mı?

1 yıl sonra güncelleme ücreti tahmini ne kadar tutar?

• maguven M kullanıcısına yanıt

dreamstar müşteri hizmetlerini ara ücretli güncellettir bütün cihazlarda free iptv 1 yıl ücretsiz oluyor

• Merhaba, Dreamstar A4 aldim netflix kurulu sekilde geldi ancak acilmiyor. 480 k olarak kullanabilecegimiz belirtiliyir videolarda, nasil o halde kullanabilirim yardim eder misiniz? Ve ayrica freeiptv'yi active ettim kutunun altindaki sifreyle ancak ayarlar kismina girmek istedigimde 5 haneli sifre istiyor, nedir acaba bilginiz var mi? Tesekkur ederim.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar, dedemde redline 40 yada 50 cihaz var. Buna yerel kanalların olduğu en ucuz ip tv paketi nedir bilen var mı. Satın da alabilirim 6 aylık olur 1 yıllık olur farketmez

Stalkerın artısı nedir? Xtream ile aynı değil mi?

• ozzytaste kullanıcısına yanıt

internette binlerce stalker urlsi mac adresi paylaşıyorlar bitanesini cihaza girip izliyorsunuz .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşlar IP TV konusuna yeni gireceğim, bu konuda fazla bir şey bilmiyorum. 50Mbit (fiber) internetim var IP TV üyeliğini de satın alacağım (Cihaz üzerinde belli bir süre D Smart v.s. yayınının olmasına gerek yok), Yayınları kaydetme özelliği olan ve iyi bir IP TV cihazı almak istiyorum, fiyatı 2500TL ye kadar olabilir. Bana önereceğiniz iyi ve sorunsuz cihaz varmı?

8

• Yurtiçinden ;

Dreamstar A5

Botech Wzone ( DVB-S2 tuner'i ile birlikte satın alınmalı )

Hiremco Matrix

cihazlardan birini tercih edebilirsiniz.

Yurtdışından ise ; Mecool KT1 Dvb-s2 tuner'li modeli de alınabilir.

• yalin1905 Y kullanıcısına yanıt

8876 şifresi. adult kanallar açılır dikkat et. şifreyi değiştir sonra.  

google play haricinde başka kütüphaneler de var. oradan da netflix, tivibu go, disney vb programları indirmek mümkün. bunları araştır derim. tabi güvenlik riski oluşturur mu dersen, oluşturabilir de ...

• 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.