Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Ip TV için cihaz tavsiyesi!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
85
Cevap
6
Favori
33.086
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      308 Mesaj
      31 Aralık 2016 21:30:46 Konu Sahibi
      Televizyon için ıp TV almayı dusunuyoruz IPTV box veya mini bilgisayar önerilerini alabilir miyim ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alperen2620 -- 31 Aralık 2016; 21:31:1 >

|
      |
    • Yüzbaşı
      349 Mesaj
      31 Aralık 2016 21:41:39
      quote:

Orijinalden alıntı: alperen2620

Televizyon için ıp TV almayı dusunuyoruz IPTV box veya mini bilgisayar önerilerini alabilir miyim ?

eger tv samsung veya lg ise sadece iptv aboneligi ile izleyebilirsiniz ..yok baska ise korax vipbox gold uydu alicisi var yeni cikti icinde yillik iptv ,ccam hediyesi var..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      01 Ocak 2017 11:53:29
      Guvenilir iptv kanallari icin ozelden bekliyorum fahis fiyatlar var piyasada
      |
      |
      01 Ocak 2017 13:28:32
      Digitürkplay aylık 3 lira 75 kuruş tl,cihaz almayada gerek yok(yıllık 45 lira)
      http://www.digiturkplay.com.tr/eglence

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Need-For-Speed -- 1 Ocak 2017; 18:15:19 >
      01 Ocak 2017 18:18:00 Konu Sahibi

Hocam digiturkluyuz memnun kalmadık belgesellerden ve filmlerden basketbol maçlarınida zaten NTV veriyor artık gerek kalmadı

< Bu ileti 'DH Mobil Uygulama BETA'sından atıldı >
      |
      |
      Need-For-Speed kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    • Yüzbaşı
      308 Mesaj
      01 Ocak 2017 18:20:28 Konu Sahibi

Ccam dediğimiz ne oluyor hocam ben ücretli takilmadigim için bilmiyorum :)https://www.iptvserverhd.net/korax-iptv/ bundanmi bahsediyorsunuz ?

|
      |
      next20 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    • Yüzbaşı
      349 Mesaj
      01 Ocak 2017 18:31:21
      quote:

Orijinalden alıntı: alperen2620 Ccam dediğimiz ne oluyor hocam ben ücretli takilmadigim için bilmiyorum :)https://www.iptvserverhd.net/korax-iptv/ bundanmi bahsediyorsunuz ? Alıntıları Göster
      quote:

Ccam dediğimiz ne oluyor hocam ben ücretli takilmadigim için bilmiyorum :)https://www.iptvserverhd.net/korax-iptv/ bundanmi bahsediyorsunuz ?

cihaz o , ancak fiyati yuksek aralik fiyat 220 ile 240 tl soyle diyeyim yayinlari izlemek icin daha dogrusu sifreli kanallari( acilan kanallar) izlemek icin uydu cihazina abonelik uzerinden girilen satir destekleyen cihazlarda herhangi bir uydudaki yayinlari acar populerligini korumakla birlikte yayincinin guvenlik seviyesi ile orantili , ama iptv simdiki en populer sistem 4K yayinlarda verilmeye baslandi yeterki internetiniz en az 8 bit olsun 3 mbitte takilmasiz izlersiniz ama goruntu kalitesi duser..

• Yüzbaşı
      308 Mesaj
      01 Ocak 2017 18:34:48 Konu Sahibi

Anladım kısacası şifreli kanalları gosteriyor peki güvenilir bir yer varmı bu cihazı alabilecegim? Bu ay içinde alacağız

|
      |
      next20 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    • Yüzbaşı
      349 Mesaj
      01 Ocak 2017 19:14:39

oncelikle tv varsa samsung veya lg smart tv almaniza cihaz gerek yok bu konuda yardimci olayim diger konuda isehttp://www.koraxvip.com/iletisim.html adresinden gerekli irtibatlari saglayin..

|
      |
      alperen2620 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
      01 Ocak 2017 19:27:37

moviemax premier deki filmler iyi sadece

|
      |
      01 Ocak 2017 22:23:36 Konu Sahibi

Aynen premier için de değmez diye düşünüyorum ıp TV mi alırım ister d smart ister Digiturk ister tivibu kanallarını doya doya izlerim daha mantıklı değil mi :)

|
      |
      Need-For-Speed kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    • Onbaşı
      28 Mesaj
      01 Ocak 2017 22:54:25

iptvdeki film kanalları gerçek değil,hepsi video,film üzerine kanal adı basıyorlar,Digiturk-Dsmart-tivibudan sadece birer tane kanal var,onlarda düzgün çalışırsa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Need-For-Speed -- 1 Ocak 2017; 23:1:27 >
      |
      |
      01 Ocak 2017 23:28:32
      quote:

Orijinalden alıntı: Guest-922942E3D iptvdeki film kanalları gerçek değil,hepsi video,film üzerine kanal adı basıyorlar,Digiturk-Dsmart-tivibudan sadece birer tane kanal var,onlarda düzgün çalışırsa Alıntıları Göster
      quote:

Orijinalden alıntı: Need-For-Speed

iptvdeki film kanalları gerçek değil,hepsi video,film üzerine kanal adı basıyorlar,Digiturk-Dsmart-tivibudan sadece birer tane kanal var,onlarda düzgün çalışırsa

olayi farkli yorumlayip artik adina local deniliyor, gelismekte olan teknoloji ve internette platforuma uye olan her uye local yayin verebilir..yeterki istesin..harbi local yayin bayagi artti...bu ara iptv yayincilari platforumlari solladi nedenmi canagin anten son 15 batiya ve 75 derece doguya ciktigi yerden sonrakiler iptv platforumcularin oldu en son 4500 kanal yani dunyanin tamamninda yayin yapan tum platforumlar...

|
      |

• Yüzbaşı
      439 Mesaj
      05 Ocak 2017 09:05:39
      mag 250 :-)

10 sene öncesinin 256mb Ram 256 Rom

STI7105 cpu tarihte kalmış . Stoktaki elde kalan ürünleri temşit pilavı gibi millete sür .

STI bu pazardan çekileli 4 yıl oluyor .
      |
      |
      05 Ocak 2017 10:25:49
      Cemmail adam mag250 satiyorum demiyor oneride bulunmus anlayarak okuyun elestiri yapmak icin ben biliyorum mantigiyla yazmayin
      05 Ocak 2017 22:17:35

Ben neyi yanlış anlamışım vede neyi ben biliyorum demişim
      |
      |
      bilal47 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
      06 Ocak 2017 05:16:58
      quote:

Orijinalden alıntı: edessa2017
      quote:

cihaz o , ancak fiyati yuksek aralik fiyat 220 ile 240 tl soyle diyeyim yayinlari izlemek icin daha dogrusu sifreli kanallari( acilan kanallar) izlemek icin uydu cihazina abonelik uzerinden girilen satir destekleyen cihazlarda herhangi bir uydudaki yayinlari acar populerligini korumakla birlikte yayincinin guvenlik seviyesi ile orantili , ama iptv simdiki en populer sistem 4K yayinlarda verilmeye baslandi yeterki internetiniz en az 8 bit olsun 3 mbitte takilmasiz izlersiniz ama goruntu kalitesi duser.. Alıntıları Göster
      quote:

quote:

Orijinalden alıntı: next20

cihaz o , ancak fiyati yuksek aralik fiyat 220 ile 240 tl soyle diyeyim yayinlari izlemek icin daha dogrusu sifreli kanallari( acilan kanallar) izlemek icin uydu cihazina abonelik uzerinden girilen satir destekleyen cihazlarda herhangi bir uydudaki yayinlari acar populerligini korumakla birlikte yayincinin guvenlik seviyesi ile orantili , ama iptv simdiki en populer sistem 4K yayinlarda verilmeye baslandi yeterki internetiniz en az 8 bit olsun 3 mbitte takilmasiz izlersiniz ama goruntu kalitesi duser..

IPTV apartman - Site vs . Çanak kurmanın yasak olduğu Avrupa ülkeleri için tavsiye edilebilir .

Günümüzde en basitinden Android Harbi 4k 40usd .
      veya adam akıllı Windows , Apple TV box . Enigma2 . gibi cihazlar varken böyle uyduruk kaydırık cihazlarla uğraşmayın .

Bahsettiğiniz cihaz 1080p yani HD .
      4k UHD yayınları hangi teknoloji ile alacak . yapacağı HD ye transport yapılan fake 4k yayınları almak .
      Bu cihazın Görüntü kalitesi zaten en fazla HD .
      SD kaliteside HD kaliteside kullanılan CPU ile tartışılır . En alt düzey bir CPU .

Vede hele IPTV kanal geçiş hızları şaka yapıyorsunuz herhalde .
      32.000 kanal varmış çöp yığını .:-)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cemmail -- 6 Ocak 2017; 12:37:11 >

• Teğmen
      179 Mesaj
      21 Ağustos 2017 17:00:04
      Güncel cihazlar icerisinde fiyatı max. 300-350 tl civarında iptv için cihaz tavsiyesi söyleyebilirmisiniz ?Özellikle kullanan arkadaşlaran yardım bekliyorum.Yada cihazın işlemcisinin yada olması gereken özellikleri hangi kriterlere göre secilmeli işlemci yada teknik özellik olarak.

Şöyle bir ürün gördüm afaki olarak iyi gibi duruyorhttp://www.hepsiburada.com/m96x-pro-iptv-android-6-0-tv-box-2gb-ram-16gb-rom-kodi-yuklu-3d-ve-4k-destekli-p-HBV000003MQ0O
      23 Ağustos 2017 14:49:19
      quote:

Orijinalden alıntı: hidrojen Güncel cihazlar icerisinde fiyatı max. 300-350 tl civarında iptv için cihaz tavsiyesi söyleyebilirmisiniz ?Özellikle kullanan arkadaşlaran yardım bekliyorum.Yada cihazın işlemcisinin yada olması gereken özellikleri hangi kriterlere göre secilmeli işlemci yada teknik özellik olarak.

Şöyle bir ürün gördüm afaki olarak iyi gibi duruyorhttp://www.hepsiburada.com/m96x-pro-iptv-android-6-0-tv-box-2gb-ram-16gb-rom-kodi-yuklu-3d-ve-4k-destekli-p-HBV000003MQ0O
      quote:

Orijinalden alıntı: hidrojen

Güncel cihazlar icerisinde fiyatı max. 300-350 tl civarında iptv için cihaz tavsiyesi söyleyebilirmisiniz ?Özellikle kullanan arkadaşlaran yardım bekliyorum.Yada cihazın işlemcisinin yada olması gereken özellikleri hangi kriterlere göre secilmeli işlemci yada teknik özellik olarak.

ılk once ram yuksek olmalı ,wıfı kullanıcaksan wıfı antenı kuvvetlı olmalı

• Binbaşı
      1552 Mesaj
      23 Ağustos 2017 15:33:33
      quote:

Orijinalden alıntı: cemmail
      quote:

quote:

IPTV apartman - Site vs . Çanak kurmanın yasak olduğu Avrupa ülkeleri için tavsiye edilebilir .

veya adam akıllı Windows , Apple TV box . Enigma2 . gibi cihazlar varken böyle uyduruk kaydırık cihazlarla uğraşmayın .

4k UHD yayınları hangi teknoloji ile alacak . yapacağı HD ye transport yapılan fake 4k yayınları almak .
      SD kaliteside HD kaliteside kullanılan CPU ile tartışılır . En alt düzey bir CPU .

32.000 kanal varmış çöp yığını .:-) Alıntıları Göster
      quote:

Orijinalden alıntı: cemmail

quote:

quote:

32.000 kanal varmış çöp yığını .:-)

IPTV'de Kodi ile Uydu alıcısından izlemek arasında fark var mıdır? Hız ve netlik konusunda hangisi avantajlı olur?
      |
      |

# Israel, Agriculture Internship

# USA, Work & Travel (x3)

# Europe & Maldives Vacation

Hızlı Cevap

Reklamlar
sohbet
Paykasa
son dakika
SEO
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Ankara Web Tasarım
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,344
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.