Şimdi Ara

İP numaram kullanılıyormuş nasıl oluyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
232
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    bir siteden dosya indirmek istedim
    önce ingilizce olarak "İP numaranız 95....... bu ip adresiyle başka bir dosyayı zaten indirmektesiniz dedi. ama dediği dosyayla benim alakam yok yani ben indirmiyorum bu nasıl oluyor biri İP numaramı ele mi geçirdi..

korkmam için bi sebep var mı...

şimdi de aynı yerde şöyle bir mesaj :

"You have requested the file Ucuncu-Sayfa-Siirleri1.zip (13795035 Bytes). This file has been downloaded 64 times already.
    IMPORTANT: Download-accelerators are only supported for PREMIUM-Users! Infos PREMIUM-Login

You have downloaded 10719 KB in one hour. In order to finance this webspace, downloads are limited to
    20000 KB per hour. This file would exceed your limit. Please try again later or get a PREMIUM-Account.
    If you did not download anything at all and you still get this message, you are using
    a (transparent) proxy-server. Please see our FAQ."

anladığım kadarıyla " bir saat içinde tanınan miktardan fazla download yaptınız diyor ama ben bir saatt e buradan birşey indirmedim...

noluyor biri bi açıklayabilir mi!

İP adresimi almışlarsa bana bi zararı olurmu virüs trojen spy taramaları yaptım temiz görünüyor

teşekkür ederim...

• proxy arkasındasın bu yüzden senin değil proxynin ip adresi görünüyor. bu proxynin arkasındaki herkes için bu durum aynen teşkil ediyor. sanırım rapidshare'dan bir dosya indirmeye uğraşıyorsun. proxy arkasındayken dosya indirmen mucizevi birşey.benden sana öneri steganos internet anonym adlı programı bul ve proxyni değiştirdikten sonra yükleyeceğin sayfaya gir.linkin 40 saniye sonra açıldığını göreceksin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rezilvezir -- 13 Şubat 2005, 21:22:19 >
  • dostum çok teşekkür ederim....
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.