Şimdi Ara

Ip Man 4 : Final (2019) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
1
Favori
3.619
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Serinin ilk filminden sonra 2. ve 3. filmler biraz sönük kalmıştı ama bu film son derece güzel bir veda filmi olmuş. Ip Man ustayı tekrar göremeyecek olmak üzücü.
  • Vasat film puanım 6.5

Benim şahsi sıralamam iyiden kötüye 1-2-3-4

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İzledim çok beğendim uzun uzun dövüş sahneleri olması bu seriyi zaten izlememe sevmeme sebep olan tek etkendi ona da doydum diyebilirim güzel bir sonla bitirmişler.
  • bruce lee'ye daha fazla yer ayırılacağını düşünmüştüm. biliyorum bu seriden çok da yüksek kalite senaryo beklememek lazım ama askerin komutana kafa tutması, karargaha elini kolunu sallaya sallaya girip komutana meydan okumak sonra onu haşat edip askere alkışlatmak falan bu seri için bile fazla zorlama geldi, adamı düdüklerler bunların haricinde seriye güzel bir veda olmuştu, favorim önce 3. film sonra 1. film

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tüm filmleri izledim, benim için 3>2>1 olarak hepsi güzeldi ama son film abartılar dışında efsane olmuş. Ip man Bruce Lee'nin hocası olabilir, yine de en iyi dövüş ustası Bruce Lee'dir. Aynı zamanda kendisi Jeet Kun Do dövüş sanatının yaratıcısıdır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cpt. Miller -- 9 Haziran 2020; 22:4:39 >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.