Şimdi Ara

# iOS7 Tweak Çalışmama - Ayarlarda Gözükmeme Sorununa KESİN ÇÖZÜM #

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
2
Favori
2.270
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dün beni çok uğraştıran bu sorunu çözünce buraya yazma gereği duydum. Umarım bu problemle karşılaşan arkadaşarın işine yarar.

Öncelikle Cydia'yı Sources-Settings kısmından "Hacker" moduna alıyoruz.

Sonra Installed kısmından yeşil ile işaretli 3 öğeyi reinstall yapıyoruz. (Bunlar yüklü değil ise search kısmından bularak yüklüyoruz.) Bu işlem bitip yeniden başlattığınızda tweakleriniz çalışıyor ve ayarlar kısmında gözüküyor olmalı.

İyi forumlar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DH Anonim -- 25 Ocak 2014; 12:06:19 >

• iphone 5 te ne yaptıysam çalışmadı. Telefona reset attıktan sonra tweakler kayboluyor. Bu ne biçim jailbreak ya? Tadımlık mıdır, demo mudur?
  • Yazdığınız çözüm telefon kapanıp açılana kadar geçerli. Sakın mobile substrate fix tweakini yüklemeyin. Saurik bunun çok tehlikeli olduğu söyledi diye haberler dolanıyo.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mic -- 29 Aralık 2013; 11:28:44 >
  • mic kullanıcısına yanıt
    Ben dün kurdum herhangi bir sorunla karşılaşmadım hala kullanıyorum. Link verebilir misiniz bahsettiğiniz konu ile ilgili.
  • Abi fix olan seyleri kurmayın diye her yerde bağırıyorlar vatandaş illa kuracak güvenli değil abicim bırak bu düzenleme isini "saurik" yapsın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kalora -- 29 Aralık 2013; 11:32:50 >
  • kalora kullanıcısına yanıt
    Problemler çözülene ve "Saurik işini yapana kadar" geçici bir çözüm olarak kullanmak isteyenler olabilir ki ben de onlardan biriyim
  • İos 7 fix neden güvenli değil? Sildim. Nolur nolmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ekduyan

Problemler çözülene ve "Saurik işini yapana kadar" geçici bir çözüm olarak kullanmak isteyenler olabilir ki ben de onlardan biriyim

Hocam geçici falan nasıl iştersen kurarsın ben ona karışamam fakat sana genel forumları gezmiş biri olarak söylüyorum bu substrate fix olayını pek yanaşmayın diyorlar .İlla yapacak arkadaşlar varsa ben engel olmam sadece gördügüm seyleri yazarım saygılar .
  • quote:

Orijinalden alıntı: cabriolet1981

İos 7 fix neden güvenli değil? Sildim. Nolur nolmaz.

Hocam kullanmanıza mani olmayım ben gördüğüm seyleri yazıyorum ben kurmadım siz kurarsınız o sizin özgür tercihiniz .
  • Anlattığın yöntemle elimde bulunan ip4s in tweak çalışmama problemini çözdüm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: develiogluyusuf

Anlattığın yöntemle elimde bulunan ip4s in tweak çalışmama problemini çözdüm.

• kalora kullanıcısına yanıt
    İlk mesajın sonuna eklediğim haberde belirtildiği gibi saurik bu metodu güvenilir bulmuş.
  • Ne gerek var ki, rpetri.ch reposunda Rocket Bootstrap var en iyi çözüm.
  • bakalım a7 işlemciler için güncelleme ne zaman gelecek
  • Başka bir çözümün daha oluşu bu çözümü gereksiz yapmaz. Sonuçta burası bir forum ve bilgi paylaşıyoruz.
  • @ekduyan yanlış anladınız hocam benim dediğimi yüklemek için o kadar uğraşmaya gerek yok diye söyledim, yoksa sizinki de çözüm sonuçta.
  • Fix'ler güvenli değil diye kurmak istemeyen arkadaşlar için güvenilir bir çözüm olsun diye ekledim ben de bunu zaten
  • fix falan yüklemeyin fix yüzünden telefonum 5 dakikada falan açılıyodu
  • quote:

Orijinalden alıntı: kalora

Abi fix olan seyleri kurmayın diye her yerde bağırıyorlar vatandaş illa kuracak güvenli değil abicim bırak bu düzenleme isini "saurik" yapsın

Güvenli olmayan nedir ne yapabilirlerki
  • quote:

Orijinalden alıntı: Atakanunsl1:1:1.1

fix falan yüklemeyin fix yüzünden telefonum 5 dakikada falan açılıyodu

Herhangi bir geç açılma sorunu yok ayrıca güvenilir kaynaklardan onaylanmış bir fix bu. Ben dünden beri kullanıyorum rahatlıkla yükleyebilirsiniz eğer bu konuda sıkıntınız varsa
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.