Şimdi Ara

iOS7 İnceleme - Kuluruyor (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
150
Cevap
3
Favori
6.205
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Laplace's Devil

Konuyu dağıtmayın da UDID olmadan indirip kuran var mı? varsa screenshot atıp sitenin linkini koyarsa çok bahtiyar oluruz

Udid kaydim falan yok direk evad3rs.net den kendi telefonuma uyumlu iphone5 model a1429 u verdikleri linkten gayet hizli indirdim ve itunes un son sumunde shift+update yapip update ettim hic sorunsuz kullaniyorum gayet hizli udid filan beklemeyin bosuna, tum aplicationlar oyunlar falan calisiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tweaker

quote:

Konuyu dağıtmayın da UDID olmadan indirip kuran var mı? varsa screenshot atıp sitenin linkini koyarsa çok bahtiyar oluruz

Udid kaydim falan yok direk evad3rs.net den kendi telefonuma uyumlu iphone5 model a1429 u verdikleri linkten gayet hizli indirdim ve itunes un son sumunde shift+update yapip update ettim hic sorunsuz kullaniyorum gayet hizli udid filan beklemeyin bosuna, tum aplicationlar oyunlar falan calisiyor.

iPhone 5 A1429 Model
     iOS7 İnceleme - Kuluruyor

• Arkadaşlar değiştirdiğimiz arka plana göre renklerde değişmeler oluyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: eScapeeXc

quote:

Orijinalden alıntı: tweaker

quote:

iPhone 5 A1429 Model

Aktivasyon falan hic bisey gormedim ben ss eklemeye calisiyorum burdan ama dosya sece tiklayinca safari kapaniyor

• Son yorumum. Cihazdan sogudum tum sicakligino kaybetmis cihaz. Arayuz cok soguk ve donuk. Hic begenmedim. Scott forstall i cok arayacagiz bence

• Kurulum bitti yedek yuklendı , gayet staıl ve sorunsuz calısıyor. Bilgi almak ısteyen dostlar yazsın...

• quote:

Orijinalden alıntı: dbmaster

Kurulum bitti yedek yuklendı , gayet staıl ve sorunsuz calısıyor. Bilgi almak ısteyen dostlar yazsın...

teşekkürler paylaşımlar için

bir de ekran görüntüsü olarak değil de, uzaktan başka makineyle çeksen menü açıkken, yani nasıl duruyor telefonda normal şekilde bakıldığında onu görmek açısından.
  • App store icin otomatik guncellemeyi kapayabiliyorsunuz ilk isiniz o olsun bence yukleyince

• fotoğraf makınem maalesef yok :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: -tayfun-

http://www.youtube.com/watch?v=rnsiwisnp4I

video gelmiş burdan da bakabilirim duruşuna

herkese teşekkürler paylaşımlar için

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zendagi Migzara -- 11 Haziran 2013; 4:10:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zendagi Migzara

quote:

Orijinalden alıntı: -tayfun-

http://www.youtube.com/watch?v=rnsiwisnp4I

video gelmiş burdan da bakabilirim duruşuna

herkese teşekkürler paylaşımlar için

http://www.youtube.com/watch?v=i7EgUZsU0CI
    http://www.youtube.com/watch?v=inLq_mcBUW8 rica ederim kısa olarak bunlarda var zaten yarın birsürü video olur internette.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -tayfun- -- 11 Haziran 2013; 4:21:34 >

• İkonlara uyuz oldum. Android mui romlara benzemiş.

Ne gereği vardı yani ? İphone'un kendine has, Android'in kendine has havası var. Umarım şu ikonlarda tasarım değişikliği olur.
  • yuklemeye başlarken hata alan arkadaşlar torrent ve ares gib indirme programalrını kapatın
  • Beyler mehaba ,

ios7 yi kuran arkadaşlar nasıl kurduklarını söylerlerse bizimde deneme şansımız olur
  • Arkadaşlar yüklemek için JB şart mı telefonda benim cihazda JB yok da?

• iPhone 5 sahipleri bizimkiler bile arada kasılıyor diyor ama ne bekliyorlar ki ? iOS 7 yeni nesil iPhone ile tamamen kuruluma sunulacak. Yani demek oluyor ki tamamen çıktığında iPhone 5 bir önceki nesil olacak. E zaten apple ın cihaz yavaşlatma taktiğini bilmeyen yoktur ? Bu sistemle beraber iPhone 5 geçen yılın 4S i, 4S te geçen yılın 4 ü konumuna düştü. Tabii ki 4 te 3Gs konumuna. Demek istediğim stabilite konusunda daha da ilerisini beklemeyin. Çünkü iOS android gibi değil ki sistem stabil değil kasıyor diyelim. Her durumda yağ gibi akan bir sistem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 0tyldrm0 -- 11 Haziran 2013; 9:52:46 >
  • Şuan itibariyle geri 6.1.3 dönüyorum arayüz değişmeden 7'ye falan yükseltmem sevdiğim tüm uygulamalar gitmiş. yarım açılan sayfa efektleri haritalar sirinin ekranı hatta sirinin sesini bile çok seviyordum. Keşke Mac OSX'e benzese biraz bu kadar sade beyaz tek kelimeyle iğrenç. Tabiki bana göre.
  • ArkAdaşlar ipad için beta çıktı mı acaba indiren varsa yorumları nelerdir

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.