Şimdi Ara

iOS ve Android için Snapseed güncellendi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
222
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • iOS ve Android için Snapseed güncellendi 

Google tarafından geçtiğimiz dönemde Nik Software'den satın alınan fotoğraf uygulaması Snapseed, iOS ve Android platformlarında güncellendi.

Çekilen JPEG, TIFF ya da RAW formatındaki fotoğrafları içerisinde yer alan birçok düzenleme aracı ile olduklarından çok daha iyi bir hale getirebilen Snapseed, iOS ve Android tarafından aldığı yeni sürümüyle ise artık ince uçlu fırçalar ile daha derin yakınlaştırma desteği veriyor, birçok hatadan kurtuluyor, performans geliştirmesi alıyor ve Snapseed’in YouTube ile Google+ hesaplarına hızlı erişim için özel bir menü kazanıyor.

Snapseed'in ücretsiz sürümlerine aşağıdan ulaşabilirsiniz.

• Görsel açıdan güzel, fonksiyonel açıdan iyi görünen bir program nasıl kötü bir hale getirilir dersen bu programı eskiden kullananlar iyi bilir. İos versiyonunu bilmiyorum ama android versiyonu berbat bir hale geldi.
    Ben de hala bu programı kullanıyorum ve hala da eski sürümü değiştirmeyi düşünmüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi borukuzen -- 22 Temmuz 2015; 2:59:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: borukuzen

Görsel açıdan güzel, fonksiyonel açıdan iyi görünen bir program nasıl kötü bir hale getirilir dersen bu programı eskiden kullananlar iyi bilir. İos versiyonunu bilmiyorum ama android versiyonu berbat bir hale geldi.
    Ben de hala bu programı kullanıyorum ve hala da eski sürümü değiştirmeyi düşünmüyorum.

Aynen katılıyorum. Çok severek kullandığım programı para vererek full sürüm olarak aldım. Aradan 1 ay geçti güncelleme yapıp ara yüzünü tamamen değiştirdiler ve berbat bir hal aldı. Googleplaydeki yorumlar da da bu konuda çok sert eleştiriler var fakat geri adım atmadılar.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.