Şimdi Ara

İos tan Androide. Telefon önerisi. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
58
Cevap
1
Favori
2.296
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    O kadar sorunlumuki samsunglar. Formunu hızlı bir göz geçirmiştim. Fakat çok yazı var sayfalarca hepsini okumak cok zor. Pro mac hem cok pahalı hemde çok büyük kaba geliyor bana plus lar. 11 de en çok canımı sıkan ekran ve type c den ses çıkışını vermesi. 12. Nesil eylülde falan tanıtılacakmış heralde. 5 kasa gibi efsane profil görünümüne geri dönucekler diye söyleniyor. Hiç değilse şu ekran kısmını çözerler umarı. Ve led ekranlar daha az ısımıyor diye biliyorum +güç yüketimine etkiside var. Sadece görüntü değil. Arkadaşında dediği gibi huawei yi öldürdüler gerçekten yoksa çok iyi gidiyordu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ozan_26 kullanıcısına yanıt
    Bu liteler s3 s4 mini oluyor heralde. Yeni ismleri bu olmuş anladığım kadarıyla. Dış kasa bakımından s10 lite Mi note 10 liteye göre geride kalıyor. Arka kapak plastıkmış heralde. S20 çok tuzlu bana göre. Mi note 10 u 8 gb ram için baktım yoksa 100 kusurlük saçma bir kamera değeri beni pek ilgilendirmiyor açıkcası. Note 10 liteninde 8 gb ramli olanını henüz piyasaya sürmediler tr de. 6 gb olması düşündürüyor. S10 liteyede canlı canlı bakıcam ama kasa kalitesi hakkında olumsuz yorumlar vardı. Göreceğim artık.

• suatcagdas S kullanıcısına yanıt
    lite sürüm önerip androide küfür etmesini mi istiyorsunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: BuStaNT

Bu yorumunuza bakılırsa sorunlar hala devam ediyor heralde.
    Hangi sorunlar onlar?
  • Samsung = çöp.

• trakyAli-1986 kullanıcısına yanıt
    Sürekli arkaplanda uygulama birikimi. Ramin sürekli mesgul olması. Bunun önüne geçilebilmesi için sürekli Ram temizleme programların kullanılması. Güvenlik sorunları bir süre sonra performans kayıpları gibi. Lite çok mu kötü sövülecek kadar?

• Samsung Galaxy Note 8 kullandım. 1 yıl dayanmadı, telefonu satarken hard reset attık telefonu alacak olan kişi kontrol ediyor sıkıntı var mı diye fabrika ayarlarına döndürülmüş formatlanmış telefon kasıyordu. Sattım kurtuldum. Alan adam da benden sonra sattı oda dayanamadı. Oneplus 6T kullanıyorum şuan, en kısa sürede Iphone almayı planlıyorum. Yıllarca android telefonların amiral gemisi diyebileceğim telefonlarını kullandım ama bu android işletim sisteminden dolayı telefonlar çöp oluyor.

• Galaxy s10 lite almayın memnun değildi insanlar.

• BuStaNT kullanıcısına yanıt
    Lite sürümler donanım olarak müthiş kısıtlanmış hani param yok ama marka severim illa x marka almam lazım diyenler için.

Ama şu şartlarda lite sürümlerin fiyatı çok yüksek olduğundan sanki orta sınıf cihazmis yanılgısına sebep oluyor.
    imei kayıtsiz Orta üst seviye cihaz alın daha mantıklı ve Samsung tan Uzak durun.

Servis olarak şuanda Huawei gayret iyi. F/p olarak göreceli görüş ile Xiaomi iyi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi trakyAli-1986 -- 19 Temmuz 2020; 12:1:52 >
  • yok dostum bu modellerin adı lite. referans modele göre kamera özellikleri kırpılmış biraz, ancak aradaki fiyat farkına bakarsak daha tercih edilir seviyedeler. o dediğiniz şeyler eskide kaldı. saygın bir teknoloji kanalı birkaç gün önce incelemişti S10 Lite modelini, izleyin fikriniz olsun. xiaomi'lerde de genel bir yakınlık sensörü sorunu var diyor forumda kullanan arkadaşlar.
    @trakyAli-1986
    @BuStant

https://www.youtube.com/watch?v=Y7W3a3qv24s&feature=youtu.be

edit: S10 Lite hepsiburada'da 4900lira, eğer bütçenizi 600 lira kadar arttırma şansınız varsa 5500 liraya düz OnePlus 7T farklı deneyim için başarılı bir cihaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi suatcagdas -- 19 Temmuz 2020; 20:5:13 >

• quote:

Orijinalden alıntı: olyhee

Galaxy s10 lite almayın memnun değildi insanlar.
    S10 lite kullanıyorum ve gayet memnunum, canavar gibi performansı var, kamerası da gayet iyi.

Çok bilgisizce bir yorum olmuş hocam. Sd 855 işlemcili, 8GB Lpddr4x'li, ufs 2.1 bir cihazda Android'in leş gibi çalışacağını mı düşünüyorsunuz?

• quote:

Orijinalden alıntı: MHEC

Çok bilgisizce bir yorum olmuş hocam. Sd 855 işlemcili, 8GB Lpddr4x'li, ufs 2.1 bir cihazda Android'in leş gibi çalışacağını mı düşünüyorsunuz?
    Yazdığımı okudunuz mu? Lite sürümler de saydığınız donanım var mı?

Lite sürümlerde meditek yada düşük model snapdrgon var.

https://www.epey.com/akilli-telefonlar/karsilastir/413203-426924/huawei-p40_huawei-p40-lite-e/

Kalkıpta p40 lite alırsanız sonra Android şöyle böyle dersiniz ama normal p40 alırsanız cihazın kullanım zevkini yaşarsınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi trakyAli-1986 -- 19 Temmuz 2020; 14:37:37 >

Lite sürümlerde düşük model snapdragon yada mediatek falan yok. S10 lite kullanıyorum ve işlemcim bu. ( samsung'un lite serisinden bahsediyorum.)
    İos tan Androide. Telefon önerisi.

Cihazın özelliklerini araştırmadan emin konuşmayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MHEC -- 19 Temmuz 2020; 15:4:44 >
  • MHEC kullanıcısına yanıt
    Ondan mı Samsung'a giydiriyorlar...

855 işlemci olup her Zaman laf edilen firma.

Lite sürümler düşüktür siz ne derseniz deyin.

Biraz karşılaştırın s10 lite isim olarak lite ama özellik olarak tepe model gibi.

Bataryası s10 dan daha iyi . S10 plustan bile daha iyi özellikleri var hangi aklı evvel fiyat olarak düşük özellik olarak iyi s10 lite dururken s10 plus alsın. Demek ki bahsettiğim lite sürümler içine dahil değil ismi lite koyulmuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi trakyAli-1986 -- 19 Temmuz 2020; 16:27:45 >
  • S10 lite ıphonelara tur bindirir. S20 demiyorum. S10 da değil. Enayi olmayan için çok iyi seçenek.

• Bilgin olmadan yanlış fikirlerle insanları yanlış yönlendiriyorsun, yanlış bilgini düzeltince bloklayıp kaçıyorsun. Sonra da "Ondan mı Samsung'u kötülüyorlar" diye abuk sabuk bir cevap veriyorsun. Neyin peşindesin sen?

Performansı canavar gibi cihazın, kimsenin cihazı kötülediği falan da yok kafanda kurup kurup buraya yazma.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MHEC -- 19 Temmuz 2020; 16:24:2 >
  • Ben de S3 den iPhone'a geçmiştim. O zaman diliminden beri iPhone modelleri kullanan biri olarak geçtiğimiz mayıs ayında a71 aldım.

Telefonu kullandıkça ios ile android arasında neredeyse fark kalmadığını hatta android tarafında kişiselleştirme özgürlüğü sayesinde daha fazla kullanım zevki verdiğini çok rahat söyleyebilirim. Eski android ve Samsung touchwiz arayüzünde eser yok. Ben i6'dan geçmiştim, 6s'de çok farklı değildir. A71 i6'nin yanında essekten inip ata binmis gibi hissettirdi.

Şuan mi note 10 lite'da kullaniyorum donanım ve malzeme kalitesi olarak çok başarılı. A71 de ekran boyutu, ince yapısı ve yine donanım anlamında başarılı yalnız ben 3500 lira'ya almistim şuan 3900 TL. Bu parayı hak ettiğini söyleyemem. O yüzden 3500 civarına mi note 10 lite bakabilirsiniz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yarim saattir yapikredi uygulamasi durduruldu hatasi veriyor ya depolama temizlemek lazim yada uygulamayi silip tekrar yuklemek lazim. Bunun cihazin kalitesiyle markasiyla vs alakasi olamaz. Bundan once hep ios kullandim ayni uygulama bir gun sorun cikarmadi. Bu verebilecegim en basit ve guncel bir kiyaslama ornegidir bir kac ornek daha verebilirim. Eski olsun ikinci el olsun ama icinde ios olsun.

• Yıllardır yapı kredi uygulaması kullanırım androidde. Hata verdiğini hiç hatırlamam

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.