Şimdi Ara

iOS platformunun en iyi oyunlarından biri Death Rally, Google Play'de

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
7.652
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• iOS platformunun en etkileyici oyunlarından biri olan Death Rally, Android için de hazırlandın ve Google Play'deki yerini aldı. Sıra dışı bir yarış oyunu olan Death Rally'de birbirinden farklı ve etkileyici etaplarda hem rakiplerimizi geçmeye hem de onları ortadan kaldırmaya çalışıyoruz. Buraya kadar herşey kolay görünse de çok güçlü silahlarla donatılan rakiplerin bize saldırması da oyunu heyecan katıyor.

Android versiyonu ücretsiz olarak Google Play'e sunulan Death Rally'de bazı oyun içi içeriklerin ve bonusların in-app purchase sistemiyle satılacağı belirtilmekte. Death Rally adlı oyuna aşağıdaki barkodu kullanarak erişebilirsiniz.

• Hemide ücretsiz.
  • yuppi
  • Güzele benziyor, birde ismini bilmediğim bir kaç oyun var ios'da. Biri av oyunuydu, geyikleri felan kanas gibi silahlarla etkileyici grafiklerin bulundugu doğada avlayarak oynanyor diğeride hareket sensörlerininde kullanıldıgı balık tutma oyunu

Bunlar ve boyle guzel oyunların androide biran önce gelmesini bekliyorum...
  • galaxy ace de calismadi
  • Deneyelim bakalım.
  • wi-fi'den multiplayer var mı bunda ?
  • call of mini zombies gelsin bi de
  • Kontrolleri çok zor
  • s.e arc initializing sırasında ekran kararıyor yükleyemedim..
  • Google Play'de şöyle bir not var:

Successfully tested devices: Asus EEE Transformer Prime, HTC Desire HD, Desire S, Sensation, LG G2X, Optimus Black, Motorola Atrix 4G, Droid 3, Photon, Samsung Galaxy Nexus, Galaxy Note, Galaxy S, Galaxy S II, Galaxy Tab, Infuse, Nexus S, Sony-Ericsson Xperia Play

Common devices that are NOT SUPPORTED: LG Optimus One (or Optimus 3G, C, M, S, T, U or V), LG Phonenix, LG Thrive, Nexus One, Samsung Galaxy Ace, Galaxy Europa, Galaxy Fit, Galaxy Gio, Galaxy Mini, Galaxy Y, Sony-Ericsson Xperia, Xperia Mini.
  • IOS Exclusive oyunları denemeye değer EVIL LAUGH
  • Death'li oyunlara bayılıyorum buradada bir farklılık ile araba yarışı ile olması çok gzel olmuş.:)
  • beyler biriniz IOS exclusive oyunlarını yazabilirmi ? androide gelenler olacak ama.
  • Resimi kopyala yapıştır yerine altına bir link verseniz daha kolay olacaktı!
  • quote:

Orijinalden alıntı: ezimuse

Resimi kopyala yapıştır yerine altına bir link verseniz daha kolay olacaktı!

Orada barkod var, link istersen telefonundan okutabilirsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: X-FI

beyler biriniz IOS exclusive oyunlarını yazabilirmi ? androide gelenler olacak ama.

infinity blade serisi

son cümleyi görmedim pardon

temple run
    death rally

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emiLL -- 22 Nisan 2012; 22:23:34 >
  • Neo V de açmadı siyah ekran geldi kaldı
    Yada benim telefonda yer olmadığı için açamamış olabilir 168mb boş alan vardı 145mb oyun boyutu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Elmeti

quote:

Orijinalden alıntı: ezimuse

Resimi kopyala yapıştır yerine altına bir link verseniz daha kolay olacaktı!

Orada barkod var, link istersen telefonundan okutabilirsin

Evet görüyorum. Google play linki olsaydı play store'dan yükle dediğim zaman telefonu elime almadan yüklenmiş olacaktı
  • Teşekkürler
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.