Şimdi Ara

iOS Pano'da ki içeriği silme.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
16
Cevap
0
Favori
22.649
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Canlar, uzun zamandır kafama takılan birşey var. Pano'ya kopyalanan veya kesilen yazı veya medyanın nasıl temizleneceğini aradım bulamadım. "Kes, Yapıştır" yaptım olmadı. Cihazı kapattım açtım olmadı. Ram temizleme programlarını kullandım olmadı. Ve iOS'un kendi özelliğiyle ram'i temizliyorum yine olmuyor. Bunu nasıl silerim? Artık boşluk kopyalıyıp bırakıyorum. Var mı bi çözümü?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yapabileceğinizi yapmışsınız zaten. Tek çözümü başka bir şey kopyalamak.
  • Restore

• o soru 2010 dan beri bende de var,caresi yok nokta falan kopyaliyorum silmek icin.

• Apple storeda (clearboard) clipboard eraser var calıstır silsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gunbah -- 15 Aralık 2015; 20:19:00 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: romantikodun

Canlar, uzun zamandır kafama takılan birşey var. Pano'ya kopyalanan veya kesilen yazı veya medyanın nasıl temizleneceğini aradım bulamadım. "Kes, Yapıştır" yaptım olmadı. Cihazı kapattım açtım olmadı. Ram temizleme programlarını kullandım olmadı. Ve iOS'un kendi özelliğiyle ram'i temizliyorum yine olmuyor. Bunu nasıl silerim? Artık boşluk kopyalıyıp bırakıyorum. Var mı bi çözümü?

Pano nedir?
    iPhone da pano mu var

• quote:

Orijinalden alıntı: beter.böcek

o soru 2010 dan beri bende de var,caresi yok nokta falan kopyaliyorum silmek icin.

Pano nedir? Arkadaşın yazdığını anlamadım

• nefendim kullanıcısına yanıt
    hani yaziyi kopyaliyoruz ya makale sarki sozu webdeki yorumlari falan,o kopyalamadan sonra herhangi bir yere yapistirdigimizda bile hafiza da kaliyor,bir sonraki kopyalamaya kadar silinmiyor ondan bahsetmis,pano dedigi o,daha cok androidlerde var panoya kopyalandi yapistirildi gibi,ekseri samsung kullaniyor onu soylemek istemis.

• quote:

hani yaziyi kopyaliyoruz ya makale sarki sozu webdeki yorumlari falan,o kopyalamadan sonra herhangi bir yere yapistirdigimizda bile hafiza da kaliyor,bir sonraki kopyalamaya kadar silinmiyor ondan bahsetmis,pano dedigi o,daha cok androidlerde var panoya kopyalandi yapistirildi gibi,ekseri samsung kullaniyor onu soylemek istemis.

Hafızada kalmasının ne gibi bir zararı var?

Sonuçta yazı fazla yer tutmaz RAMde

• Clips uygulaması kopyaladığınız texti görebilir isterseniz silebilirsiniz.

Clean Shaven Apps: Clips - Copy and paste anywhere with widget and keyboard
    https://appsto.re/tr/OUGS2.i

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmckr -- 16 Aralık 2015; 2:44:39 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    yo herhangi bir ram sorunu yasatmaz zaten,arkadas orda kafasina takmis silinmedigini,ben ios 4 den beri alisik oldugum icin sorun etmiyorum.

• quote:

yo herhangi bir ram sorunu yasatmaz zaten,arkadas orda kafasina takmis silinmedigini,ben ios 4 den beri alisik oldugum icin sorun etmiyorum.

android kullansa kafayı yerdi o zaman
  • spotlight aramalarindaki sonuclar mi?
    Eh biraz 😃 ama o kadar da degil bence 5 ve 6 oldukca guzel yine de :)

• Yaklaşık 45 dakikadır yazdığım bir yazı vardı. Kendi yazdığım yazıyı kopyaladım ve sonuna bir tane emoji eklemek için internet sitesinden emoji kopyaladım ve yazdığım yazı gitti çöp oldu. Çok büyük bir anlam katan o yazıya ulaşamıyorum. Normalde android de bu sorunla karşılaşmadım. Pano geçmişi diye bir şey vardı ama iPhone de yok diyemiyorum çünkü burada olan arkadaşımın iOS da bir pano geçmişi olduğunu bir umutlanma ile kabul ettim. Ne olur o yazdığım yazıya ulaşmam gerekiyor. Ve pano geçmişine nasıl erişebilirim. Sizden yardım bekliyorum. Teşekkürlerimi sunuyorum.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.