Şimdi Ara

iOS Oyun ve Uygulama Tavsiyeleri & Yorumları [ANA KONU] (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
320
Cevap
78
Favori
24.984
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar niye çoğu oyun 1,80TL'ye düştü ben daha 2 gün önce aldım iPhone 5 i ve bütün iTunes iOS olaylarını falan 2 gün önce öğrenmeye başladım daha herşeye fransızım yani :)

• Bu konudan defalarca var. Bu bir.

İkinici, biz orada, burada yaptıklarımızı yapmıyorduk.

Üçüncüsü de bu bize yarar yerine zarar oldu bence.

• Dördüncüsü de bana oplayer hariç iptv açan program öneriniz...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: wardstone

Arkadaşlar niye çoğu oyun 1,80TL'ye düştü ben daha 2 gün önce aldım iPhone 5 i ve bütün iTunes iOS olaylarını falan 2 gün önce öğrenmeye başladım daha herşeye fransızım yani :)

Öncelikle yeni telefonun hayırlı olsun. Malum yılbaşı yaklaştığı için çoğu dijital platform oyunlarda iskonto yaptı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Exvision

quote:

Arkadaşlar niye çoğu oyun 1,80TL'ye düştü ben daha 2 gün önce aldım iPhone 5 i ve bütün iTunes iOS olaylarını falan 2 gün önce öğrenmeye başladım daha herşeye fransızım yani :)

Öncelikle yeni telefonun hayırlı olsun. Malum yılbaşı yaklaştığı için çoğu dijital platform oyunlarda iskonto yaptı.

Teşekkür ederim.Peki bu listeler güncellensin öyleyse güzel oyun alayım :P Telefonu da çözmeye çalışıyorum bi yandan :)

Max Payne'yi indirdim iPhone 5'te alt ve üst kısmında siyah şeritler çıkıyor. Uygulama 4S ekran boyutuna göre ayarlandığı için böyle oluyormuş,Max Payne alacaklara duyrulur

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Exvision

quote:

Teşekkür ederim.Peki bu listeler güncellensin öyleyse güzel oyun alayım :P Telefonu da çözmeye çalışıyorum bi yandan :)

Max Payne'yi indirdim iPhone 5'te alt ve üst kısmında siyah şeritler çıkıyor. Uygulama 4S ekran boyutuna göre ayarlandığı için böyle oluyormuş,Max Payne alacaklara duyrulur

Güncellemelerle düzeltilir. Konunun dışına fazla çıkmak istemiyorum. Sorunuz varsa özel mesaj yoluyla sorabilirsiniz.

• Arkadaşlar, Street Fighter IV'un oynanabilirliği nasıldır.? Tavsiye eder misiniz.?

Ayrıca, bu dönemde indirime girebilir mi.? 8,99 TL. çok para.
  • Arkadaşlar fifa 13 telefonda ne kadar yer kaplıyor?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hurd Truck gibi kamyon, tır oyunları var mı arkadaşlar ios da? Böyle uzun süreli yük taşınan devamlı oyunlar ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: zedge08

Arkadaşlar fifa 13 telefonda ne kadar yer kaplıyor?

1.7 gb

9 mm ve backstab oyunlari tavsiye eder misiniz ?

• quote:

Orijinalden alıntı: WaReZ

quote:

Orijinalden alıntı: zedge08

Arkadaşlar fifa 13 telefonda ne kadar yer kaplıyor?

1.7 gb

9 mm ve backstab oyunlari tavsiye eder misiniz ?

9mm tavsiye ederim yalniz oyunda acilmama sorunu var sanirim yorumlara bir bakin appstoredan...
    Backstab az once satin aldim nedense pek baglamadi beni.Assasins creedin korsan versiyonu gibi birsey.Bicak falan savurusu cok basit geldi.

• quote:

Orijinalden alıntı: bcs07

Arkadaşlar, Street Fighter IV'un oynanabilirliği nasıldır.? Tavsiye eder misiniz.?

Sf x Tk tavsiye ediyorum.İndirimde suan ve grafikleri sf4'den kat kat iyi.

• Jetpack güzel bi oyun hem de bedava tavsiye ederim

https://itunes.apple.com/us/app/jetpack-joyride/id457446957?mt=8
  • Yeni konu acmiyip burdan soruyim dedim umarim yanlis bisey yapmamisimdir. FİFA 13 icin iphone gamepad kullanan var mi ben bulamadim :/

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Clash of Clans deneyin arkadaşlar, güzel bir oyun.
  • Güncel olsun arkadaşlar bu konu.
  • quote:

Arkadaşlar, Street Fighter IV'un oynanabilirliği nasıldır.? Tavsiye eder misiniz.?

Ben 0.99$'dan almıştım. iPhone 4S'te takılma, oyundan atma vs olmamıştı. İndirime girerse tavsiye ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Baran.

quote:

Sf x Tk tavsiye ediyorum.İndirimde suan ve grafikleri sf4'den kat kat iyi.

İtiraf edeyim, çocukluğumdan beri hiç Tekken oynamadım. Alışamadım bir türlü.

neverktulu'nun da dediği gibi, biraz daha bekleyeyim.

İlginize teşekkür ederim.

1,79 TL.'den Ultimate Mortal Combat 3'yi indirdim. Gayet başarılı. Eski günleri anımsamış oldum. Kontrolleri de gayet kolay. Tavsiye ederim.

• arkadaşlar downhill xtreme oyununu hiç tavsiye eden olmamış ... üstelik şu anda ücretsiz diye biliyorum ...
  • ipad mini wifi 16 gb kullanıyorum "the walking dead" indirdim 1. episode bitti 2-5 indirimli satın aldım,sorun burda başladı
    wifi kullanırken oyuna girince 2. 3. 4. 5. episodeları indirmeye bastığımda %0.00 olarak kalıyor ve hata veriyor
    telefondan 3g paylaştırınca indiriyor sorun ne olabilir.
    Wifi ağım sağlam şuan ordan yazıyorum , işyerinde de denedim yine aynı sorun
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.