Şimdi Ara

iOS kullanıcılarına 2.gün hediyesi: Rovio Stars'dan Tiny Thief

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
17
Cevap
0
Favori
494
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Anasayfa Haberleri >> iOS kullanıcılarına 2.gün hediyesi: Rovio Stars'dan Tiny Thief
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    10083 Mesaj

Apple'ın iOS kullanıcılarına 2.gün hediyesi Rovio Stars'ın sevilen oyunlarından Tiny Thief oldu.

Angry Birds ile bilinen Rovio'nun dağıtıcı programı olan Rovio Stars kapsamında yayınlanan ve 5Ants tarafından geliştirilen oyun küçük hırsızımızın yaşadığı maceraları konu alıyor. Platformlar üzerindeki hikayelenmiş en iyi oyunlar arasında görülen ve bulmaca unsurlarıyla donatılan Tiny Thief'de 100'ün üzerinde çalınabilir eşya, 35 farklı karakter, 5 farklı hikaye bulunuyor.

Normal satış fiyatı 5,49 TL olan Tiny Thief ve önümüzdeki 10 gün boyunca dağıtılacak diğer hediyeleri alabilmek için yapmanız gereken tek şey 12 Gün Hediye uygulamasını iCihazına yüklemek. Aşağıdaki bağlantıdan 12 Gün Hediye'nin App Store'daki sayfasına ulaşabilirsiniz:

Not:

• 1.Gün hediyesi Justin Timberlake'in iTunes Festival 2013 EP'si idi.

|
    |

• Ya oyun zaten markette ücretsiz yapılmıştı günler öncesinden. Hem iphone uma hemde ipad ime kurmuştum. Zaten ücretsiz olmuş bişeyi bide bize hediye diye itelemesi harbi hoş değil

• Yüzbaşı
    257 Mesaj
    Ya oyun zaten markette ücretsiz yapılmıştı günler öncesinden. Hem iphone uma hemde ipad ime kurmuştum. Zaten ücretsiz olmuş bişeyi bide bize hediye diye itelemesi harbi hoş değil
  • Yarbay
    7860 Mesaj
    1 haftadan fazla süredir ücretsiz bu zaten :S
    |
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Doğa bilimleri bardağının ilk yudumu sizi bir ateiste döndürecektir, fakat bardağın altında Tanrı sizi bekliyor olacaktır.
    W.Heisenberg

Freude, schöner Götterfunken, Tochter aus Elysium, wir betreten feuertrunken, Himmlische, dein Heiligtum. Deine Zauber
    binden wieder, was die Mode streng geteilt, alle Menschen werden Brüder, wo dein sanfter Flügel weilt.

European Movement ★ Mouvement Européen
  • Teğmen
    192 Mesaj
    Rezillik ucretsizi hesiye diye veriyorlar

|
    |
    |
    |

|
    |

|
    |

|
    |

Orijinalden alıntı: onizuka_sensei

Ya oyun zaten markette ücretsiz yapılmıştı günler öncesinden. Hem iphone uma hemde ipad ime kurmuştum. Zaten ücretsiz olmuş bişeyi bide bize hediye diye itelemesi harbi hoş değil

Google play onu da yapmıyor
    |
    |

Orijinalden alıntı: 1megabayt

Bana da "Once Upon a Time" 1. sezon geldi ama pek hediye gib değil 25$ :).

bu sene geçen seneden de kötü yarın da yayınlanan bir reklamı ücretsiz hdvideo diye vermesinler de
    farklı olması normal amerika hesabında olanlar da dizinin sadece ilk bölümü hatta konusu desek daha doğru siz indirmeye çalışırken tüm sezonu indirmeye çalıştığınız içindir. biraz kaydırırsanız ilk bölümün ücretsiz olduğunu göreceksiniz. ben tıklamadım bile onlarca izleme programı var zaten ingilterede ise daha kötü herhalde belgesel ücretsizmiş
    12gün boyunca bolca zırt pırt ücretsiz uygulamaları hediye edecektir

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Yüzbaşı
    972 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: yusufd84

bu sene geçen seneden de kötü yarın da yayınlanan bir reklamı ücretsiz hdvideo diye vermesinler de
    farklı olması normal amerika hesabında olanlar da dizinin sadece ilk bölümü hatta konusu desek daha doğru siz indirmeye çalışırken tüm sezonu indirmeye çalıştığınız içindir. biraz kaydırırsanız ilk bölümün ücretsiz olduğunu göreceksiniz. ben tıklamadım bile onlarca izleme programı var zaten ingilterede ise daha kötü herhalde belgesel ücretsizmiş
    12gün boyunca bolca zırt pırt ücretsiz uygulamaları hediye edecektir

Laf olsun diye yüklemiştim zaten bir beklentim yoktu sildim gitti 12 gün uygulamasını :) ama ücretli vermesi hediye anlayışına farklı bir bakış açısı katmış Apple'ın :). Teşekkür ederim yanıtınız ve açıklamanız için.
    |
    |

• Binbaşı
    1446 Mesaj
    3.gün hediyesi ztn oncedende ücretsizdii saçma hediyeler , inş düzgün bişe görecez
    |
    |
    |
    |
    |
    |
1
Reklamlar
Bey Azura
haberler
SEO
Mobilya Takımları
üniversite
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,344
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.