Şimdi Ara

iOS & iPadOS 14 [ANA KONU] | iOS 14.8 Yayında ! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.976
Cevap
88
Favori
544.049
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Korona bahanesiyle 13.14 verecekler sanırım 14 diye

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Şu aralar olay çok olduğu için insanlar IOS ile pek alakalı değil , mecburen bekliyoruz bakalım. 18 haziranda tanıtım yapılsın canlanır buralar.

Ek olarak : konu başlığı oynak olacak şaşırmayın, tarihler erteleniyor vs , kesin olarak algılamayın edindiğim en güncel bilgiye göre güncelleyeceğim. Şu anda hâlâ kesin olarak bir tarih olmadığı için 1 aylık tolerans aralığında “Tanıtım Haziranda “ olarak güncelledim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mylm.56 -- 12 Haziran 2020; 23:49:36 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • isikayhan kullanıcısına yanıt
    görüşme sesini kaydetme mi gelecek
    bu pek yasal bir şey değil diye biliyorum, gelmeme ihtimali yüksek
    ülkemizde olmayabilir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mylm.56

Şu aralar olay çok olduğu için insanlar IOS ile pek alakalı değil , mecburen bekliyoruz bakalım. 18 haziranda tanıtım yapılsın canlanır buralar.

Ek olarak : konu başlığı oynak olacak şaşırmayın, tarihler erteleniyor vs , kesin olarak algılamayın edindiğim en güncel bilgiye göre güncelleyeceğim. Şu anda hâlâ kesin olarak bir tarih olmadığı için 1 aylık tolerans aralığında “Tanıtım Haziranda “ olarak güncelledim.
    Webteknoda 22 haziran diyor beta için :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ~Lion King~ kullanıcısına yanıt
    Aslında 22 haziran kesin tarih ama dediğim gibi yine virüs felan yüzünden ertelenir diye hiç bişey yazmadım sonra adımız yalancıya çıkmasın işimi garantiye alayım dedim
  • alimmm78 kullanıcısına yanıt
    Kaydetmekten yana sıkıntı olmaz fakat herhangi bir olayda kanıt olarak kullanmak suç.

• Bence görüşme kaydetme özelliği gelmeyecek.

Kişisel verilerin korunması konusunda oldukça hassas olan bir şirketin bu denli suistimal edilebilecek bir özelliği getirmesi çok garip olur.

Tabii Apple bu sistem için suistimali önlemek amacıyla bir sistem geliştirirse gelmesi beklenebilir.
    (karşı tarafın görüşmeyi kaydettiğini gösteren bir ibare gibi önlem mesela)

• iOS 14 beta profil dosyası kısa bir süre geliştiriciler için indirilebilir olmuş, daha sonra da kaldırılmış diye haberler çıkmış

• quote:

Orijinalden alıntı: isikayhan

iOS 14 beta profil dosyası kısa bir süre geliştiriciler için indirilebilir olmuş, daha sonra da kaldırılmış diye haberler çıkmış
    Bende onu görünce bir umutlandım fakat sistemş indirip kurabilen yok sanırım.
  • Bu arada sizden bir ricam olsun.
    Hatırlarsanız IOS 13 beta ilk çıktığında maalesef bir süre sadece MacOs kullananlar için kurulabiliyordu. 1-2 gün sonra reddit kullanıcıları cmd ile windows platformunda kurmayı başarmışlardı.
    Eğer IOS 14 beta ilk çıktığında aynı durum söz konusu olur ise Windows kullanan kişiler için IOS 14 beta sürümünü nasıl kuracağımız hakkında bir bilgi edinir ise konu içinde veya pm olarak iletirse çok memnun olurum

• Dark Mode için senelerce bekledik. Tek isteğim buydu. Gerisi önemli değil, 14-15-16 vs :)
    Biraz alışkanlığı bozmadan arayüz değişikliğine gidilse iyi olur gibi.
  • Arayüz'ün artık değişmesini istiyorum fakat çok daha önemli bir yenilik gerek; ana ekranda arama gizleme!

Bu kadar basit bir özelliği neden koymazsın yıllardır eeeey apple?

Ekranda önemli birşey açıkken çat diye kocaman arama ekranına maruz kalmak istemiyorum.

Eğer bu özellik gelirse 14.0 beta 1 itibari ile kullanmaya başlayacağım.
  • Kahya Yahya kullanıcısına yanıt
    Çok haklı isyan.

• 6 gün kaldı
  • drjacob kullanıcısına yanıt
    Güzel yenilikler olursa ilk betayla geçebilirim ama her seferinde olduğu gibi ufak makyaj yapıp verirlerse 13 e devam.
    Yeter yahu biraz değiştirin android tırt mırt ama güncellemeyle güzel değişiklikler yapıyorlar arayüzde, tabi güncelleme alabilirse cihaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mhmmt4991 -- 16 Haziran 2020; 18:51:13 >
  • Umarim Split Screen gelir ama hic ümidim yok!

• İos 14 aslında 13.7 gibi birşey olur jailbreak’ten bir iki özellik çalarlar al sana 14 iOS artık arayüz değişmeli iOS 7’den beri aynı arayüz sıktı artık

• biraz ikonlarda değişiklik arayüzde ufak oynamalar yaparlar inşallah uzun zamandır hep aynı arayüz sıkmaya başladı artık değişiklik olsa güzel olur aslında
  • Telefonlar için iOS isminin “iPhone OS” olabileceğine dair haberler çıkmış

• Bakalım ne çıkacak ortaya 😂

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.