Şimdi Ara

iOS & iPadOS 14 [ANA KONU] | iOS 14.8 Yayında ! (271. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.976
Cevap
88
Favori
544.075
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 269270271272273
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Mart 3. Haftası gelir tahminim.
  • fafa1236 F kullanıcısına yanıt
    20 Mart dan önce gelecek gibi durmuyor.IOS 13 yeni yazılım Mart 20 gelmişti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: spongebob35

Hey Siri dediğimde Mrt işareti mrt eşittir hat diye cevap veriyor sıkıntı nedir acaba

hiç sorma bende de aynı.. Hey Siri dediğinizde yanıt olarak, "mrt eşitlik işareti eşitlik işareti pat" diyor. Mrt eşitlik işareti pat diyor siri sesini erkek yapın düzeliyor deniliyor ama ben denedim yine olamdı sinir verici bir durum..

• savaskursun kullanıcısına yanıt
    Bende yoktu, bugün siriye seslenince, sizin başınıza gelenin benim de başıma geldiğini öğrenmiş oldum.😀
  • Sana özel reklamları gösterme izni.
  • iPhone X'i iOS 12.4.1 ile kullanıyorum. Appstore'dan birçok uygulama minimum iOS 13 istemeye başladı.

iOS 14'teki uygulama kütüphanesi ve widget olayını hiç sevmedim. Bunları bir şekilde kapatmanın yolu var mıdır? Gerçekten çok çirkin gözüküyor bence.

iOS 13'e de geçemiyoruz anladığım kadarıyla imzaları kapanmış. Ne yapsam bilemiyorum. JB yapmadan bir yolu varsa önerilerinizi bekliyorum.

• iOS 14.5 beta3 geldi.
  • Maske ile kilit açmayı kullanabilmek için saate de beta yüklemek gerekiyor mu?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: matolimehmet

iPhone X'i iOS 12.4.1 ile kullanıyorum. Appstore'dan birçok uygulama minimum iOS 13 istemeye başladı.

iOS 14'teki uygulama kütüphanesi ve widget olayını hiç sevmedim. Bunları bir şekilde kapatmanın yolu var mıdır? Gerçekten çok çirkin gözüküyor bence.

iOS 13'e de geçemiyoruz anladığım kadarıyla imzaları kapanmış. Ne yapsam bilemiyorum. JB yapmadan bir yolu varsa önerilerinizi bekliyorum.

Benim kafadansınız hocam. Hele o uygulama kütüphanesi kalabalıktan başka bir şey değil. Zaten ben aradığım uygulamayı şak diye buluyorum. Ayarlardan kapatılsa iyi olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: daniel_wellington

Maske ile kilit açmayı kullanabilmek için saate de beta yüklemek gerekiyor mu?

evet

• Angelica kullanıcısına yanıt
    Aslında ilk başta ben de ne gerek var, kalabalık yapıyor diye takılmıştım ama ne hiç karşıma çıktı kendiliğinden ne de düşündüğüm kadar rahatsız etti diyebilirim. Tek kullandığım kısmı, oyunlar klasörünü ana ekrandan kaldırdım uygulama menüsünden giriyorum zaten toplu olarak tek yerde duruyorlar. Tabi dediğiniz gibi ayarlardan kapatılması gerekiyor bence de, en başta umarım öyle olur diye düşünüyordum.
  • A.R.E.S. kullanıcısına yanıt
    beta2’de takvim çalışmaz hale gelmişti
    beta3 tam zamanında geldi
  • ios 12.3 sürümdeyim direk ios 14.4 kurmak istemiyorum.Yavaş yavaş sürüm yükseltebiliyor muyuz ? bu konuda acemiyim daha..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-41A94D448 -- 4 Mart 2021; 19:15:29 >
  • Öyle bir şey yok. Direk iOS 14 geçebilirsiniz.
  • Ancak imzası açık olan sürümlere yükseltebilirsiniz. Şuan sadece 14.4 açık. Yükseltince yeniden 12.3 e dönemezsiniz bunu göz önünde bulundurun
  • Şuan imzaların açık olduğu tek version IOS 14.4 dür.Yani 12.3 güncelleme yaparsanız 14.4 yükselir.Apple de ara versiyonların imzalanıp onaylaması yok.En son version açık.Sonra keşke 12.3 kalsaydım geri dönme şansınız kalmaz.14.4 yolunuza devam edersiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi QRocKfire -- 5 Mart 2021; 23:2:24 >
  • Teşekkürler cevaplar için

• iphone 7 kullanicilari ios 14.4 den memnun mu? 12.4.1 deyim, ios 15 oncesi bir sekilde gecis yapmak gerekiyor diye dusunuyorum. bu konuda kararsizim 12.4.1 den 14.4 e gecmeli mi ? yoksa 14.5 veya sonraki surumleri beklemek daha mi iyidir? (genel performans ve memnuniyet acisindan)

• Wilshire W kullanıcısına yanıt
    iOS 14.5 bekleyip güncelleme yapabilirsiniz.
  • 
Sayfa: önceki 269270271272273
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.