Şimdi Ara

iOS & iPadOS 14 [ANA KONU] | iOS 14.8 Yayında ! (236. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.976
Cevap
88
Favori
544.047
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 234235236237238
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam sizdedemi beklemede sarj azalma problemi var .? Test ettikten sonra paylasirmisiniz. 13.7 den 14 e gectikten sonra beklemede saatte %10 sarj yiyor insallah duzelmistir 14.3 ile
  • Ayni sorundan muzdaribim cozum bulabildinizmi acaba?
  • Çok önemli bir bilgi: Yeni sürümde Siri hayvan sesleri çıkarabiliyor. Siri’ye inek sesi çıkar diyin sığır sesi çıkarsın.
  • fed.61 F kullanıcısına yanıt
    Valla şimdilik extreme bi durum yok reis gözlemleyecem burdan paylaşacam.
  • Cihazı dfu dan sıfırlayınca bölge dil ekranı gelmeden quick start ekranı geliyor ingilizce arkadaşlar bölge dil seçemiyorum ?

• usame_kaya U kullanıcısına yanıt
    Sonradan değişiyon
  • Arkadaşlar iphone 8de 13.6dayım 14.3e dfu mod ile geçmek istiyorum internetten bakındım ama kafam karıştı yardımcı olabilir misiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • zerenerhan Z kullanıcısına yanıt

Herkeste mi böyle hocam ? Çünkü ingilizce kurulumda wallet news felan kuruyor gereksiz baştan ayarlamanın bi yolu yok mudur acaba ?

• kuruyorum umarım şarjın çok hızlı erimesi problemi bitmiştir. Gerçi benim pil sağlığım %71'de ama eskiden daha yavaş biterdi.

• zerenerhan Z kullanıcısına yanıt

Hocam yükleme tamamlanınca 10 saniyelik bi sayaç çıkıyor itunes e bağlı tutun diye sayaç biter bitmez çıkardım sorunum çözüldü .

• XanthiN kullanıcısına yanıt
    Batarya değiş hocam pil bayağı mahvolmuş
  • bilgennyk kullanıcısına yanıt

İyice ölsün öyle değiştireceğim. Şimdilik idare ediyor, hep evde olduğum için de problem değil.

• apple müzikte apple'ın hazırladığı listeye giriyorum. atıyor. iOS & iPadOS 14 [ANA KONU] | iOS 14.8 Yayında ! 

• Telefonu yeniden başlatıp tekrardan denerseniz düzelmesi gerekiyor bende de aynen böyle olmuştu.

• Arkadaşlar iki gecedir telefon 8 saat beklemede %20-25 şarj yiyor güncellemeden sonra tel iphone 12
    14.3 yaptıktan sonra böyle oldu ilk zamanlar %2-3 anca gidiyordu. Ne yapmam lazım ?

• Pil harcaması musluktan akan su gibi maşallah

• bende touch id ile ilk açılış dışında bir sıkıntı yok pil performansı da değişmedi harbiden bu teknoloji şans işi 7+ cihaz

• usame_kaya U kullanıcısına yanıt
    Valla bende böyle oldu da problem degil ya düzeliyor işte
  • vurucumuhammet V kullanıcısına yanıt
    Nasıl yardımcı olalım
  • Beyler geceden sabaha 9 saatte düşük güç moduna aldığım ip8 plus cihazım %4 pil tüketmiş. Ekran görüntülerini ekliyorum. Pil sağlığım 79. Dün dfu mod ile 13.7 den 14.3 e geçtim.

iOS & iPadOS 14 [ANA KONU] | iOS 14.8 Yayında !

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zerenerhan -- 16 Aralık 2020; 11:0:43 >

• 
Sayfa: önceki 234235236237238
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.