Şimdi Ara

iOS & iPadOS 14 [ANA KONU] | iOS 14.8 Yayında ! (235. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.976
Cevap
88
Favori
544.080
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 233234235236237
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ipad pro 11” kullananlar 14.3 konusunda ne dersiniz yükleyelim mi ? 14.2 den pişman oldum pil konusunda ve widgetlardaki sıkıntılar konusunda.Kutudan 14.0.1 ile çıkmıştı ne güzel...

• Sonklavyebükücü kullanıcısına yanıt
    Sadece son 2 haftadır akşamları 2 el falan pubg oynuyor ama onun haricinde normal sosyal medya, whatsapp falan. Pubg çok sıkıntı yaratıyor ama 2 haftada bu çok anormal geldi. Konum, Bluetooth falan her şey bende açık, abimde Bluetooth kapalı sürekli diğerleri sürekli açık ve ekstra hem hücresel hem wifi sürekli açık. Ben sadece hangisi lazımsa onu açarım. Valla patır patır düşmesi korkuttu. Tabi bu %1-2 bir şey değil ama keşke hep %100 kalsa 😁
    Abimde yeni pro 11 var ve ekranı falan 60 hz yaptım ben en son. Çok çok kötüydü hemen bitiyordu ama daha geçiş yapmadı ben de kullanmadım daha ama 14.2'den daha iyi olur diye düşünüyorum. İphone 11'de iyi sonuç aldım ilk günden.
  • manesnuc kullanıcısına yanıt

60hz yapabiliyor muyuz hocam aynı cihazı kullanıyorum sabit 120 diye hatırlıyorum sanki.

iOS & iPadOS 14 [ANA KONU] | iOS 14.8 Yayında !

Evet hocam şu Kare Hızını Sınırladan yapılıyor. iOS 14.3 gayet iyi bu arada pro’da. Kendini öyle hissettiriyor en azından.

• Yeni sürümde pil konusuna çare olamamış maalesef. Artık kasıt arıyorum.

• hocam muhteşemsiniz ya çok teşekkür ederim bilmiyordum hiç gerçekten

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Rica ederim. Pile ne kadar katkı sağlıyor acaba? Ben 120HZ'den vazgeçemem sanırım:)
  • İp8 plus 13.7 den bugün dfu mod ile 14.3 e geçtim arkadaşlar telefon akıyor diyebilirim benim hoşuma gitti. Kullanım ve şarjla alakalı yakın zamanda bilgi verecem. Pil yüzdem 79 idi değişmedi. Bu akşam güç moduna alıp yatacam sabaha kadarki süreçte kaç düşüş olmuş onu sabah yazarım.
  • zerenerhan Z kullanıcısına yanıt
    Olacaktır
  • Dün uçan cihazlar inişe geçmedi mi daha?
  • iphone 8 için 14.3 battery sonuçları ios 13den daha iyi skor veriyor hatta ios 13.3.1den bile iyi inşallah öyle olur

• 14.1'den geçilir mi 7 plus ile?
  • TheBlondie kullanıcısına yanıt
    Dur daha bugün yükledim biraz uçsun 😂
    Güncelleme sonrası ilk açılış ve arayüzde dolaşmanın verdiği keyif herhalde kutu açılışıyla yarışır. :))
    Hislerime tercüman oldun hocam o kutuyu ilk açtığım güne gitmedim desem yalan olur 😂 ama cidden akıyor ya iyi gidiyor ses etme keyfim yerinde 😎😎
    Haha:)) Valla bu da şans işi artık. Umarım keyfin bozulmaz böyle devam eder uzun süre.
    İnş inş tam isabet vurmuşuzdur umarım bu versiyonu
  • Beklemedeki sarj azalma sorunu duzelmismi acaba?
  • Beklemedeki sarj azalma sorunu duzelmismi acaba?
  • 
Sayfa: önceki 233234235236237
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.