Şimdi Ara

iOS & iPadOS 14 [ANA KONU] | iOS 14.8 Yayında ! (234. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.976
Cevap
88
Favori
544.077
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 232233234235236
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    İtunes ile geri yükle butonuna tıkla direk o indirir.
  • Mhmmt4991 kullanıcısına yanıt
    Ben 5ghz bandında sorunsuz bağlanıyorum ve hatta hiç kopma yaşamıyorum.
  • Memnunsan kullanmaya devam et, bunda yapamayip yeni telefonda yapacagin ne var oyle dusun :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Teşekkürler
  • freedom77 F kullanıcısına yanıt
    Biraz önce girebildim öncesinde neden girmedi bilmiyorum.
  • techno.33 kullanıcısına yanıt
    zaten vardı
  • Müzik dinlerken otomatik ses kısma olayını nasıl kapatabiliriz?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ~Lion King~ kullanıcısına yanıt
    Kapanmıyor diyordu bazı arkadaşlar sanırım.
  • 14.3 gayet akıcı olmuş bence iPhone 11 ile
  • ~Lion King~ kullanıcısına yanıt
    Ben kapatamadım nereden kapanıyorsa.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ofulanbe

ben de 11 ile 13.7 de bekliyorum
    şarj deneyimini bekliyorum

14.2 ye göre iyi şimdilik. 13.7 ye göre iyi mi birkaç güne anlaşılır.

• quote:

Orijinalden alıntı: MikeFinger

Ben kapatamadım nereden kapanıyorsa.

kapanmıyor.

Kim diyor hocam onu, aşağıdaki ayar değil mi :)

iOS & iPadOS 14 [ANA KONU] | iOS 14.8 Yayında !
  • quote:

Orijinalden alıntı: ChiefOfficer

Kim diyor hocam onu, aşağıdaki ayar değil mi :)

değil. işe yaramıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi neyseneya -- 15 Aralık 2020; 19:30:27 >
  • ChiefOfficer kullanıcısına yanıt
    Yine de kısıyor sesi sanırım.
  • FenderS kullanıcısına yanıt
    Ben yardımcı olmaya çalışayım:

1-icloud’a manuel yedek alabilirsiniz. Bunun haricinde telefon şarja takılı iken wifi’ye bağlı ve kilit ekranına geçtiğinde yani telefon boşta olduğunda otomatik yedek alıyor (tabi icloud yedekleme butonu aktifte olması lazım) En son alınan yedek, tarih ve saat olarak zaten o ekranda görünüyor. Ayrıca yedeklemeden sonra icloud/saklama alanını yönet bölümünde whatsaap yedek boyutunu kontrol edebilirsin.

2. nci sorun hakkında bir bilgim yok. Bilenler cevaplarsa daha iyi olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bilvolk -- 15 Aralık 2020; 19:45:30 >
  • 6s kullanıyorum. İOS 14.2 sonrası telefonun sesi kendiliğinden kısılıyordu. Arama geliyor açıyorum konuşma bittiğinde bir bakıyorum ses kendiliğinden kısılıyor en alta geliyor. 14.3 dede aynı sorun devam ediyor iOS & iPadOS 14 [ANA KONU] | iOS 14.8 Yayında ! 

• Normalde işten eve %40-45-50 ile gelirdim bugün saat 6 gibi eve geldiğimde %60'taydı. Şuan %53 ve benim için gayet belirgin bir pil avantajı oluşturdu. Akşam çıkmadan takardım yine %60 olsun diye ama gerek kalmadı valla. İos 13'te böyle olmamıştı mesela. Bakalım bir iki gün daha nasıl bir sonuç verecek.
  • Şöyle bir durum başına gelen oldu mu hiç. Abim ve ben haziran başında iphone 11 aldık ve normal kutudan çıkan şarj aleti ile şarj ediyoruz. Ben bazen kablosuz olarak biraz daha hızlı şarj ediyorum hatta akşam dışarıya çıkmadan tekrar şarj ediyorum %10-15 civarı ama abim bir kere şarja takıyordu. Geçen hafta başında abimin batarya sağlığı %99 oldu, bir hafta sonra yani bu hafta başında %98 oldu. Tamam sağlığın düşmesi normal ama ben daha fazla şarj deşarj yaparken daha az şarj eden abimin batarya sağlığı erken düştü gibi oldu. Çok enteresan geldi durum.
  • manesnuc kullanıcısına yanıt

sadece cycle ile ilgili bir durum değil bu eğer abiniz cihaz soğumadan şarja takıyorsa , veya cihaz şarjdayken bluetooth wifi konum gibi servisler arkada sürekli çalışıyorsa pil şarj olurken fazladan ısınır , pilin en büyük düşmanı cycle dan çok ısıdır aslında.Kullanan kişi cihazı yüksek ısıda kullanıyorsa bunlar yaşanabilir , yüzde 0a kadar indiriyorsa şarjı bu da zararlı.4 ay boyunca hatta 5 de olabilir tam hatırlamıyorum iphone 7nin pil yüzdesini yüzde yüzde sabitlemiştim , ki bataryası daha küçük olduğu için 11 gibi cihazlara göre pil yüzdesinin mantıken daha hızlı düşmesi gerekiyor.Mesela 11 pro maxin yüzde 2 si , 7 nin yüzde 4ü batarya olarak (3600mah vs 1800 mah) sayılar yanlış olabilir ama umarım anlatabildim.

• 
Sayfa: önceki 232233234235236
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.