Şimdi Ara

iOS & iPadOS 14 [ANA KONU] | iOS 14.8 Yayında ! (211. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.976
Cevap
88
Favori
544.080
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 209210211212213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yani çok olacağını zannetmiyorum. Bunlar daha çok grafik detaylarını kapatıp, sistemi rahatlatan detaylar. Bir de animasyonları sevmeyenler kapatıyodu. Ama pil performansına belki cihaz modeline göre ufacık bir etkisi vardır ama ufacık yani.
  • Cone kullanıcısına yanıt
    Oluyor tabi ki
  • Merhaba, 6s için nasıl jailbreak yapabilirim? Samsung için çok root yaptım. Arkadaşımın telini yapacağım.

• Bugün bir beta ya da ara sürüm gelme ihtimali yüksek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mhmmt4991

iCloud yedeği kullanırsan sıfır kurulum yapsan da fotoğrafların gelir.

peki icloud'a sadece fotoları yedeklesem, yedekten geri çektikten sonra icloud foto yedeğini kapatıp iclouddan fotoları silsem telefonda sıkıntı çıkar mı? bir de icloud 5gb çok az kalıyor ona alan satın almak lazım.

geçen bi uygulama gördüm imazing diye kırık hali de var denemedim ama onda da itunes gibi backup alma var ve seçmeli geri yükleme var yazıyor. deneyeceğim en kısa zamanda

• colaker kullanıcısına yanıt
    Sonuçta yedeğinizi kuracaksınzı ama dediğiniz yöntem ile cloud'u temizleyebilirsiniz. Telefonda eğer yerel olarak tutuluyorsa yani cloud yedeğini internet varken gösterme seçeneği kapalıysa ve yedekler indikten sonra silerseniz cloud yedeklerini, cloud için boş alan oluşturup fotoğraflarınızı saklayabilirsiniz telefonda. Google fotoğraflar şuan daha fazla alan sunuyor yedekleme için. Hatta yanlış hatırlamıyorsam haziran 2021 yılına kadar yedekleme şeklini orijinal değilde yüksek kalite ile işlenip yedeklenmesini seçerseniz saklama alanınızdan harcamıyor. Ama hazirandan sonra artık bu ücretsiz yedeklemeyi kaldırıp sanırım 15 gb gibi bir alan kullanmana izin veriyor. Ama yedekleme işlemi uygulamayı açıkca gerçekleşiyor, tek dezavantajı bu. Ben uzun zamandır android kullanmaya başladığımdan beri kullanıyorum google fotoğraflar'ı.
  • Telefon ekranı dönerken bazen kafayı yiyor donup kalıyor yazılar birbirine giriyor güncellemeden sonra oldu var mı yaşayan başka ?

iOS & iPadOS 14 [ANA KONU] | iOS 14.8 Yayında !

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bedava eq ayarı yapabileceğim app kullanan var mı?

• Black Hawk. kullanıcısına yanıt
    evet 2 gün önce twitterda bana da olmuştu. twitterda sanmıştım sorun
  • Bu wifi sorununun çözümünü bulabilen varmıdır?

Bir sendedir kullandığım 11Pro max , pro ve düz 11 lerin hepside wifi ye bağlı iken bazen kendi kendine hücresel bağlantıya geçiyor ve ayarlardan kontrol ettiğimde bağlı göstermesine rağmen sağ üstte hicreselden kullanım yapıyor

iOS & iPadOS 14 [ANA KONU] | iOS 14.8 Yayında !
  • caglar_kilic kullanıcısına yanıt
    Aynen. Superboxlar sorunlu bendede bağlanıyor kopuyor. Bağlı görünüyor internet yok. Wifi bozuldu beta 2 ile
  • Merhabalar, arkadaşımda iphone xr var. Ekran şifresini hatırlamıyor, ancak içindeki icloudu falan biliyoruz. İtunes'e bağlayıp geri yükle seçeneği ile denedim ama telefon sıfırlanmadı, yine ekran şifresi istiyor. Bu sorunu nasıl çözeriz?

• first9 kullanıcısına yanıt
    Telefonu kapatıp dfu moda alın ve o şekilde pc üzerinden resetleyin.
  • first9 kullanıcısına yanıt
    itunes üzerinden restore yapman gerek
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kahya Yahya

Telefonu kapatıp dfu moda alın ve o şekilde pc üzerinden resetleyin.

Hocam internete yazana göre dfu mod almayı deniyorum ama olmuyor. Çok denemeden dolayı şu an iphone is disabled diyor 1 saat. Bundan dolayı mıdır

• Bu 14.3 ne zaman gelir? Wi-Fi sorunu telefondan soğuttu bıktım vallahi artık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kasva

Bu 14.3 ne zaman gelir? Wi-Fi sorunu telefondan soğuttu bıktım vallahi artık.
    Yukarıda yazdığım şekilde bir sorun mu yaşıyorsunuz?
  • caglar_kilic kullanıcısına yanıt
    Hayır hocam. Benim derdim yavaşlaması. Bazen çok ağırlaşıyor hız. Sizinki gibi hücresel veriye geçtiği olmadı hiç. Ağ ayarlarını sıfırladım buraya yazdıktan sonra düzeldi gibi şimdilik.
  • Kasva kullanıcısına yanıt
    Bendede aynı sorun var . Ağ ayarlarını sıfırladım ama değişen hiçbir olmadı , umudumuz iOS 14.3 ..
  • wifi sorunu 14.3 te düzelmezse satıyorum telefonu bıktırdı resmen. nereden yükledik 14 ü.
  • 
Sayfa: önceki 209210211212213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.