Şimdi Ara

iOS & iPadOS 14 [ANA KONU] | iOS 14.8 Yayında ! (210. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.976
Cevap
88
Favori
544.050
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 208209210211212
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    hocam normal sayılır 5 yıllık telefon
  • manesnuc kullanıcısına yanıt
    bulunduğun yerde lte şebekesi belliki zayıf, bu da ekstra şarj yer
  • ios 13.7 de böyle bir problem yoktu hocam. ne olduysa guncelledigim geceden sonra oldu
  • uçak moduna alip denedim sonuc gene ayni
  • fed.61 F kullanıcısına yanıt
    hocam dfu moda al ipsw den ios 14.2 indir temiz 0 iphone olarak kur farkı göreceksin.(ben eskiden bu dfu mod olayına kızardım saçma gelirdi ama öyle değilmiş fark ediyor) iphone se 2016 kullanıyorum ios 14 ile şarjın anası ağladı ama dfu dsn kurdum ios 13 ten daha iyi gidiyor haberin olsun hocam
  • hocam dfu modu tam bilmiyorum ama itunesten temiz restore yaptim. youtubeden izleyerek. ben telefon kullanim olarak 5.5-6 saati zorluyor, orada sorun yok. tum meselem beklemede %10 gitmesi . Arkadaşımda 5s var onda bile gece 90 birakiyorsa 87-88 aliyor sabahina. sizin se 2016 beklemede sarj sorunu varmi?
    se de dfudan sonra kalmadı ortalama geceden sabaha yüzde 8 civarı gidiyor o da normal 7-8 saatte
  • ahmckr kullanıcısına yanıt
    merhaba sorunu cozdunuzmu guncelleme sonrasi bende ayni sorunu yaşıyorum
  • keske bende oyle olsa 7-8 hicbirsey degil. bende saatte gidiyor o kadar. Dfu modu not aldim yarin bi deniyeyim hocam. tesekur ettim. Başka çözüm önerisi olan varmi acaba
    👍✋
    Daha iyi gibi şuan ama gece bırakıp sabah kalktığımda yine %10’a yakın pil düşüyor. Ya benim pilde sorun vardır yada güncellemeler ile düzelir diye düşüyorum dert etmek istemiyorum bunuda.
  • Beyler bu İyileştirilmiş Pil Şarjı özelliğini kapatırken 2 seçenk çıkıyor. Kapat veya yarına kadar kapat diye. Kapat diyorum ama sürekli kendi kendine geri açılıyor. Bu da son zamanlarda başladı. Cihaz Xs max ios 14.2. Çözüm nedir ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ?
  • Bulunduğum her yerde zayıf olması imkansız. Daha önce kullandığım Samsung galaxy note 5 ya tam çekerdi ya bir çubuk az. İphone'a ilk geçtiğimden beri 1 veya 2 çubuk çekiyor genelde. İzmir konak gibi bir yerde şebekenin sürekli zayıf olma ihtimali pek yok. Hatta ekran görüntüsünü de ekliyorum. Abimde de aynı cihaz ve aynı sorun var. Evde, iş yerinde, dışarıda herhangi bir yerde hep 1-2 hadi maksimum 3 çubuk belki gördüm. He sorun oluyor mu dersen belki bataryası düşük sinyal varken hızlı tükeniyordur (ki ekran süresi olarak bana 6 saat civarı yetiyor) ama onun dışında pek sorun yaşamadım internet yavaşlığı gibi. Ama enteresan bir şey.

iOS & iPadOS 14 [ANA KONU] | iOS 14.8 Yayında !

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi manesnuc -- 26 Kasım 2020; 10:35:20 >

• Q7jk Q kullanıcısına yanıt

iOS 14.2 ile kendiliğinden düzeldi problem

• quote:

Orijinalden alıntı: Cogo PRENS

hocam dfu moda al ipsw den ios 14.2 indir temiz 0 iphone olarak kur farkı göreceksin.(ben eskiden bu dfu mod olayına kızardım saçma gelirdi ama öyle değilmiş fark ediyor) iphone se 2016 kullanıyorum ios 14 ile şarjın anası ağladı ama dfu dsn kurdum ios 13 ten daha iyi gidiyor haberin olsun hocam

dfu modla kurulum yaptıktan sonra itunes'tan yedek yüklüyor musunuz yoksa sıfırdan mı başlıyorsunuz?

ben de sıfırdan kurulum yapmak istiyorum ama yedekten yüklemeyince bu sefer fotolar pcde kalıyor telefona atamıyorum. yedeği kurarken de yedekteki hatalı dosyaları yeniden kuracak diye onu da atmak istemiyorum.

yedek aldıktan sonra seçmeli geri yükleme tarzı bişey çıkmadı gitti şu saçma cihaza

• colaker kullanıcısına yanıt
    ben sıfırdan başlıyorum
  • colaker kullanıcısına yanıt
    iCloud yedeği kullanırsan sıfır kurulum yapsan da fotoğrafların gelir.
  • Arkadaslar mrb. Ipad pro 11" (2020) kullanıyorum. Tabletin ekranini, apowermirror programi vasitasiyla sony tvye sorunsuz bir şekilde aktariyordum 2 gun oncesine kadar ki ios 13.7 yüklüydü.

Ios 14 yükleme gafletinde bulunmam sonrasında ekran yansıtmada herhangi bir sıkıntı yaşamazken zoom programı kullanımı sırasında hicbir şekilde sesi tvye aktaramiyorum. Isin kotu yani ses tabletten de gelmiyor tamamen yok oluyor. 13.7de ses ve görüntü problemsiz aktarılırken, guncelleme sonrasi böyle anlamsiz bir problemle karşılaştım. Tabletteki kayıtlı videolari oynatirken ses aktarimi oluyor fakat zoom programında sesi aktarmayı başaramadım.

Bu konuda bilgisi olan varsa yardimci olmasını rica edecegim zira kabloyla ugrasmak istemiyorum, böylesi bir cihazda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi A.J. Pacino -- 27 Kasım 2020; 19:48:21 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar merhaba, haraketi azalt ve saydamlığı azalt kısımlarını açınca sarja herhangi bir etkisi oluyor mu ?
  • 
Sayfa: önceki 208209210211212
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.