Şimdi Ara

iOS & iPadOS 14 [ANA KONU] | iOS 14.8 Yayında ! (209. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.976
Cevap
88
Favori
544.080
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 207208209210211
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bende pek olmuyor o durum arkada çok fazla uygulama varsa ya da safaride fazla ram kullanacak bir sayfaya bakıyorsam kapatıyor diğer uygulamaları.
  • 14.3 de pil nasıl?
  • Telefon dik konumdayken bir uygulamadan başka bir uygulamaya geçtiğimde bazen ekran yatay konuma geçiyo bi düzeltemediler şunu eski cihazımdada böyleydi bundada aynı
  • Mhmmt4991 kullanıcısına yanıt
    Safaride sayfayla isim bitince sekmeyi kapatıyorum. Arka plandaki tüm uygulamaları kapatip denediğimde de oluyor bazen

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • First Premolar kullanıcısına yanıt
    geçenlerde arkadaşın telefonunda da aynı sorun vardı hard reset yapınca düzeldi.

• 3 ay önce batarya değişmiştim servisten müşteri hizmetlerini aradim gökhan diye biri cikti durumu izah ettim 180 kere şarj etmişsin diyor 3 ayda 180 kere cüş dedim ya cihaz 8 plus günlük koysam o kadar etmiyor dedim saçmaladi,İos 14 sonrasi böyle oldu diyorum" Apple aciklama yapmadi ios 14 pil ile ilgili sorun olmadigini aciklama yapmadigini söyleyip durdu oturup chatleşip instgramda begeni yapmaktan haberlere bakmiyorsun dedim al şu siteleri araştir diyorum sayende yeni forum siteleri ögrendim diyor.!!!!!! Sacmaliksin apple.!!!!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mamileite kullanıcısına yanıt
    Benzer problem bende de var çözüm bulabildiniz mi?
  • Guncelleme sonrasi safaride mail parola doldururken donup kalıyor, sinir bozucu bir durum!

• diyar_21 kullanıcısına yanıt
    Bu ve benzeri bir kaç sorun ben de yaşadım ama telefonu kapatıp açtığımda düzelmişti.
  • SEHZADE63 S kullanıcısına yanıt
    Bu şarj döngüsünü bilgisayardan öğrenebiliyorsunuz. Bence bakın ve öyle tekrar iletişim kurun.
  • Q7jk Q kullanıcısına yanıt
    Ben ve abim iphone 11'i aldığımızdan beri WhatsApp'tsn mesaj attığımızda bazen iletmiyor tek tik kalıyor. İos 14 oldu hala sorun devam ediyor. Bilgisayardan sıfırlayıp yüklemeyi düşünüyorum. Sadece abim ve benim mesajlaşmamda oluyor bu sorun. İkimiz de wifi'a bağlı yan yanayız veya hücresel ile olsak bile aynı oluyor. Hep olmuyor ama bazı günler tüm gün iletmiyor. İmessage ile yazıyorum hemen iletiyor ama :(.
  • manesnuc kullanıcısına yanıt

Yok hocam duzelmiyor kapatip acmayla.

• semih54gs kullanıcısına yanıt
    14.3 gelince yapacagım, teşekkürler

• First Premolar kullanıcısına yanıt
    Hocam bu biraz da ram'in artık yetersiz kalmasından kaynaklanıyor. Sanırım 2 gb ram var ve ios 14 ile widget gibi detaylar ram kullanımını arttırıyor haliyle. Ayrıca iphone 6s için son sürüm ios 14 olduğundan sistem normal olarak bazı noktalarda yetersiz kalıyor olabilir. Güncel cihazlar 3-4-6 gb ram kullanıyor ve Apple zaten sürekli ram arttırımına gitmediği için güncel cihazlara göre tasarlanıyor işletim sistemi. Mesela iphone 6s, 6s plus ve iphone 7 2 gb ram iken iphone 7 plus 3 gb ram'e sahip. Sizin cihazınız normalden 1 sürüm fazla güncelleme aldı aslında. Ama ileride çözerler bence az da olsa umarım.
    Widget kullanmıyorum, arka planda 5-6 uygulama varken de yapıyor, bilmiyorum artık. Umarım düzelir

• diyar_21 kullanıcısına yanıt
    Sıfırlamayı deneyin DFU ile bilgisayardan. Ben öyle yapıcam 14.3'te hala bazı sorunlarım düzelmezse.
    Benim whatsapp ta bir sıkıntı olmadı ama uygulamalarda falan cok yavaş açıyor sürekli 3G full çekerken birden LTE tek dişe düşüyor gidip geliyor
  • Q7jk Q kullanıcısına yanıt
    Aynen bende de LTE genelde düşük çekiyor. Uçak moduna alıyorum 1-2 saniye, düzeliyor sonra ama tekrar düşüyor 1-2 çubuğa.

Aynen ya bende de bu sekilde oluyor...

• Bir tek benmi bu ios14 ten memnun değilim. Telefon 6s ve 13.7 e güncellendiğim geceden beri telefon beklemede sarj yiyor. saatte %10 a yakin sarj gidiyor. wifi mobil veri konum kapali ve telefon ucak modunda olmasina rağmen. Temiz restore yaptim olmadi , hard reset attim olmadi. batarya bile değiştim. Gece 80 sarjla birakiyom 6 saat sonra 20 e düşmüş şarj? yokmudur çözümü veya basina gelen baskasi varmi?
  • 
Sayfa: önceki 207208209210211
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.