Şimdi Ara

iOS & iPadOS 14 [ANA KONU] | iOS 14.8 Yayında ! (207. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.976
Cevap
88
Favori
544.078
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 205206207208209
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    İtınes ile baştan kur bence ama 14.3 gelince onu kur. Wifiden yapma. Güncelleme öncesi tüm foto video pc ye al. Tlf içerik ve ayarları sıfırla ve ardından yeni sürümü kur.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: neyseneya

dfu ile temiz bi kurulum yap, dene.

Alıntıları Göster

dfu ile derken nasıl olacak hocam yani pek bilmiyorum

• Acaba bu PIP modunu premium YouTube ile kullanamıyor muyuz. Sanki haberini görmüştüm ama geçen Twitch'i kullandığında PIP moduna geçti ve acayip hoşuma gitti. Sözde geldi bu mod ama kullandığım ve genel olarak kullanılan Netflix (pek lazım değil aslında) ve YouTube'da hala yok. Özellikle YouTube için gerekli bir özellik, en azından premium kullanıcılarına açabilirler. Sonuçta işletim sistemi belli ve yanlış kişilerin kullanması gibi bir durumda olmaz ama bu Google sanırım pek hevesli değil bu sisteme yenilik getirmek için.

• quote:

Orijinalden alıntı: medusacrx35

dfu ile derken nasıl olacak hocam yani pek bilmiyorum

Alıntıları Göster

google dan dfu ile temiz kurulum diye arat çok kaynak var.

• manesnuc kullanıcısına yanıt
    sebebini tam bilmiyorum ama google youtube için ios tüm platformlarda özellikle engelliyor bu PiP olayını.

• iPhone 12 için 14.2.1 çıktı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi isikayhan -- 19 Kasım 2020; 21:12:39 >
  • iphone 11 için gelen bi şey yok henüz

• neyseneya kullanıcısına yanıt
    Sadece iPhone 12 içinmiş

• manesnuc kullanıcısına yanıt
    Netflix’de PiP özelliği var hocam, daha dün kullandım. Ancak dediğiniz gibi YouTube için şart.

Hatta farklı bir konu, Split Screen özelliğinin olmadığını öğrenince çok şaşırdım. Benim için çok önemli bir işlevdi. Neden olmadığını bilen varsa bilgilendirilmek isterim.

• isikayhan kullanıcısına yanıt
    8plus görünmüyor 14.2.1

• zerenerhan Z kullanıcısına yanıt
    Çünkü sadece iPhone 12 modelleri için çıkmış

• Arkadaşlar herkese iyi günler, 14.3 beta kullananlar stabilite ve pil konusunda iyileştirmeler var mı? bilgi verir misiniz. 7 kullanicisiyim, 14.2 pek stabil değil gibi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • rcpsndkci kullanıcısına yanıt

14.3 beta 2 her yönden daha iyi hocam 14.2 de telefonum yeniden başlıyordu her şeyi denememe rağmen umarım donanımsal değildir de servis yollarını tutmam

Batarya olarak da iyi

• isikayhan kullanıcısına yanıt
    Apple ırkçılık yapmazdı artık modellere özel sürüm görecez demektir tam androidleşiyor çakallar iosun bir esprisi kalmayacak bu gidişle bu fiyatlar da iyi bahanesi olacak herkes oppoya geçer yakın gelecekte

Herhalde sadece o modelde acil çözülmesi gereken bir sorun vardı

Apple daha önceden de yeni modellere ek güncellemeler çıkartıyordu. Normal bir durum.

• iPhone 11 sürüm 14.2 memnunum

• quote:

Orijinalden alıntı: manesnuc

Acaba bu PIP modunu premium YouTube ile kullanamıyor muyuz. Sanki haberini görmüştüm ama geçen Twitch'i kullandığında PIP moduna geçti ve acayip hoşuma gitti. Sözde geldi bu mod ama kullandığım ve genel olarak kullanılan Netflix (pek lazım değil aslında) ve YouTube'da hala yok. Özellikle YouTube için gerekli bir özellik, en azından premium kullanıcılarına açabilirler. Sonuçta işletim sistemi belli ve yanlış kişilerin kullanması gibi bir durumda olmaz ama bu Google sanırım pek hevesli değil bu sisteme yenilik getirmek için.

hocam ben safari uzerinden kullaniyorum pip ozelligini youtube nin. bence kullanirsinizda bazen kapatiyo bazen pip e dusuyo denemk lazimm

• quote:

Orijinalden alıntı: bilgennyk

iPhone 11 sürüm 14.2 memnunum

Hocam merhaba, 14.2 güncellemesi bekliyor şuna telefonum i11 ve ilk Apple deneyimin. Güncelleme yapmadan önce yedek almama gerek var mı? Direkt güncelleme yapsam sorun olmaz dimi?

• 
Sayfa: önceki 205206207208209
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.