Şimdi Ara

iOS & iPadOS 14 [ANA KONU] | iOS 14.8 Yayında ! (168. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.976
Cevap
88
Favori
543.953
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 166167168169170
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Gecme sakin bekle.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Schwadorf S kullanıcısına yanıt

geçin hocam geçin memnun herkes sorunsuz pil ve performans artışı sağlanmış en büyük yenilik ve olmazsa olmazlardan widget gelmiş ve emojiler gelişmiş arama ekranı küçülmüş.. Kesin geçin kalmayın 13.6 da linç yersiniz geçin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: caferr_ferdi

Arkadaşlar merhaba. Cihazımı İos 14 e güncelledikten sonra fotoğrafın üstünde konum yazan yer kayboldu. Konum açık olduğu halde sadece gün yazıyor. Sizdede bu şekildemi. Yoksa benzer mi ?

Not: Güncellemeden önce çekilenlerde hala yazıyor, güncelledikten sonra çektiklerimde yazmıyor artık.
    Hocam sorunu çözdünüz mü

• 13.7 6s plus 16gb kullanıyorum. Güncellemeli miyim sizce ?

• quote:

Orijinalden alıntı: CJ11

13.7 6s plus 16gb kullanıyorum. Güncellemeli miyim sizce ?

şimdilik geçme. sana bi artısı olmaz.

• Arkadaşlar acil güncelleme lazım çok hata var elinde olan geçmesin. Bende de kilidi açtığımda bazı zamanlar fps kaybı oluyor bildiğin 2 sn falan kasıyor telefon sonra düzeliyor. Telefonum ip7 güncellemeden sonra böyle oldu.

• quote:

Orijinalden alıntı: -Coffee-

Arkadaşlar acil güncelleme lazım çok hata var elinde olan geçmesin. Bende de kilidi açtığımda bazı zamanlar fps kaybı oluyor bildiğin 2 sn falan kasıyor telefon sonra düzeliyor. Telefonum ip7 güncellemeden sonra böyle oldu.

aaaaaa hocam yenilik karşıtı tutum izlemeyi bırakın artık iOS & iPadOS 14 [ANA KONU] | iOS 14.8 Yayında ! 

• Kanımca bu cumartesi iOS 14.2 için son beta yayınlanır 13’ünde “Apple Event”tan sonra da 14.2 tam sürüm gelir.

Ya da 13’ünde direkt 14.1 ya da 14.0.2 gelir.

Ama ilk olasılık daha olası gibi. :))

• -Coffee- kullanıcısına yanıt
    O hata iOS 13’ün ortalarından beri var yalnız

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çözemedim,hala aynı sorun devam ediyor. ama daha nadir oluyo. dun yine yurtdısından arayan arkadasım diye actım ingilizce konusuyorum, bi baktım babam ne diyosun diyoriOS & iPadOS 14 [ANA KONU] | iOS 14.8 Yayında ! 

• quote:

Orijinalden alıntı: DARKKNIGHT54

İos 14.0.1 iphone 7 arka kamera yüksek ışıkta odaklayamıyor titreme yapıyor. Donanımsal bir arızamı acaba yeni başladı.

ios 14 değilmiş arkadaşlar sebebi. Yere düşmeden kaynaklıymış. Sabahları bi çalıyor komidinden almaya çalışırken parkeye düşüyor. 3 yıl sonra dayanamadı herhalde garibim. Kamera değişcek. Telefonunuzu düşürmeyin. iOS & iPadOS 14 [ANA KONU] | iOS 14.8 Yayında ! 

• Şuna bakın;

iOS & iPadOS 14 [ANA KONU] | iOS 14.8 Yayında !

Türkiye'de şu an %8 pazar payına ulaşabilmiş İOS 14 ancak. Az bir şey bence eskiden coşardı bu oranlar her yeni sürümde. 5S ve 6 sahiplerinin de ne kadar yoğun olduğunu ve ülkemizin ne kadar büyük bir vergi cehennemi olduğunu anlıyorum bu tablodan dostlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: MikeFinger

Şuna bakın;

Türkiye'de şu an %8 pazar payına ulaşabilmiş İOS 14 ancak. Az bir şey bence eskiden coşardı bu oranlar her yeni sürümde. 5S ve 6 sahiplerinin de ne kadar yoğun olduğunu ve ülkemizin ne kadar büyük bir vergi cehennemi olduğunu anlıyorum bu tablodan dostlar.

İos 14 e %8.5 umuz geçmiş. Sadece bunu çıkarabildim

Bulunduğumuz aya göre önceki yıllara göre azalmışmı oran yani ben hiç bilmiyorum okadar detay.

Zaten 2020 de neyin istatiğini tutsan elinde kalıyor herkes herşeye bir bahane buluyor bazıları covidden. Dünyadaki bir krizde bizi etkilemese bi gün gerçekten. Süperadam ın dediği gibi teğet geçse keşke.

• jesus_78 J kullanıcısına yanıt

Yok hocam olmadı. Arkadaşımın telefonundada aynı sorun var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi caferr_ferdi -- 10 Ekim 2020; 6:42:39 >
  • Tabloya gerek kalmıyor anlamak icin iliklerimize kadar işledi vergiler hocam. :)

• Widget olarak kullanabilecegimiz yararli uygulama onerisi olan var midir

• caferr_ferdi kullanıcısına yanıt
    İnşallah bir sonraki güncellemede düzelir artık hocam

• Bağa mı didin? kullanıcısına yanıt

Widget Wizard kullaniyorum takvim uyku vs bir suru ozelligi var.

• Bugün bir beta ya da ara güncelleme bekliyorum. Çoğunlukla beta.

• 
Sayfa: önceki 166167168169170
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.