Şimdi Ara

iOS & iPadOS 14 [ANA KONU] | iOS 14.8 Yayında ! (164. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.976
Cevap
88
Favori
544.080
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 162163164165166
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    3.1.3 e yapmistim ilk eyy gidi gunler dedigin gibi. Turkce kaynak yok itunes ingilizce google ceviri yok. Ne çile çekmiştik be. Jailbreak yaparsin bir tweak bozar sistemi surekli resping atar haydaa tekrar sifirdan basla gunler aylar ugrasirdim walla zevkliydi. Daha icloud yok iphone a sim karttan rehberi aktar sonra mesela birsuru kisi kaydet. Jailbreak bozsun sistemi sifirdan kur rehber yeni kisiler gitsin. Ne cektim be daha neler neler. 😂😂

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi crepeer39 -- 2 Ekim 2020; 1:13:30 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Açılmıyor beklemek gerekiyor bazen beklesen bile iki kere dokunuyorsun

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • semih54gs kullanıcısına yanıt
    Tesekkur ederim. Demekki genel bir sorun. 14.2 beta 2 de de ayni sorun devam ediyor.

• watchos 7 için ios 14 şart mı hocam watch se almak geçiyordu aklımdan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • MertayKardes kullanıcısına yanıt
    Telefon son surum olmadan saate yeni guncelleme gozukmez. Apple çakaldir boyle seyleri atlamaz. 😂

• Bende video cekmeyi bile dusundum gercekten cok sinir bozucu, uygulamadan cikarken animasyon bitmeden acabiliyorsun hizlica ama klasor tamamen acilacakki tiklayasin..
  • https://www.mynet.com/ios-14-0-1-pabucunu-dama-atti-apple-ios-14-u-imzalamayi-birakti-110106607699

Yav sanırsın İOS 15 çıkmışta haber yapmışlar. İOS 14 yolun sonuna geldi ne ya. Yolun sonuna geldiyse nasıl kullanıyoruz hala kardeşim? iOS & iPadOS 14 [ANA KONU] | iOS 14.8 Yayında ! 

• quote:

Orijinalden alıntı: me_kar

Arkadaşlar dün telefonumu Eskişehir Apple servisine gönderdim. Bugün mesaj atmışlar. Gerekli testler yapıldı. Sonuç alınamadı. Telefonunuzu Apple merkeze gönderdik diye. Acaba telefonumu değiştirirlermi?

Alıntıları Göster

Arkadaşlar bugün Apple’dan mail göndermişler. Telefon değişim olacakmış. Acaba yeni telefonu kaç gün içerisinde gönderiyorlar? Telefonu değişim olan arkadaşlar bilgilendirebilirse sevinirim

• quote:

Orijinalden alıntı: me_kar

Arkadaşlar bugün Apple’dan mail göndermişler. Telefon değişim olacakmış. Acaba yeni telefonu kaç gün içerisinde gönderiyorlar? Telefonu değişim olan arkadaşlar bilgilendirebilirse sevinirim

Alıntıları Göster

1 hafta veya 15 gün sürer msj gelir veya ararlar sizi

• SEHZADE63 S kullanıcısına yanıt

Teşekkür ederim

• Mynet ilk zamanlar efsaneydi ama sonra satıldı mi ne oldu bilmiyorum bir anda bozuldu.

• quote:

Orijinalden alıntı: MikeFinger

https://www.mynet.com/ios-14-0-1-pabucunu-dama-atti-apple-ios-14-u-imzalamayi-birakti-110106607699

Yav sanırsın İOS 15 çıkmışta haber yapmışlar. İOS 14 yolun sonuna geldi ne ya. Yolun sonuna geldiyse nasıl kullanıyoruz hala kardeşim?  

Bunlar adamı okumadan soğutur. Zaten okuma alışkanlığına uzak bir milletiz. İyice içine ettiler.

• IOS14 ile kablosuz carplay desteği geldi mi? Gelmişse kullanan var mı? Nasıl ve hangi araçta kullandığını yazabilir mi?

• bu 14.2 beta da beta 6-7 ye kadar gider mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: neyseneya

bu 14.2 beta da beta 6-7 ye kadar gider mi?

en fazla bi beta daha gelir benim tahminim 13 ekimde gelir tam sürüm

• quote:

Orijinalden alıntı: SEİCO

en fazla bi beta daha gelir benim tahminim 13 ekimde gelir tam sürüm

Alıntıları Göster

iOS & iPadOS 14 [ANA KONU] | iOS 14.8 Yayında ! 

• Apple, yeni güncellemesiyle birlikte iPhone pil ömrünün ciddi şekilde düştüğünü kabul etti
    https://www.bundle.app/app

• Cem300 kullanıcısına yanıt
    Her sene aynı muhabbet şaşmaz hiç. Ocak- Şubat’a kadar süründürür sonra toparlamaya başlar Apple.

• 
Sayfa: önceki 162163164165166
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.