Şimdi Ara

iOS & iPadOS 14 [ANA KONU] | iOS 14.8 Yayında ! (148. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.976
Cevap
88
Favori
544.074
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 146147148149150
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben o güncellemeyi yükleyemessem kafayı yerim ben düzenli bi şekilde kuruyorum ama bu sefer gelmeyeceği tuttu 😡

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Böyle devam ederse note 20 ultraya geçicem en azından dakik bi şekilde güncelleme veriyodu note 10 plustayken

• quote:

Orijinalden alıntı: _turbo_

Düsük güc Modu Pil %20 nin altina düsmeden pek bir ise yaramiyor.
    Etki eder hocam, etmez mi...
  • iOS 14.2 Public Beta nasıl yüklenir?

Adım: iPhone’unuz üzerinden buradaki linke tıkladıktan sonra; Sign In bölümünden Apple ID’niz ile giriş yapın.
    Adım: Giriş yaptıktan sonra sağ üst köşede yer alan Enroll Your Devices seçeneğine tıklayın.
    Adım: Enroll Your Devices ekranında “Download Profile” seçeneği bulunuyor. Bu seçeneğe tıklayın ve profili iPhone veya iPad’inize yükleyin. Profil yüklendikten sonra cihaz kapanıp açılacaktır.
    Adım: Cihaz açıldıktan sonra Ayarlar>Genel>Yazılım Güncelleme bölümünden iOS 14’ün herkese açık sürümünü OTA üzerinden yükleyebilirsiniz.

Bunu milyon kere yaptım hala yok

• iOS 14.2 beta 1 14.0 dan daha iyi pil ömrü veriyor diyorlar valla çılgınlık yapıp 13.5 i bırakıp 14.2 beta 1 e geçesim var cihaz i7 ne diyorsunuz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yasinbjk1903 kullanıcısına yanıt
    Hocam Apple XR ve 11 cihazlara 14.2 beta sürümünü vermedi. Hatta bununla ilgili açıklama da yapıldı. Beta sonraki günlerde verilecek ya da beta 2 ile birlikte verilecek diye. Apple afaki durumlar olmadığı sürece böyle bir şey yapmaz. Bi uyumsuzluk ya da bi sorun var demek ki bu iki cihazla ilgili.
    Bunu yukarıda başka bi arkadaş da belirtti burada ama görmediniz sanırım. İstediğiniz kadar profil yükleyin, güncelleme verilmemiş bir cihaza nasıl güncelleme gelmesini bekliyorsunuz. Ayrıca güncelleme konusunda Apple ile Samsung karşılaştırmanız da komik olmuş biraz.

• Theonorm kullanıcısına yanıt
    iOS 14 yenilikleri olmazsa olmaz demiyorsan kalman gereken bir sürüm 13.3.1 en azından pil anlamında çok 13’ün en iyisiydi.

• Güncelleme gelir mi bugün? 14.1 ya da 14.0.1 :)))

• quote:

Orijinalden alıntı: w00t.

Hocam Apple XR ve 11 cihazlara 14.2 beta sürümünü vermedi. Hatta bununla ilgili açıklama da yapıldı. Beta sonraki günlerde verilecek ya da beta 2 ile birlikte verilecek diye. Apple afaki durumlar olmadığı sürece böyle bir şey yapmaz. Bi uyumsuzluk ya da bi sorun var demek ki bu iki cihazla ilgili.
    Bunu yukarıda başka bi arkadaş da belirtti burada ama görmediniz sanırım. İstediğiniz kadar profil yükleyin, güncelleme verilmemiş bir cihaza nasıl güncelleme gelmesini bekliyorsunuz. Ayrıca güncelleme konusunda Apple ile Samsung karşılaştırmanız da komik olmuş biraz.
    Vardır mutlaka hocam ben xr kullanıyorum 14.0 bile sorunlu. Kasım kasım kasılıyor. Isınıyor neler neler. Ben 7, 7 plus kullandım böyle bir sorun hiç bir sürümde yaşamadım.

• Yazi seçme işi iskence olmus 14 de

• Hocam XR nasıl kasıyor ya. İPhone 6S kasar anlarım XR nasıl kasmayı becermiş. Apple yazılım işini bozmuş demektir XR kasmaya başladıysa. 10 sürüm önce de (İOS 4) 3G'ler kasıyordu saçma bir şekilde 2 yıllık cihaz kasıyordu onun gibi bir şey mi bu?
  • 14.1 i yeni iPhone’lar ile verirler diye düşünüyorum ama bakalım ne yapacaklar. :)

• Xr nasıl beceriyor kasmayı yahu kötü olmuş.

• iPhone 11 pro kullanıyorum. İos 14 çıktığı gün yükledim. İos 13e göre bariz hızlı. Onun dışında şarj açısından da 1 yık daha iyi. İos 13te bazen ısınıyordu, 14 ile hiç olmadı neredeyse. 11 prosu olup da pusuya yatmış arkadaşlara tavsiye ederim.

• Mhmmt4991 kullanıcısına yanıt
    14.2 betayı salarlar diye düşünüyorum ben. Genelde 13.7 önceki sürüm imzalarının kapanması yeni sürümün habercisi olurdu.

• Cihazı şarjdayken kapatıp açan oldu mu? Şarjı %14 yükseliyor geri saniyesinde düşüyor garip bir hata var 🤦‍♂️ Bugün Apple bildirdim 2 aydır yaşadığım bir sorunuda sonunda yazılım olarak düzeltilecek olarak kabul ettiler 😆

• Simdi yeni sürüm yayınlandıktan çok kısa süre sonra kapatıyorlar imzaları beklemiyorlar yeni sürümü.

• Mhmmt4991 kullanıcısına yanıt
    Bu sene JB ve sürüm hataları bakımından hareketli geçti. Sonuçta Apple yavaş da olsa olumlu ya da olumsuz değişiyor. :)
  • Aynen Apple cook değişti

• eraya44 E kullanıcısına yanıt
    Aynen denk geldim :)

• 
Sayfa: önceki 146147148149150
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.