Şimdi Ara

iOS - iPadOS 13 [ANA KONU] - FİNAL 13.7 (156. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.459
Cevap
65
Favori
582.955
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 154155156157158
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar iPad Air 3 te 13•1•2 indirmeme rağmen hakkında bölümünde yazılım sürümü 12•4 gözüküyor.13. Yüklenmemişmi daha farklı nasıl anlarım
    Sanırım sorun bundan kaynaklanıyor,nasıl durdurabilirim.Cihazı aldığımdan beri devam ediyor.
    iOS - iPadOS 13 [ANA KONU] - FİNAL 13.7

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi icemy -- 13 Ekim 2019; 11:4:1 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • icemy İ kullanıcısına yanıt
    iclouddan çıkış yapıp tekrar giriş yapmayı denediniz mi?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 13.2 beta2 yükledim cihaz acayip kasıldı

Gözüme çarpan mail uygulamasında düzeltmeler var daha kararlı olmuş.

3d touchtaki o ses te gitmiş basınca sadece titreşim veriyo.

Mesajlarda kilit ekranın tex mesaage yazıyodu ingilizce o düzelmiş türkçe mesaj yazıyo sadece,

ufak tefek iyileştirmeler var ama pek kullanılacak gibi olmadığı için döndüm 13.1.2 ye

Belliki daha yol var ilk betalar pek kullanıcı dostu değil

• SEİCO kullanıcısına yanıt
    Denemedim.Bir ara işlemi şurdan durdurabilirsiniz diye yazı yazmıştı ama unuttum hangi bölümden diye
  • Freekmichael F kullanıcısına yanıt
    8 cihazımda ses kısıklığından şikayetçiydimki benzer mesajını gördüm müzik video izlenimlerinde ses azalmış gibi geliyor
  • Merhaba,
    arkadaşlar güncellemeden sonra mail hesabıma ait Notlar'a ulaşamıyorum.

Aşağıda paylaştığım ekran görüntüsünde eskiden Notlar bölümü de vardı. Artık gözükmüyor.

Aynı sorunu yaşayan ve düzeltebilen var mı?

• iOS - iPadOS 13 [ANA KONU] - FİNAL 13.7

Arkadaşlar bu memojileri nasıl kaldırıyoruz sık kullanılanlardan bi bilgisi olan var mı alışkanlık olmuş saçma sapan şeyler gönderiyorum millete

Mesaj geldiğinde ana ekranda gönderen kişi ismi küçük harfler ile görünüyordu değişmiş mi

• 8 plus ve öncesini kullananlar. Bizim cihazlarda “face id” yok değil mi? Öyleyse ayarlar kısmına girip “face” yazmanız yeterli. Bu nasıl bir hatadır?

Ayrıca iOS 13 stabil falan değil. İphone 7 kullanıyorum (128’lik) bazen telefon aşırı kasıyor. Hemde durduk yere. Mesela ayarları açıp kaydırırken, ya da menüde dolaşırken, bazen mesaj yazarken.. anlık oluyor ama bu. 5 saniye falan sürüyor. Bana kalırsa en iyi sürüm iOS 10’du. Sade ve stabil. iOS 11 tam bir rezaletti. iOS 12 de gayet stabildi ama onda da 13’teki gibi anlık donmaları yaşıyordum ara sıra. Yinede harika sürümmüş. Bunu anladım. 13’e gelince. Özellik bakımından baya iyi. Özellikle video kesme vb. Şeyler gayet iyi. Dark mode da ilk başlarda güzel geldi ama sonradan boğdu. Gözlerimi yoruyor. Bununla birlikte dark mode da cihaz daha hantal çalışıyor. Normalde de hantallık var zaten 12’ye göre. Bunları yaşayan tek ben miyim merak ediyorum:)

• Pil sağlığı ios 13e güncelledikten sonra %3 birden düştü 92 idi şimdi 89

• et3rn4l kullanıcısına yanıt
    Görünmeyecek şekilde sol tarafa gizleyin onları. siz açana kadar çıkmaz yine. ancak o şekilde oluyor.
  • aynen bende fark ettim ios 13 pil sağlığını düşürüyor pili yıpratıyor. daha kötüsü gibi ios 12.4.1 e geri yükleyince düzelmiyor.
  • Hocam bende 12.4.1'de tam 13.1'e gececegim gün 98'den 96'ya düsmüstü. iOS 13.1.2'ye kadar iOS 13 sürümlerinde kaldim. Yani bir hafta boyunca. Hala 96 idi. Sonra DFU ile geri döndüm 12.4.1'e. Geri 98'e cikti. O günden beri hala 98. Yakinda tekrar düser büyük ihtimal. Ama 1-2 haftadir 98'de.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sakulta8585 -- 14 Ekim 2019; 13:16:20 >
  • Yeni bir işletim sistemi yüklendi diye öyle anında yıprandı düştü diye bir şey yok. Cihazı sıfırlarsanız sağlık yüzdesi artacaktır. O zaman da sıfırlama iyileştiriyor diyebiliyor miyiz

Bu tarz yüzdelere takılmayın tahmini yaklaşık değerler veriyor.
  • bir şey diyorsam ezbere konuşmuyorum ben her şeyi denedim. mesela ios 12 de 13 e geçecek olursam dfu modda yüklerim ve ardından ayarlardan sıfırlarım. hatta şöyle bir şeyde yaptım istemeden ios 12 de cihazı sıfırlayım her şeyi gözden geçirip kontrol edip ios 13 e geçtiğimde pil sağlığım düşmüştü ios 13 de 12 de düşmemişti.
    daha sonra 12 e geri geçtiğimde pil sağlığı düzelmedi 2-3 kere dfu modda yükleyip ardından ayarlardan sıfırlayınca düzeldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0667FD738 -- 14 Ekim 2019; 13:28:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: FK5896

8 plus ve öncesini kullananlar. Bizim cihazlarda “face id” yok değil mi? Öyleyse ayarlar kısmına girip “face” yazmanız yeterli. Bu nasıl bir hatadır?

Ayrıca iOS 13 stabil falan değil. İphone 7 kullanıyorum (128’lik) bazen telefon aşırı kasıyor. Hemde durduk yere. Mesela ayarları açıp kaydırırken, ya da menüde dolaşırken, bazen mesaj yazarken.. anlık oluyor ama bu. 5 saniye falan sürüyor. Bana kalırsa en iyi sürüm iOS 10’du. Sade ve stabil. iOS 11 tam bir rezaletti. iOS 12 de gayet stabildi ama onda da 13’teki gibi anlık donmaları yaşıyordum ara sıra. Yinede harika sürümmüş. Bunu anladım. 13’e gelince. Özellik bakımından baya iyi. Özellikle video kesme vb. Şeyler gayet iyi. Dark mode da ilk başlarda güzel geldi ama sonradan boğdu. Gözlerimi yoruyor. Bununla birlikte dark mode da cihaz daha hantal çalışıyor. Normalde de hantallık var zaten 12’ye göre. Bunları yaşayan tek ben miyim merak ediyorum:)
    Face yazmamla beraber içinde Face geçen bütün şeyleri buldu. Tamamen yazılımsal olan bir özelliği eski telefonlara (eskiden kastım 7-8 ve plus modelleri) getirmemeleri de ayıptır.

• burak4242 kullanıcısına yanıt
    Donanımı da var hocam sadece yazılımsal değil

• krkmz1666 kullanıcısına yanıt
    Ona dikkat etmedim ama şu an 13.1.2te gönderen kişi ismi büyük görünüyo bende bi sorun yok gibi

Mesajlara girince sorun yok bildirim ekranında küçük görünüyor

• Bu özelliği güzel olmuş. Her akşam 12 de yatarken şarja takarım sabah 7 de kalkınca alırım. %80 e kadar şarj edip kalanı şarjdan alacağım vakte göre ayarlıyor.

• 
Sayfa: önceki 154155156157158
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.