Şimdi Ara

iOS - iPadOS 13 [ANA KONU] - FİNAL 13.7 (155. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.459
Cevap
65
Favori
582.962
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 153154155156157
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Laazzz

iOS 13'te nasıl sayfanın tamamını ekran görüntüsü olarak alabiliyoruz? Sanki böyle bir özellik olacağı söylenmişti ama bulamadım.
    ekran görüntüsünü aldıktan sonra seçnekler arasında "ekran" ve "tam sayfa" tuşları var. tam sayfayı seçersen tamamını alır.
  • Laazzz kullanıcısına yanıt
    Arkadaşlar memojiler için son kullanılanlar sekmesine tıklayın bir daha çıkmaması lazım. Yani memojilerin hemen altındaki saat gibi olan ikona tıklayın...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • FthK. kullanıcısına yanıt
    Bende tekrar çıkıyor işte dostum. Asıl problem de o işte.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sukaplumbaası

ekran görüntüsünü aldıktan sonra seçnekler arasında "ekran" ve "tam sayfa" tuşları var. tam sayfayı seçersen tamamını alır.

Alıntıları Göster
    Ben bahsettiğiniz kısmı bulamadım. Seçenekler diye bir bölüm yok, tıklayıp bakabileceğim her yere baktım ama söylediğinizi bulamadım.
    iOS - iPadOS 13 [ANA KONU] - FİNAL 13.7

Safaride ekran görüntüsü alırsanız çıkar o bölüm
  • SEİCO kullanıcısına yanıt
    Whastapp'Ta filan çıkmaz yani. Çünkü ben Whatsapp'ta belirli bir sohbeti tek bir ekran görüntüsüne sığdırmak istemiştim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Laazzz

Bende tekrar çıkıyor işte dostum. Asıl problem de o işte.
    O halde o saat gibi şeye değil de yanındaki yüz ifadesine tıklayp deneyin birde

• sukaplumbaası S kullanıcısına yanıt
    Bazen gidiyor bazen ben saate benzer simgeye basmadığım halde otomatikman kendisi geri geliyor o garip emojiler. Ben bu işi çözemedim bir türlü.
    o dediğiniz imkansız gibi birşey

• SEİCO kullanıcısına yanıt
    Niye android de yapılabiliyordu. aşağıya bastıkça resmi peş peşe alıp tek bir resim gibi ince uzun birşey oluyordu. Hatta bunun birkaç örneği de olması lazım bilgisayarımda. Bulursam paylaşırım.
  • Memojiler için sık kullanılanlar bölümünün şu an için bir kapatma yöntemi yok. Varsa da ben bulamadım ama kolayca şu şekilde yapılabiliyor.

Mesajlar bölümünü açın, herhangi bir mesajı seçin ve o mesaj açılsın.

Mesaj yazacakmış gibi metin yazma bölümüne basın alttan klavye gelecek.

Klavye geldiğinde emoji logosuna tıklayın. Emojiler gelecek.

En solda bulunan memojileri görmeyecek şekilde tüm listeyi biraz sola kaydırın ve eskisi gibi sadece emojilerin kalmasını sağlayın. Yani memojileri görmeyin.

Bu şekilde bir emoji gönderin (arkadaşınıza, kardeşinize vs).

Sonra uygulamayı kapatın. Bir sonraki klavye kullanımızda klavyedeki emoji tuşuna bastığınızda sadece emojileri görecek şekilde çıkacak. Emojileri sola çektiğinizde yine görünüyor olacak anca sola çekmezseniz sık kullanılanlar emojilerden ibaret oluyor.

Ben böyle kurtuldum. Aslında kurtulmak sayılmaz. En sola çekip baktığınızda yine memojiler orada duruyor ancak birkaç kerede alışırsanız o tarafla işiniz bitiyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Denetim merkezi takılma problemi özellikle aramalardan sonra yaptığını farkettim bugün ve dark modu kapatıp açınca düzeliyor

• Memojiyi kapatmak için kutsal yüzüğü hüküm dağına alevlerin içine atıp yok etmeniz gerekiyor arkadaşlar, tek kurtuluş yolu bu

• iphone7 13.1.2 güncellemesinden sonra telefon hem çok ısınıyor hemde sarj dayanmıyor günde 2 defa takıyorum eskiden akamı çıkarırdı şimdi su gibi içiyor. Isınmasıda çabası el yakacak derecede alev topu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Asigenc19

iphone7 13.1.2 güncellemesinden sonra telefon hem çok ısınıyor hemde sarj dayanmıyor günde 2 defa takıyorum eskiden akamı çıkarırdı şimdi su gibi içiyor. Isınmasıda çabası el yakacak derecede alev topu
    Ben de tam tersi. İphone 7 var bende de 13.1.2 den sonra telefon daha stabil hale geldi. Hatta beta profilini sildim yeni betalarda bozulmasın diye. şuan gayet memnunum.
  • 6s 13.3 geçmekte fayda var.Tonla hata var gene hatta bu sefer 12 den fazla gibi belki üst sınıf cihazlar da sağlıklı olabilir kesinlikle 6s de beklenmesi lazım.

• iOS 13.1.2 yükledikten sonra iPhone 7’ye şarj dayanmıyor. 1 saatte %100 den %60’a düştüğünü gördüm. Çok hızlı bitiyor şarjı. Ayrıca sıfırlama yaptım. Pil sağlığım %87. Bu sürüm sıkıntılı.

• iOS 13.1.2 alt denetim merkezinden hücresel veriyi açınca/kapatınca 1 saniyelik aşırı can sıkıcı bir donma/kilitlenme mevcut. Yaşayan var mı?

• İos 13 de hem şarj çok kötü, hem de pil sağlığı da yüzde 5 gibi düştü benim. Cihazım 7 plus. İos 13 e geçmeden önce sanırım % 96 veya 94 tü emin değilim fakat şu an % 90 a kadar düştü.

• Ben telefonda sıklıkla müzik dinliyorum. iOS 13.1.2de müzik sesinde azalma var mı ? Bir de sirinin sesli cevap vermeme sıkıntısı devam ediyor mu ? Telefonum 8plus birisi cevap verebilirse sevinirim

• 
Sayfa: önceki 153154155156157
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.