Şimdi Ara

iOS - iPadOS 13 [ANA KONU] - FİNAL 13.7 (152. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
6.459
Cevap
65
Favori
582.932
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 150151152153154
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: dream54

Ayarlarda bulamadım.?

Alıntıları Göster
    Instagramda ayarlama yok.
    Telefon ayarlada gir. Ekran ve Parlaklık tıkla koyu mod seçip sonra instagramda açılınca otomatik koyu modu görünür.
    Ekran ve parlaklıkta beyaz mod olsa instagramda açılınca beyaz modu görünür.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Creative52 C kullanıcısına yanıt
    WhatsApp için ekran kilidi koyabilirsin. Fotoğraflar için kilit yok, sadece film rulosunda gözükmemesi için gizli klasör var.

Notlar'da olduğu gibi Fotoğraflar'da da gizlenen fotoğraflara şifreyle bakılmalı. Neden yapmıyorlar onu da bilmiyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: burtii

Instagramda ayarlama yok.
    Telefon ayarlada gir. Ekran ve Parlaklık tıkla koyu mod seçip sonra instagramda açılınca otomatik koyu modu görünür.
    Ekran ve parlaklıkta beyaz mod olsa instagramda açılınca beyaz modu görünür.

Alıntıları Göster
    Teşekkürler.

• arkadaşlar ben bu pil konusunda bayağı sıkıntı yaşamaya başladım yaw ilk zamanlar hatta bu sürüme geçmeden önce yarım saat oyun oynardım orta grafik kalitesinde hill climb 2 kafa topu 2 gibi online oyunlar şarjım yarım saatte yüzde 5 veya 10 oranında azalırdı şimdi aynı süre oynayınca şarj minimum yüzde 20 hatta 25 azalıyor bu normal bir durummu

birde görüntülü konuşma yaparken telefonun işlemcisi ısınıyor

13.1.3 sürümünde bu batarya düzelirmi sizce yoksa kafayı yedirtecek bana makina
  • quote:

Orijinalden alıntı: bull74

Arkadaşlar Selam,

Bu kaydırarak yazma ne zaman gelir ?
    Yahu şunu bilene hiçbir ortamda ratlamadım :) Benden başka merak eden de yok sanırım
  • ahmetfx kullanıcısına yanıt
    Ayni sorunu bende ysiuorum cihaz xs ios 13.1.2.
    Hucresel baglanti acik ve cekiyor olmasina ragmen internete girmiyor baglantinizi kontrol edin fln.
    Sonra hucreseli kapatip aciyorum internet geliyor.
    Ins ios yada kullandigim hattandir.

• quote:

Orijinalden alıntı: icecube_fb

Ayni sorunu bende ysiuorum cihaz xs ios 13.1.2.
    Hucresel baglanti acik ve cekiyor olmasina ragmen internete girmiyor baglantinizi kontrol edin fln.
    Sonra hucreseli kapatip aciyorum internet geliyor.
    Ins ios yada kullandigim hattandir.
    3G aç kapat ya da uçak modu aç-kapat işe yaramıyor bende. Telefonu açıp kapatıyorum.
    Allah Allah bende hucreseli kapatip acinca geliyor.garatisi varsa bir servise gosterin isterseniz.
    Ben kendiminkinin donanimsal olmasindan korkuyorum.

• quote:

Allah Allah bende hucreseli kapatip acinca geliyor.garatisi varsa bir servise gosterin isterseniz.
    Ben kendiminkinin donanimsal olmasindan korkuyorum.
    Bu sorunla ilk defa bugün karşılaştım. Umarım devam etmez.
  • 13.2'de modem yazılımı değilmiş. Tüm modeller için mi geçerli bilemiyorum. Bu WiFi'ın az çekmesi ve LTE'deki sorunlar geçti diyorlar. Biraz sabır.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bende xiaomi’nin faresi var fakat Bluetooth aparatı içindedir. Ben kendinden Bluetooth’lu bir fare istiyorum. Direk bağlantıyı aparatsız yapacak. Ne diye aratmalıyım?

• Soruma neden cvp yok arkadaşlar. ??

Insallah.
    Bende 1-2 haftadir var, ios 13 ten sonra basladi.

• quote:

Insallah.
    Bende 1-2 haftadir var, ios 13 ten sonra basladi.
    Ağ ayarlarını sıfırladım bakalım yine problem çıkacak mı?

Siz simdi deyince ben de yaptim.hakkinda kismina girip guncelleye tikladim ama yeni guncelleme bulmadi operatorden baska yapicak bisey var mi sifirladiktan sonra ayar fln?

• quote:

Orijinalden alıntı: dream54

Teşekkürler.

Alıntıları Göster
    Koyu mod için ayarlar vs. uğraşmaya gerek yok. Denetim merkezine eklenip aç kapat yapılabiliyor kolaylıkla. Bilmeyenler varsa diye ekleyelim.

• Konu sahibi arkadaş neden başlığı güncellemiyor? ios 12de de aynısını yapıyordu. Madem güncel tutmayacaksın o zaman ne diye atlayıp konuyu alıyorsun hemen...
  • Soyle bir durum yasadim. Gece %10'da sarj'a taktim. Sabah kalktim, baktim sarj olmamis %10'da gorunuyor.
    Salona gectim Powerbank'a taktim. Powerbank kendini kapatti. Tekrar taktim tekrar kapatti.
    Telefonu kapadim actim %100 gosterdi.
    Gece doldurmus fakat, %10 gosteriyordu.

• quote:

Orijinalden alıntı: diyar_21

pil de eskiyor hocam, eskidikçe süreler de azalıyor onu da göz önünde bulundurmak lazım...
    Ama kıyaslan kişi de telefonu ilk aldığı hali ile IOS 13'ü kıyaslamıyor ki. IOS 13'e güncellemeden hemen önceki sürümdeki performansı ile kıyaslama yapıyor...
  • 
Sayfa: önceki 150151152153154
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.