Şimdi Ara

iOS - iPadOS 13 [ANA KONU] - FİNAL 13.7 (151. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.459
Cevap
65
Favori
582.945
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 149150151152153
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kullandığım bazı uygulamalara güncelleme gelmiş ancak ne AppStore güncelleme kısmında görünüyor ne de üstüne basında güncelleniyor. Bu uygulama yüklenmedi yazıyor. Silip tekrar yüklemek zorundayım sanırım. Çok fazla bu şekilde uygulama var nasıl düzelteceğim bunu?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • iOS 13.1 imza kapandı.

Instagram güncelleme de geldi dark moduna olmuş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar iphone 7 telefonum var. Normal ekran kilidini açtığımda whatsapp ve galeriye şifre koymam mümkün mü acaba.İos 13 yüklü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kahya Yahya

Telefonu alırken hangi sürüm varsa mı? 6s alan adam ios 9 ile ne yapacak şuan?

Pilde elbet bir miktar azalma oluyor fakat şunu anlamayan bir tayfa var, telefonu aldığında %100 pil sağlığı ile 5 saat ekran süresi alıyor mesela iki sene sonra %77 pil sağlığı ile 3 saat ekran süresi alıyor ve sürüm berbat yeaaa diye ağlıyor.

Bu kitle çok fazla var forumda.

Alıntıları Göster
    Ben deneyimlerimden hareketle konuştum. 7 Plus ios 10 ile gelmişti. 11'e güncellediğim an 2-3 gün giden şarj 1 gün anca gider oldu. Aynı şekilde şimdi Xs Max kullanıyorum ios 12'de ve asla güncellemem. İsterlerse telefondan havai fişek atma özelliği gelsin :)

• ß@R!$ ß kullanıcısına yanıt
    pil de eskiyor hocam, eskidikçe süreler de azalıyor onu da göz önünde bulundurmak lazım...
  • 7 plus ios 13.1.2 kamera ile seri çekim yapmıyor eskisi gibi , resmi çektikten sonra telefonu bir müddet daha sabit tutmanız gerekiyor. Resmen 7 plus ile en sevdiğim şey resim çekmekti bu sorun düzelmezse kalıcı olarak iphone kullanmayı bırakıcam. Şerefsizler

• Eskiden OYUN OYNADIĞIM HALDE azıcık azıcık azalan şarjım şimdi 8 çekirdekli masaüstü oyuncu bilgisayarı çalıştıyor sanki pil resmen su gibi akıyor.

Bu pil sorununa bi çözüm gelmezse ıphone benim için bitmiştir.
    Beyenmediğimiz telefonların şarjı neredeyse 1.5 2 gün gideken ıphonun böyle pili su gibi içmesi kullanıclarına resmen küfür etmesi başka da bişe değil.

Böyle olacağını kestirebilseydim vallaha billaha yüklemezdim. Bu beş para etmez sürümü

• quote:

Orijinalden alıntı: burtii

iOS 13.1 imza kapandı.

Instagram Dark Mode başarılı olmuş. Sıra WhatsApp ve diğer sık kullanılan uygulamaların başına.
  • Arkadaşlar instagram dark modu nasıl kapatılıyor

• semih54gs kullanıcısına yanıt
    Telefonda Dark Mode kapanmadan uygulama bazlı açma veya kapatma yok diye biliyorum. Messenger gibi desteği olmayanlar dışında.

• Redshift kullanıcısına yanıt
    Bu sorun bende iPhone X'de de olmustu.

• quote:

Orijinalden alıntı: Wadjet

Telefonda Dark Mode kapanmadan uygulama bazlı açma veya kapatma yok diye biliyorum. Messenger gibi desteği olmayanlar dışında.
    Messengerda tuşlu dark mode olduğunu bilmiyordum İyi oldu hemen dark moda aldım. Instagram da çok şık olmuş.
  • Wadjet kullanıcısına yanıt
    Twitter daki gibi açma kapatma olmalı ya değişik geldi bana bu telefonu da karanlık modda kullanıyorum alıştım

• quote:

Orijinalden alıntı: sakulta8585

Bu sorun bende iPhone X'de de olmustu.
    iphone X’te bile oluyorsa genel bir bug olabilir

Bilmiyorum. Ama kimsenin farketmemesi biraz tuhaf, eger genel bir sorun ise. Tekrar 12.4.1'e döndüm ve rahatim.

• quote:

Orijinalden alıntı: burtii

iOS 13.1 imza kapandı.

Ayarlarda bulamadım.?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sakulta8585

Bilmiyorum. Ama kimsenin farketmemesi biraz tuhaf, eger genel bir sorun ise. Tekrar 12.4.1'e döndüm ve rahatim.
    İmzalar hala açık mı

• semih54gs kullanıcısına yanıt
    iOS 14 ile gelir artık o da uygulamaya göre dark mode.
    Maalesef kapali

• XsMax'te iOS 13.1.2 yüklü. Bugün 3G bağlı gözükse de telefonu kapatıp açmadan internete girmemezlik yapıyor. Var mı böyle bir sorun yaşayan?

• 
Sayfa: önceki 149150151152153
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.