Şimdi Ara

iOS - iPadOS 13 [ANA KONU] - FİNAL 13.7 (150. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.459
Cevap
65
Favori
582.961
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 148149150151152
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ydn06

sürüm 11.3.1. bence 8 saat çok da anormal bir ekran süresi değil. 9 küsürü de görmüştüm ilk aldığım zamanlarda. neden şaşırdınız ki?
    Ekran süresi dediğiniz şey kullanım süresi yani arka planda ekran kapalıyken müzik dinleseniz bile o süreye yazılıyor eski sürümlerde.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zannetmiyorum. Arka planda dinlenen müzik bekleme süresine yazılıyor ekran süresine değil. Öyle olsa iki bilgilendirme metni çıkmaz. Aşağıdaki fotoya göre ben son 24 saatte sadece 10 dk mı müzik dinlemişim? Bence yanılıyorsunuz.

iOS - iPadOS 13 [ANA KONU] - FİNAL 13.7

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ydn06 -- 7 Ekim 2019; 9:16:55 >
  • Pil çok berbat oldu su gibi gidiyor bu nedir ya apple senin çıkaracağın güncellemeye ............

Nasıl geri dönecez 12.4.1 e bilen varsa yardımcı olabilirmi. ?

• quote:

Orijinalden alıntı: tda 1562q

Pil çok berbat oldu su gibi gidiyor bu nedir ya apple senin çıkaracağın güncellemeye ............

Nasıl geri dönecez 12.4.1 e bilen varsa yardımcı olabilirmi. ?
    İmzalar kapandı.Artık geri dönüş yok.

• tda 1562q kullanıcısına yanıt
    Gec kaldin haci.

• quote:

Orijinalden alıntı: ydn06

Zannetmiyorum. Arka planda dinlenen müzik bekleme süresine yazılıyor ekran süresine değil. Öyle olsa iki bilgilendirme metni çıkmaz. Aşağıdaki fotoya göre ben son 24 saatte sadece 10 dk mı müzik dinlemişim? Bence yanılıyorsunuz.

Kullanım süresine dahil ediliyor işte o süre, bu çok kez tartışıldı forumda:)

İmzalar kapandı maalesef..

• İphone 8 de emojileri açıp tam yazıcam güncellemeyle memoji diye bişey gelmiş millete öpücük atan zürafa yollayıp duruyorum bunun kapatma ayarı yok mu dostlar rezillik diz boyu 😂😂

• Yaw tam apple iyi seri hızlı derken koyu mod derken enteresan şekilde uzun giden şarj iyice azaldı halbuki beyaz arka plan daha çok şarj harcar siyah arka plana göre burda neden hızlı şarj tüketimi oluyor henüz anlamış değilim

Bir an önce şarj performansı düzeltilmeli bu nedir ya resmen işkence

Kısaca yine güncelleme olmamış ve de biz bu güncellemenin kurbanı olduk.

• valla güzelim telefona bu pil performansı bi b.oka yaramayan ios 13 ü yükledik resmen pil canavarına dönüştü telefon arkada çalışan uygulama yok aynı pil aynı donanım ama şarj su gibi sızıyor bu ne biçim saçmalık ben anlamadım gitti arkadaş
  • Kaç kere dedim söyledim yazdım pil süresi az diye pil çabuk bitiyor diye okuyan araştıran yok ezbere iş yapıyorsunuz. Bi laf vardır akılsız başın cezasını ayaklar çeker... sizinkide o hesap. Okuyun araştırın önce.
    Neyse biraz daha idare edin yakında gelir yeni güncelleme.

• İos 13 cikmadan yazmiştim merakla pil performans şikayetlerini bekliyicem diye kusura bakmayin sizinki macera aramak kim size ilk sürümden geçin dedi:))) adamlar 11-11 pro ile hem batarya hemde işlemci tasarruflarla etkilemiyo onlari batarya sağliğim %80 oldu bu saaten sonra keyfi yükleme yapicam:)

Hocam siz daha yeni yüklediniz. Bir kaç gün bu şekilde olması normal. Sonra sistem raya oturuyor. Ben %92 pil sağlığına sahip 7 Plus ile 7 saat civarı ekran süresi alabiliyorum. (13.1.1)

• iPhone 6S 64 GB Pil Sağlığı- Maksimum Kapasite: %100
    iOS 13.1.2 (son sürüm- 07.10.2019) telefonda can sıkıcı kasmalar mevcut, aşağıdan çekilip açılan hücresel veriye basınca, kapatılacak uygulamalı yukarı kaydırınca, can sıkıcı kasılmalar mevcut. 3.8 sene sıfırlanmadan kullanılan bir cihaz olarak normal karşılıyorum ama 12.4.1 gibi bir stabilliği özleyeceğiz sanırsam.

• quote:

Orijinalden alıntı: one way

iPhone 6S 64 GB Pil Sağlığı- Maksimum Kapasite: %100
    iOS 13.1.2 (son sürüm- 07.10.2019) telefonda can sıkıcı kasmalar mevcut, aşağıdan çekilip açılan hücresel veriye basınca, kapatılacak uygulamalı yukarı kaydırınca, can sıkıcı kasılmalar mevcut. 3.8 sene sıfırlanmadan kullanılan bir cihaz olarak normal karşılıyorum ama 12.4.1 gibi bir stabilliği özleyeceğiz sanırsam.
    Hem 6s hem X kullanıyorum 13.1.2 sürümünde en ufak kasma,lag vb. yok. Temiz kurulum deneyin derim.

• quote:

Orijinalden alıntı: tolgabjk

İphone 8 de emojileri açıp tam yazıcam güncellemeyle memoji diye bişey gelmiş millete öpücük atan zürafa yollayıp duruyorum bunun kapatma ayarı yok mu dostlar rezillik diz boyu 😂😂
    Gerçekten çok sinir bozucu olmaya başladı. Kapatmayı bilen varsa lütfen yazsın. Araştırdım ama ben bulamadım.

• Her yeni güncelleme ile telefonun pilini öldürdüklerini hala anlamayan tayfa var... Telefon hızlansa bile pili bitiriyor güncellemeler. O nedenle telefonu alırken hangi sürüm varsa onda kalmalısınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ß@R!$

Her yeni güncelleme ile telefonun pilini öldürdüklerini hala anlamayan tayfa var... Telefon hızlansa bile pili bitiriyor güncellemeler. O nedenle telefonu alırken hangi sürüm varsa onda kalmalısınız.
    Telefonu alırken hangi sürüm varsa mı? 6s alan adam ios 9 ile ne yapacak şuan?

Pilde elbet bir miktar azalma oluyor fakat şunu anlamayan bir tayfa var, telefonu aldığında %100 pil sağlığı ile 5 saat ekran süresi alıyor mesela iki sene sonra %77 pil sağlığı ile 3 saat ekran süresi alıyor ve sürüm berbat yeaaa diye ağlıyor.

Bu kitle çok fazla var forumda.

• Arkadaşlar Selam,

Bu kaydırarak yazma ne zaman gelir ?
  • 
Sayfa: önceki 148149150151152
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.