Şimdi Ara

iOS - iPadOS 13 [ANA KONU] - FİNAL 13.7 (188. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.459
Cevap
65
Favori
582.943
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 186187188189190
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar geçmeyeyim diyordum ama 13 e geçtim. 1 hafta oluyor ama bugün fark ettim ki Arka kamera ile çektiğim Videoda boş ses geliyor. Ön kamera ile çekince problem yok. Fakat İnstagram Facebook gibi uygulamaların kamerasından girip çekim yaptığımda arka kameradan da gayet normal ses geliyor. Yazılımdan kaynaklı bir problem mi acaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmetfx

Sim kartımı iOS12 yüklü iPhone 8'e taktım. Birebir aynı sorunu yaşadım. Başka bir kartla deneyeceğim. Yazılım veya cihaz kaynaklı değil.
    hmm..ben vodafone kullanıyorum ama aynı sorunu turkcell de yasayanlar da olmus.benim surekli olmadıgı icin baska bir tel yada hatta taksam denk gelmesi icin gunler haftalar beklemem lazım anca.yapmıyor yapmıyor 5-10 gün sonra bir yapıyor ust uste 2 gün mesela..

• icecube_fb kullanıcısına yanıt
    Şunları denedim.
    Vodafone hattımı farklı bir telefonuna (Z3) takıp interneti XsMax ile paylaştırdım. XsMax üzerinde internette yine kopmalar oldu.

XsMax'a Turkcell hat taktım. Herhangi bir takılma yaşamadım.

Vodafone hattımı iPhone 8'e taktım yine internette takılmalar mevcut.

XsMax üzerinden Vodafone hattımın internetini paylaşıma açıp iPhone 8 ile kullandım. Yine takılmalar mevcut.

Merak ettiğim sorun Vodafone hattında mı yoksa SIM kartta mı?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ahmetfx kullanıcısına yanıt
    Anladim hocam.benim evinde bile bazen cekmiyor konusurken kopmalar oluyor.ailemde diger 3 kiside vodafone ayni sekilde evde telle konusurken bazen ses kesiliyor.ben donanimsal olmasindan korkuyordum.isin garibi bende hucreseli kapatip acinca geliyor baglanti

• quote:

Orijinalden alıntı: icecube_fb

Anladim hocam.benim evinde bile bazen cekmiyor konusurken kopmalar oluyor.ailemde diger 3 kiside vodafone ayni sekilde evde telle konusurken bazen ses kesiliyor.ben donanimsal olmasindan korkuyordum.isin garibi bende hucreseli kapatip acinca geliyor baglanti
    Bende hücresel komple kopmuyor. Durum kısmındaki 4G simgesi sürekli aktif. Bir uygulamaya girdiğimde bazen internete ulaşamıyor. Uygulamayı kapatıp tekrar açarsam düzeliyor. Bir ekran kaydı yapıp eklemeye çalışacağım.

• yurtdışından pilim geliyor arkadaşlar :D 13.3 nihai sürümü alınca pili takarım heralde
  • quote:

Orijinalden alıntı: sostoyevski

yurtdışından pilim geliyor arkadaşlar :D 13.3 nihai sürümü alınca pili takarım heralde
    Tamam anlaşıldı merkez

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-0667FD738

Tamam anlaşıldı merkez

Alıntıları Göster
    hocam arkadaş 256 ipx getireyim 2500 tlye, pasaport kaydını yaptır dedi. ne diyorsun?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sostoyevski -- 8 Aralık 2019; 13:59:58 >
  • ahmetfx kullanıcısına yanıt
    Bende de 4g yada 3g surekli yaziyor ama safariye girdigimde yada baska bir uygulamaya baglanti yok diyor.ama arama yaptigimda yapiyor.
    Hucreeli kapatip acrigimda baglanti geliyor.dedigim gibi 4g simgesi surekli aktif

• Son şarj düzeyine ve kaç saat önce olduğuna bakın. Birde sonraki şarj’a. 70 iken pubg ye girdim 22 dk oynadım çıktım 22 dk sonunda %40 kaldı. Pil vasat durumda. 13.2.3 iphone 7. Pil sağlığı %85. Ama bu kadarda olmaz.
    iOS - iPadOS 13 [ANA KONU] - FİNAL 13.7

• FK5896 kullanıcısına yanıt
    Son pil bükücü gibisin hocam :)
  • @BJK@ kullanıcısına yanıt
    Ya bu sürüm sıkıntılı ya da pil öldü hocam artık. 1 yıl 2 ay önce değişmişti pil yetkili serviste. Şimdi 320 lira bayılmak yerine deji almayı düşünüyorum.. bakalım nasıl olacak :)

• Ben bu wifi nin devre dışı kalma olayından sıkıldım artık. 1 saattir telefonu sıfırlıyorum wifi düzelmedi bir türlü. Arkadaş siz nasıl bir güncelleme yazılım çıkarıyorsunuz cihazlarımızı mahvetti resmen. Yeter vallahi yeter cihaz allak bullak oldu

Edit:15. Sıfırlamamın sonunda wifi tekrar geldi. Bu nasıl sinir bozucu bir şeydir arkadaş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eneshatipoglu -- 9 Aralık 2019; 22:2:4 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: eneshatipoglu

Ben bu wifi nin devre dışı kalma olayından sıkıldım artık. 1 saattir telefonu sıfırlıyorum wifi düzelmedi bir türlü. Arkadaş siz nasıl bir güncelleme yazılım çıkarıyorsunuz cihazlarımızı mahvetti resmen. Yeter vallahi yeter cihaz allak bullak oldu

Edit:15. Sıfırlamamın sonunda wifi tekrar geldi. Bu nasıl sinir bozucu bir şeydir arkadaş
    Cihazı sıfırlamana rağmen Wi-Fi hiç açılmıyorsa Wi-Fi entegresi bozuk o zaman.

• 15 defa yaptıktan sonra wifi geri geldi. Telefoncuda öyle dedi ama arkadaşlar son yazılımdan olduğunu söylüyorlar. Daha iphone servisine gitmedim. Aslında onlara gitsem bir cihaza bağlayıp telefonda nasıl bir sıkıntı olduğunu görmezler mi. Servisin daha kapsamlı inceleme olanağı vsr diye biliyorum en azından sorunun ne olduğunu söyleyebilirler bana

• quote:

Orijinalden alıntı: eneshatipoglu

15 defa yaptıktan sonra wifi geri geldi. Telefoncuda öyle dedi ama arkadaşlar son yazılımdan olduğunu söylüyorlar. Daha iphone servisine gitmedim. Aslında onlara gitsem bir cihaza bağlayıp telefonda nasıl bir sıkıntı olduğunu görmezler mi. Servisin daha kapsamlı inceleme olanağı vsr diye biliyorum en azından sorunun ne olduğunu söyleyebilirler bana
    Donanım testi istediğin zaman yaparlar.Ücret ödemezsin garanti olsun olmasın.

• Bugün vakit bulursam kesinlikle gitmeyi düşünüyorum. Eğer dediğin gibi yaptıklarında bir şey çıkarsa sorarım ücretli parça değişimi oluyor mu diye. Çok bir şey tutmaz ise orada yaptırırım. Cihazın garantisi bitti malesef. Umarım dediğin gibi ücret almazlar test için Fikrin için de ayrıyetten teşekkür ederim

• 13.3 beta 4 kullanan var mı? Ne durumda acaba, memnun musunuz?
  • Sürüm 13'e geçtikten sonra ram kullanımı, uygulamaların arka planda çalışması konusunda sıkıntı vardı. Son sürümlerde bu düzeldi gibi. Ancak iş cep uygulamasında düzelmedi bu sıkıntı. İşcep uygulaması arka plana gittiği anda veya ben başka bir uygulama açtığım anda kapanıyor tamamen. Hemen tekrar açmaya çalıştığımda, en baştan tekrar açılıyor, tekrar şifre giriyorum vs.. Uygulamayı silip tekrar yükledim, düzelmedi. Acaba bu sorun uygulamadan mı yoksa benim yapabileceğim bir şey var mı?
  • Eşkenar E kullanıcısına yanıt
    İş cepte güncelleme gelmiş deneyebilirsiniz

• 
Sayfa: önceki 186187188189190
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.